Sari la conținut

promotie bdsm


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

2 domine sau domina+sclava+sclav.

 

Stapana cu asistenta sissy (ts/tv)

 

O zi/sedinta cu un fetish nou. De ex anal training day in care sa se exploreze tot ce tine de anal.

 

Ședința specială in care sa includa toilet games, spalare stapana, imbracare ( ca un valet bdsm)

 

Special Sissy day. Ședința mai lunga care implica îmbrăcare, machiaj și training pentru a deveni sissy

 

Ședința de cadouri. In loc de tribut, sclavul sa aducă ceva dintr-un wishlist. sedinta se va "modera" in funcție de ce obiect aduce.

 

24h slave. O zi in care se sta la dispoziția stăpânei și o va asista in activitățile zilnice. De la treburi menajere la servirea mesei, toaleta persoanala ca stăpâna sa nu se deplaseze, masaj de relaxare oferit stăpânei, paharnic, asistent la ședințe dacă sclavul e deschis la așa ceva, dormit langa patul stăpânei. Pe scurt o zi de relaxare și răsfăț pentru stăpâna.

Link spre comentariu

Servicii/fetish-uri pe gusturi,gen

-Handjoob

-Footfetish

-Footjob

-Penetrare

-Uro

...Etc

Acestea sa fie la preț promoțional,să zicem ca timp 15 minute fiecare.Cine dorește le poate combina după preferință,preturile se aduna,la fel și timpul/durata sedintei va creste în funcție de cate 'placeri' au fost alese

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu intreb strict de promotii si voi raspundeti de fantezii...

Nici macar voi nu stiti sa scrieti ce va doriti exact...

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Servicii/fetish-uri pe gusturi,gen

-Handjoob

-Footfetish

-Footjob

-Penetrare

-Uro

...Etc

Acestea sa fie la preț promoțional,să zicem ca timp 15 minute fiecare.Cine dorește le poate combina după preferință,preturile se aduna,la fel și timpul/durata sedintei va creste în funcție de cate 'placeri' au fost alese

 

Si stai cu ochii pe ceas cat te-a futut, cat s-a pisat pe tine, cat i-ai lins picioarele samd, iar la sfarsit tragi linie, aduni preturi, inmultesti cu discountul si imparti la nu mai stiu ce. Pai asta nu mai e sedinta de harjoana si distractie, neica, e ora de matematica. Asta da BDSM, mai ales pentru aia care nu le au cu stiintele exacte... :)

 

Ia zi @randunico, bagi la promotie matematica pe post de fantezie? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunico, îți dam dai cu stangu'n dreptu. De ce nu ne explici la ce te referi mai exact? Gen cupon cu 2+1 gratis? :)) citind prima pagina nu cred ca am fost deplasați la răspunsuri

nu am zis ca ati fost deplasati

ci ca nu stiti ce vreti. concret

eu de exemplu daca as vrea un lucru as spune clar ce vreau

poti sa vrei un timp mai mult decat cel achitat. sau un pret mai mic decat cel initial. sau un serviciu in plus decat cel mentionat. dar ma asteptam sa vad si raspunsuri mai concrete. multi ati spus doar ce fantezii aveti sau ce v-ar placea sa faceti intr-o sedinta.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am nevoie de un sclav sa imi plimbe cainele.vb serios.dar nu vreau sa ma pupe la turca.vreau sa ma spele pe picioare inclusiv calcaiele cu piatra ponce si sa imi faca masaj pe spinare si sa ma pieptene si sa ma caute de paduchi,sa ma rada la pizda ca eu nu pot.serios vb.astea sunt placerile mele de la un sclav si sa ma caute si in cur daca imi iese vreun cos

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am nevoie de un sclav sa imi plimbe cainele.vb serios.dar nu vreau sa ma pupe la turca.vreau sa ma spele pe picioare inclusiv calcaiele cu piatra ponce si sa imi faca masaj pe spinare si sa ma pieptene si sa ma caute de paduchi,sa ma rada la pizda ca eu nu pot.serios vb.astea sunt placerile mele de la un sclav si sa ma caute si in cur daca imi iese vreun cos

eu

Link spre comentariu

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Am nevoie de un sclav sa imi plimbe cainele.vb serios.dar nu vreau sa ma pupe la turca.vreau sa ma spele pe picioare inclusiv calcaiele cu piatra ponce si sa imi faca masaj pe spinare si sa ma pieptene si sa ma caute de paduchi,sa ma rada la pizda ca eu nu pot.serios vb.astea sunt placerile mele de la un sclav si sa ma caute si in cur daca imi iese vreun cos

mai căutați sau ați găsit ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...