Sari la conținut

penetrare anala pentru doritori


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vreau sa te phoot!!!
Ce mai astepti?
Daca iti place sa fii penetrat, pune mana pe telefon si suna-ma pentru o programare!
Doar in aceasta saptamana poti sa te bucuri de un phuthay pe cinste la promotie 200 ron/30minute!!!
0770810592
 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

 

Vreau sa te phoot!!!

Ce mai astepti?

Daca iti place sa fii penetrat, pune mana pe telefon si suna-ma pentru o programare!

Doar in aceasta saptamana poti sa te bucuri de un phuthay pe cinste la promotie 200 ron/30minute!!!

0770810592

 

 

Există dobitoci care plătesc pentru așa ceva?

PS: Un loc de muncă decent nu te coafează? Sau numai la cerșit ești bună?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Esti unul dintre doritorii de penetrare

 

in gura

Faci ce faci si vrei cate o muie...

Marca banu si te fut si pe tine! Pana iti ies figurile de macho

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

LOADING! .....EJECT!

 

Sincer, ca nu o ai la inima pe @Randunica si ce face ea, este problema ta. Ca o arati pe fiecare topic, este dreptul tau, indiferent ca ne convine sau nu noua, celorlalti. Dar sa iti bati joc asa de o situatie extrem de neplacuta doar ca sa arati cat de destept si spiritual, asta tine de domeniul marlaniei. Ejecteaza-te tu de pe aici, jigodie.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

LOADING! .....EJECT!

O mică regulă a jocului, pentru gherţoiaşi prea proşti să se prindă de asta:

Tu îmi trimiţi o înjurătură. Că atâta poţi. Că doamna mă-ta a omis să te educe sau că prostia pe care o ai e genetic moştenită.

Dacă ai făcut asta, măcar nu te văieta tot tu că ai luat o muie cu crengi şi foarte multe subordonate. Pentru că o vei lua. Şi am lexicul mai vast decât al tău, deci te voi înjura de zece ori mai creativ şi mai dureros.

Nu există un monopol pe ţărăneală, şi dacă ar exista, în mod cert nu ar fi la tine, Gigel Căcat din Rahova pe stânga. Şi dacă te iei de mine, vino cu vaselina aplicată direct la al treilea ochi. Sau suntem golani, sau suntem mimoze. Ia decizia asta înainte să mă deranjezi.

Hai mars gunoiule!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

O mică regulă a jocului, pentru gherţoiaşi prea proşti să se prindă de asta:

Tu îmi trimiţi o înjurătură. Că atâta poţi. Că doamna mă-ta a omis să te educe sau că prostia pe care o ai e genetic moştenită.

Dacă ai făcut asta, măcar nu te văieta tot tu că ai luat o muie cu crengi şi foarte multe subordonate. Pentru că o vei lua. Şi am lexicul mai vast decât al tău, deci te voi înjura de zece ori mai creativ şi mai dureros.

Nu există un monopol pe ţărăneală, şi dacă ar exista, în mod cert nu ar fi la tine, Gigel Căcat din Rahova pe stânga. Şi dacă te iei de mine, vino cu vaselina aplicată direct la al treilea ochi. Sau suntem golani, sau suntem mimoze. Ia decizia asta înainte să mă deranjezi.

Hai mars gunoiule!

Mai Randunico....ai nota 10 pentru acest raspuns.SIMPLU SI LA OBIECT.FELICITARI.
  • Like 15
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

De ce nu?

Sunt atatia care vor micul dejun sub forma de scato. Direct de la sursa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Nu mai hali, fă, căcat. Zdreanță ordinară!

Inca mai esti pe aici? Sictir!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Imi doresc mult sa fiu al tau! Sunt virgin,dar imi doresc din tot sufletul sa fiu al tau si sa te bucuri de mine. Cum ma pot programa, Stapana Randunica? :atm :bow

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...