Sari la conținut

Mia 0747858027


puculo

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

As prefera ca detaliile despre mine sa ramana in discretie. Nu e frumos sa'mi postati facebook'ul sau mai stiu eu , gen informatii personale. Va rog sa'mi respectati intimitatea ! Va pup !

 

Nu a postat nimeni facebookul tau sau alte informatii personale. Nu stiu la ce se refera @bihor.oradea si ce face el pe FB in timpul liber.

 

Mi se pare normal ca astfel de date personale sa ramana private si e pur si simplu o dovada de caracter infect pentru cei care ajung sa le publice.

 

Legat de pozele in care ti se vede fata, sper ca esti constienta ca Internetul "nu uita", si odata publicate nu mai detii controlul asupra ce se va intampla mai departe cu ele.

 

Cand revii la Oradea? Ai o data?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Revin joi seara . Cei din cluj nu stiu sa aiba grija de mine ca cei din oradea ! 👌😂

Acasa tot acasa e. Stiu ca nu pot detine controlul la poze dar nu mi se pare normal unele chestii . In fine. Va pooop si mie dor de unii â¤â¤

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

Revin joi seara . Cei din cluj nu stiu sa aiba grija de mine ca cei din oradea !

Acasa tot acasa e. Stiu ca nu pot detine controlul la poze dar nu mi se pare normal unele chestii . In fine. Va pooop si mie dor de unii ❤❤

 

Te asteptam inapoi! :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Revin joi seara . Cei din cluj nu stiu sa aiba grija de mine ca cei din oradea ! 👌😂

Acasa tot acasa e.

Bine le mai zici.

Pana acum nu te-am prins dar dupa ce te intorci nu mai scapi :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

Revin joi seara . Cei din cluj nu stiu sa aiba grija de mine ca cei din oradea ! 👌😂

Acasa tot acasa e. Stiu ca nu pot detine controlul la poze dar nu mi se pare normal unele chestii . In fine. Va pooop si mie dor de unii â¤â¤

Mai bine veneai la Mureș.

Avem nevoie de o fata ca tine 😥

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Abia astept sa ajung acasa. Asa oamenii rai is aici . 👌â¤ðŸ˜‚ sa mor eu de mint. Deci incredibil ( unii )

sper sa apreciezi oradenii de acum incolo,si mai sper sa-ti schimbi putin si atitudinea la telefon..si daca tot vine vorba,actualizeaza-ti te rog lista cu serviciile ce le oferi si pretul,asa nu mai pierdem timp si spatiu pe viitor..😘
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zau asa lol cum sa nu ai apa calda in sec 21?

 

Acum este. Dar pana ieri datorita unor reparatii in tot orasul a fost sistata apa calda pentru 5 zile. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu nu stiu sa se faca controale la locatii ( si aici vorbesc din ce imi spun prietenele care lucreaza cat si din ceea ce stiu de la Pol. Locala ca aici am mai multe cunostinte), dar eu zic sa nu fii paranoica si sa te sperii de orice ti se pare suspect ( gen vorbitul intr-un fel anume la telefon) pentru ca amenda e intre 100-500 LEI, si nu as crede ca in caz de forta majora nu ai ramane cu avertisment ( nu spun asta pentru ca banii astia nu conteaza, dar dupa asta da, poti sa fii mult mai precauta si in caz contrar, daca incepi de pe acum sa refuzi prea mult, cred ca vei pierde mai mult asa).

 

Ne vedem in curand. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...