Sari la conținut

excess massage'' Baba Novac vila Stanley Bet


johny2005

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Îmi cer scuze ca prima mea postare constă intr-o întrebare. Știe cineva dacă Emmy este o fata ok? Cu mine a mers mai departe și pana sa îmi revin contactul s-a produs. Acum sunt cam disperat. Mă poate ajuta cineva cu o părere? Multumesc mult.

Cum adica pana sa iti revii contactul s-a produs?!

Ai fost violat neprotejat si de placere nu ai mai zis nimic? Sau ...?!?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adica sex oral , normal fara balonas ?

Nu se iau asa usor BTS urile , trebuie sa ai contact intens si de durata cu secretiile femeii , cu saliva si cu secretiile genitale.Sau contact direct cu un sancru tare sau unul moale.

Avea eruptii pe piele sau ulceratii sau scurgeri genitale ?

Si mai depinde cum stai tu cu sistemul imunitar...

Capul sus , exista doctori buni in caz de necaz...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Adica sex oral , normal fara balonas ?

Nu se iau asa usor BTS urile , trebuie sa ai contact intens si de durata cu secretiile femeii , cu saliva si cu secretiile genitale.Sau contact direct cu un sancru tare sau unul moale.

Avea eruptii pe piele sau ulceratii sau scurgeri genitale ?

Si mai depinde cum stai tu cu sistemul imunitar...

Capul sus , exista doctori buni in caz de necaz...

Sincer nu am văzut nimc suspect însă ...nu înțeleg un lucru....de ce a încercat să se joace cu mine de la prima ședință ? Eram la ea pentru prima dată...nu vorbisem nimic..nu plusasem nimic..se juca peste ..și pac... Multumesc enorm de sfaturi...ma liniștesc de moment..urmează teste...greu cu precauția asta .. contact a fost doar aproape vaginal max 2 secunde ...Cred ....Evident că par penibil din moment ce nu am mai trecut prin așa ceva... Însă cum e vorba românului... când te arzi cu ciorbă sufli si in fund !
Link spre comentariu

Îmi cer scuze ca prima mea postare constă intr-o întrebare. Știe cineva dacă Emmy este o fata ok? Cu mine a mers mai departe și pana sa îmi revin contactul s-a produs. Acum sunt cam disperat. Mă poate ajuta cineva cu o părere? Multumesc mult.

1.Evident asa ceva nu se intampla in locatiile in care e afisat clar ca nu se intampla . Cel mai probabil ai avut tu senzatia asta, confundand buzele mici si intrarea in vagin cu vaginul propriuzis, cel de dincolo de muschii stramti de la intrare. A afirma practic public  ca se intampla inseamna chiar sa nu se mai intample nici in imaginatie, daca ai inteles aluzia subtila.Ai vazut ca am mai postat aici si nu mai eram client.Si ca nu ii mai "iubeam". Deci nu LOR le iau apararea. Urmaream insa cu interes daca salonul isi revine , pt ca e relativ aproape de mine. Chiar vroiam sa vin la o fata  despre care se scria de bine aici.Daca as vrea sa ma duc sa ma joc pana la limita regulamentului cu o fata si intre timp se scriu lucruri (reale sau nu , nu conteza) fata respectiva va fi mai retinuta , iar  conducerea , mai vigilenta. Crezi ca numai noi citim pe AICI? Deci eu sau altii am fi privati de un "joc nevinovat" iar conducerea si fata, de eventuale castiguri suplimentare , aduse de vizite mai dese.

2. Pt ca asa ceva nu se intampla , desigur NU vei avea la tine intotdeauna cand te duci undeva unde nu stii cum sta treaba, un prezervativ. Pe care neavandu-l nici nu il vei folosi si deci nici nu il vei uita /lasa pe unde ai trecut (pe el sau ambalajul). Pt ca un prezevativ nu se foloseste, pt ca e interzis de politica saloanelor doar de masaj, unde desigur, nu se face sex niciodata niciodata , de catre nici o fata, nici macar 2 secunde, poti sa nu il folosesti nici cand te freci, fara penetrare,  organ pe organ ( buze, anus) cu fata.

3.Eu nu imi pun problema asta pt ca fac cunni foarte des, deci contactul sexual (oral, al meu) practic  s-a produs. Chiar odata cand ma duceam la o locatie de masaj cu sex mascat (desfiintata pt ca i s-a facut publicitate AICI la greu, cu detalii si pana la urma organele si-au facut datoria) gasisem o fata asa buna incat am facut si neprotejat la inceput, cu finalizare protejata. N-am avut nimic.Daca pt o BTS imi asum riscuri minime, pt o (acuzatie de) sarcina, exista doar optiunea zero riscuri.

4. daca remarci ca o fata este mai deosebita , poti sa spui ca e mai deosebita, vezi cum s-a mai scris pe aici , ceva cu  poti  capata ceva (bun)  in plus. Apoi fiecare se duce si se orienteaza;  in orice caz nu spui ca ai penetrat-o pt ca, evident  asta a fost doar impresia ta. Mana ei  cu ulei de masaj  si vecinatatea gauricii pot sa dea o astfel de impresie.

 Pe scurt: protejeaza-te cum stii functie de raportul tau personal placere-risc, descurca-te, nu povesti in plus.  Ca sa ne mearga la toti bine.Si la toate.

P.S. Si mai pe scurt, o vorba batraneasca zice asa :  "o data nu se pune".

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

O fata care mesteca guma in timpul masajului o face pentru a-si improspata respiratia si a crea o senzatie placuta clientului

 

LOL, o prostie ca asta rar am întâlnit! felicitari!

Link spre comentariu

Sincer sa fiu mie mi-au placut maseuzele de la excess... Dar acum se mai gasesc si ratacitii care fac recenzii proaste , incercand sa faca reclama la Happyend massage. Serios? Da, poate nu sunt aceleasi fete ca cele dupa site,dar fetele chiar fac un masaj exemplar. Micky poate a avut o faza mai proasta,dar in general e destul de ok( am intrat si eu cu ea de 2 ori) ,in schimb fata albastra in cap este de nota 10, foarte placuta in timpul masajului si permisibila cu multe chestii pe care celelalte fete. In general mi s-a parut destul de placut ,mai ales atmosfera creata in receptie de catre receptie, in special fata mai grasuta cu zambetul pe buze intodeauna , pusa pe glume intodeauna. Nu comentez nici de cealalta receptionera,de asemenea este foarte draguta, dar era mai buna de masaj...fiindca arata mai bine ca unele maseuze.

 

 

Haideti ca am fost sa verific, ca sa nu vorbim discutii

Am  percutat pt.ca ma atatasem cu povestile despre Emi ca ar fi permisiva, ca avea poze frumoase , ca se dusese un junior (adevarat, nu  PR-ist ca Robert) si se atinsese prin dinauntru si se speriase....

Dau tel la 12.30 ma intersez de Emi. cica vine la 14.30.

Retin ora, ma duc, ajung 2-3 min inainte  Apare Emi.care NU este cea din poze.Are sanii mari si...atat

Instant, dar instant zic : altceva???

[Paranteza ; cea mai trista treaba este cand o fata nu foarte avantajata de natura si /sau varsta, dar buna la suflet, incearca sa si zambeasca, ca sa fie cumparabila erotic; am mai patit-o si la Rubin, nu spun cu cine, va prindeti voi, sunt sigur ca si voi ati trait senzatia  in diverse saloane].

Apare fata cu parul albastru. ISA. Bunutza catre BUNA, cu sclipiri de foarte BUNA, serios vorbind. Fund misto, tocuri 15cm , machiata usor intens, tatuata colorat la maxim, par albastru diverse nuante tip  maseauza fatala, dar gen care o prinde, parand in armonie cu personalitatea

Zic " dra ramane". Pun conditia : fara laba, stramba usor din fata.

Platiti fetei in camera.120 ora

Fata e buna  k lumea (corp media 9, pt fund si  fata de 10, deduceti voi restul).

Relaxat total ( am 'abonament" la prospaturile mignone Daria de la Amazonia, Denisa si Tania de la Rubin) deschid discutia :ce nu ti-a convenit la "fara laba"?

Zice fata: pai ma placi, platesti ora si inainte de a vedea ce stiu si vreau sa fac, pui conditii? Zic,  mai fato, ai si tu dreptate. La 40 (??) lei cat o lua din 120 (n-a vrut sa spuna) o avea si ea dreptul.

Asa ca purcedem la masajul de relaxare. Pe care l-a facut bine. Si tare si priceput , cu ulei nici mult nici putin, am mai vorbit una alta, de apropiere. Deschisa, isteazta, dar cu personalitate. Tine la ea si la pret Are clienti si probabil e constienta ca e dintre cele bune ale salonului; n-am vazut pe altcineva decat pe ea si pe Emi, dar daca Emi are un loc de munca acolo, nu cred sa mai fie 2 de "valoarea " Isei.

ISA tine la pret in sensul ca  pt cunni percepe 70 lei. Teoretic. Practic n-am aflat , ca nu pot mental, la cat de bun lim*ist sunt, sa dau atata.120+70=190 , cand cu 200 faci sex  onorabil cu femei cu varste si corpuri aabsolut comparabile cu ale ei.Nu spun unde si cu cine, dar cine cauta gaseste.

Revenind  la ostalitati, fata E si, mai ales,  NU E permisiva. Eu prin permisiv inteleg pasarica. Ea prin masaj intelege "nu acolo"; si "nu ma asez cu ea pe a ta". " Daca vrei 'pupat jos" , nu o fac decat pe bani, si anume 70. Reiau discutia;70  din care ajung si la patronat? Zice Nu. Aici suntem ca la tratativele ruso americane, discutia se in-fund a.

Daar, apropo de fund, maseaza f bine cu corp, sani, si fund , departe-aproape de gaurici protejate manual. Per ansamblu, BUNA, femeie tanara si EROTIZATA, e pe meserie ,cum s-ar zice.

Fara mare lipicioseala feminina, afectiva , gen GFE, mai mult senzula sexuala, si sa fie pt tine, nu pt.ea.  Pana la urma m-am scapat ;la reverse cow girl. Piele matasoasa, penis frecat 30min in toate pozitiil , numai pe zona nu, priveliste din spate buna, largita  si completa, m-am finalizat, desi nu intentionam. A fost cumva pe corpul ei, nu in mana, deci a fost fara laba.Nici trista n-a fost, fata -vesela-chiar dorind sa  coopereze, si chiar intrand in ritm desi cauta sa mascheze/franeze. As vrea sa o vad cum face la orgasm, dar pt mine 70 extra eu fiind cel care ofera placere,  este o mare frana mentala   .

 Deschisa dupa aceea si comunicativa, dupa ochii mai sclipiciosi decat la inceput (macar astia sa se fi umezit, important indiciu) parea ca i-a placut intalnirea.

 Ni s-a batut in usa, dupa ceasul privit la iesire , cu 15 min inainte

Locatia :8,5 pare zugravit recent , curata, faianta noua la dusul din camera; dar lipsa draperie, bateria veche si sapunul lichid cel mult mediu (miros patrunzator).

Da , receptionera e "grasuta" si zambeste natural.

 Aspect Emi-6 (cu bunavointa), ISA , 9

Masaj relaxare-10

masajerotic- 9 , pt ca si=-a protejat pasarica ea, nu eu,ceea ce uneori e inhibant

GFE -9..nu m-a iubit, si  mi-a spus ..de fapt e o nota  Human Friend experience, vreau sa mi se spuna pe bune ;pt a comunica in mod real. A avut totusi fractiuni de secunda , ceva " scapari" de tandrete; cum zicea cineva despre Daria de la Amazonia ca e buna, dar "profi".

Per ansamblu, RECOMAND.Dar sa fiti tari cel putin in punga si in p*&a.I SA e o nuca tare, greu de dat pe brazda. Pe brazda ei.

  • Like 2
Link spre comentariu

Sincer nu am văzut nimc suspect însă ...nu înțeleg un lucru....de ce a încercat să se joace cu mine de la prima ședință ? Eram la ea pentru prima dată...nu vorbisem nimic..nu plusasem nimic..se juca peste ..și pac... Multumesc enorm de sfaturi...ma liniștesc de moment..urmează teste...greu cu precauția asta .. contact a fost doar aproape vaginal max 2 secunde ...Cred ....Evident că par penibil din moment ce nu am mai trecut prin așa ceva... Însă cum e vorba românului... când te arzi cu ciorbă sufli si in fund !

 

 

 

 

 

acum , dupa ce am vazut-o , pot emite o ipoteza..pt ca erai mai misto decat ea si ca te-a dorit, ea nefiind o femeie foarte misto..poate ca nici acasa n-are partener ..deci pt.ca A VRUT.. ca barbat, in situatiile astea te decizi. O faci (protejat) sau o refuzi si NU povestesti  dupa aia.Cum vroiai sa intrebi daca patesti ceva sau nu, o faceai FARA sa dai numele persoanei. Pt ca e oricum degeaba, chiar dac persoana X ar avea o problema, e posibil sa o dea unuia si sa nu o dea altuia. Ceea ce poti afla si de la medic, daca ai fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Haideti ca am fost sa verific, ca sa nu vorbim discutii

Am  percutat pt.ca ma atatasem cu povestile despre Emi ca ar fi permisiva, ca avea poze frumoase , ca se dusese un junior (adevarat, nu  PR-ist ca Robert) si se atinsese prin dinauntru si se speriase....

Dau tel la 12.30 ma intersez de Emi. cica vine la 14.30.

Retin ora, ma duc, ajung 2-3 min inainte  Apare Emi.care NU este cea din poze.Are sanii mari si...atat

Instant, dar instant zic : altceva???

[Paranteza ; cea mai trista treaba este cand o fata nu foarte avantajata de natura si /sau varsta, dar buna la suflet, incearca sa si zambeasca, ca sa fie cumparabila erotic; am mai patit-o si la Rubin, nu spun cu cine, va prindeti voi, sunt sigur ca si voi ati trait senzatia  in diverse saloane].

Apare fata cu parul albastru. ISA. Bunutza catre BUNA, cu sclipiri de foarte BUNA, serios vorbind. Fund misto, tocuri 15cm , machiata usor intens, tatuata colorat la maxim, par albastru diverse nuante tip  maseauza fatala, dar gen care o prinde, parand in armonie cu personalitatea

Zic " dra ramane". Pun conditia : fara laba, stramba usor din fata.

Platiti fetei in camera.120 ora

Fata e buna  k lumea (corp media 9, pt fund si  fata de 10, deduceti voi restul).

Relaxat total ( am 'abonament" la prospaturile mignone Daria de la Amazonia, Denisa si Tania de la Rubin) deschid discutia :ce nu ti-a convenit la "fara laba"?

Zice fata: pai ma placi, platesti ora si inainte de a vedea ce stiu si vreau sa fac, pui conditii? Zic,  mai fato, ai si tu dreptate. La 40 (??) lei cat o lua din 120 (n-a vrut sa spuna) o avea si ea dreptul.

Asa ca purcedem la masajul de relaxare. Pe care l-a facut bine. Si tare si priceput , cu ulei nici mult nici putin, am mai vorbit una alta, de apropiere. Deschisa, isteazta, dar cu personalitate. Tine la ea si la pret Are clienti si probabil e constienta ca e dintre cele bune ale salonului; n-am vazut pe altcineva decat pe ea si pe Emi, dar daca Emi are un loc de munca acolo, nu cred sa mai fie 2 de "valoarea " Isei.

ISA tine la pret in sensul ca  pt cunni percepe 70 lei. Teoretic. Practic n-am aflat , ca nu pot mental, la cat de bun lim*ist sunt, sa dau atata.120+70=190 , cand cu 200 faci sex  onorabil cu femei cu varste si corpuri aabsolut comparabile cu ale ei.Nu spun unde si cu cine, dar cine cauta gaseste.

Revenind  la ostalitati, fata E si, mai ales,  NU E permisiva. Eu prin permisiv inteleg pasarica. Ea prin masaj intelege "nu acolo"; si "nu ma asez cu ea pe a ta". " Daca vrei 'pupat jos" , nu o fac decat pe bani, si anume 70. Reiau discutia;70  din care ajung si la patronat? Zice Nu. Aici suntem ca la tratativele ruso americane, discutia se in-fund a.

Daar, apropo de fund, maseaza f bine cu corp, sani, si fund , departe-aproape de gaurici protejate manual. Per ansamblu, BUNA, femeie tanara si EROTIZATA, e pe meserie ,cum s-ar zice.

Fara mare lipicioseala feminina, afectiva , gen GFE, mai mult senzula sexuala, si sa fie pt tine, nu pt.ea.  Pana la urma m-am scapat ;la reverse cow girl. Piele matasoasa, penis frecat 30min in toate pozitiil , numai pe zona nu, priveliste din spate buna, largita  si completa, m-am finalizat, desi nu intentionam. A fost cumva pe corpul ei, nu in mana, deci a fost fara laba.Nici trista n-a fost, fata -vesela-chiar dorind sa  coopereze, si chiar intrand in ritm desi cauta sa mascheze/franeze. As vrea sa o vad cum face la orgasm, dar pt mine 70 extra eu fiind cel care ofera placere,  este o mare frana mentala   .

 Deschisa dupa aceea si comunicativa, dupa ochii mai sclipiciosi decat la inceput (macar astia sa se fi umezit, important indiciu) parea ca i-a placut intalnirea.

 Ni s-a batut in usa, dupa ceasul privit la iesire , cu 15 min inainte

Locatia :8,5 pare zugravit recent , curata, faianta noua la dusul din camera; dar lipsa draperie, bateria veche si sapunul lichid cel mult mediu (miros patrunzator).

Da , receptionera e "grasuta" si zambeste natural.

 Aspect Emi-6 (cu bunavointa), ISA , 9

Masaj relaxare-10

masajerotic- 9 , pt ca si=-a protejat pasarica ea, nu eu,ceea ce uneori e inhibant

GFE -9..nu m-a iubit, si  mi-a spus ..de fapt e o nota  Human Friend experience, vreau sa mi se spuna pe bune ;pt a comunica in mod real. A avut totusi fractiuni de secunda , ceva " scapari" de tandrete; cum zicea cineva despre Daria de la Amazonia ca e buna, dar "profi".

Per ansamblu, RECOMAND.Dar sa fiti tari cel putin in punga si in p*&a.I SA e o nuca tare, greu de dat pe brazda. Pe brazda ei.

felicitari pentru recenzie... Un singur amendament...iti pot confirma ca Emy este 100% cea din pozele de pe site...

Link spre comentariu

felicitari pentru recenzie... Un singur amendament...iti pot confirma ca Emy este 100% cea din pozele de pe site...

mersi,  asa o fi...inseamna ca m-am uitat eu mai de mult pe site, sau e mai fotogenica acolo; sau eu mai chior;

dar mi-ai dat okazia sa adaug... i-am lasat ISEI, pe langa  amintirile de sters,  si un "tip" simbolic, sub forma de cadouaş cosmetical, primit cu multimire si apreciere.

Link spre comentariu

felicitari pentru recenzie... Un singur amendament...iti pot confirma ca Emy este 100% cea din pozele de pe site...

 

Potiu confirma pt Emy  a TA..Stai sa vezi.

Am REVAZUT pozele. Si amintirile. Initial nu te-am contrazis, ma gadilasesi la orgoliu, pt. ca mi-ai apreciat recenzia.

Dar, pt ca aici scriem ca sa ne sprijinim intre noi in primul rand , trebuie sa va anunt ca RECONSIDER.

S-ar putea sa avem o problema. Cam de neam nu zic de care.

Una la mana, eu ma duceam dupa 2 ani jumate de pauza , receptionerele si fetele, toate noi,  nu ma cunosteau , eram practic nou .Zic receptionerele,  pt ca a habar n-am daca cea cu care am vorbit la telefon la 12.30 a fost aceeasi cu cea de la 14;30.

Doi la mana. Cum eu am sunat pt Emmy, mi s-a spus ca vine la 14;30 si apoi am ajuns la 14,30 , poate nu venise.Pentru ca... , si aici apare problema.

  Emy de pe site NU este cea care mi-a fost prezentata MIE ca Emy. As fi vrut sa ii scutesc, dar daca jucam la mai mare (realitate), iata care este situatia.

Cea care mi-a fost prezentat mie avea si ea vreo 30 de ani (grantati !) si par lung dar  :

-era mult mai corpolenta/masiva/patratoasa/bine facuta la dimensiuni (90-63-93cm????sa fim seriosi; mai degraba 120-100 -130,  cu ingaduinta) decat Emmy de pe site; picioare soilide, nu subtiri si lungi ca Emmy-ei de pe site;

-se vedeau riduri pe fata;Emmy -poza nu are; ca fard , ca nefard, ca la pozele de site sunt retusuri, adevarul  e ca se vedeau;de fapt a fost primul motiv pt care am zis: nu, multumesc;

-avea o celulita  serioasa pe fund si coapse, din ce se vedea in rochita de prezentare, care practic o dezavantaja ;(al doilea motiv pt care am zis nu); Emmy poza nu are nici urma de asa ceva

-era saten-usor roscat, nu brunet intens,  ca cea din pozele de pe site

-culoarea pielii era mai inchisa (nu de etnie, pur si simplu mai inchisa decat balana Emmy din poze)

-sanii erau mari dar foarte probabil mai moi decat  ce arata Emmy in poze, dupa ce sutien mare si rigid purta la prezentare si cum arata partea vizibila din decolteu;(a fost al treilea motiv pt care optiunea a fost nu); in general toata carnatia parea mai flasca, se intrezarea si o burtica serioasa,  ceea ce   Emmy de pe site NU poseda... Emmy pe care pana nu o vad in carne si oase, voi avea rezerve serioase.

Cred ca voi mai face o vizita  sa verific si de alte aspecte.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine se uita in partea de jos a site-ului vede ca e din 2010, deci pozele nu sunt actuale.

Am intalnit-o si eu pe Emy pe acolo , fara a intra cu ea. E o fata matura , destul de inalta , cu un aspect neasteptat de distins. Nu cred ca a violat vreodata pe cineva. Se adreseaza mai degraba clientilor mai in varsta , care sunt in cautarea unei maseuze experimentate. Confirm ca e fata din poze , pozele fiind vechi.

Am intrat in schimb cu Iza, care mi-a lasat o buna impresie. O maseuza tinerica si constiincioasa , preocupata sa-si faca datoria.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Potiu confirma pt Emy  a TA..Stai sa vezi.

Am REVAZUT pozele. Si amintirile. Initial nu te-am contrazis, ma gadilasesi la orgoliu, pt. ca mi-ai apreciat recenzia.

Dar, pt ca aici scriem ca sa ne sprijinim intre noi in primul rand , trebuie sa va anunt ca RECONSIDER.

S-ar putea sa avem o problema. Cam de neam nu zic de care.

Una la mana, eu ma duceam dupa 2 ani jumate de pauza , receptionerele si fetele, toate noi,  nu ma cunosteau , eram practic nou .Zic receptionerele,  pt ca a habar n-am daca cea cu care am vorbit la telefon la 12.30 a fost aceeasi cu cea de la 14;30.

Doi la mana. Cum eu am sunat pt Emmy, mi s-a spus ca vine la 14;30 si apoi am ajuns la 14,30 , poate nu venise.Pentru ca... , si aici apare problema.

  Emy de pe site NU este cea care mi-a fost prezentata MIE ca Emy. As fi vrut sa ii scutesc, dar daca jucam la mai mare (realitate), iata care este situatia.

Cea care mi-a fost prezentat mie avea si ea vreo 30 de ani (grantati !) si par lung dar  :

-era mult mai corpolenta/masiva/patratoasa/bine facuta la dimensiuni (90-63-93cm????sa fim seriosi; mai degraba 120-100 -130,  cu ingaduinta) decat Emmy de pe site; picioare soilide, nu subtiri si lungi ca Emmy-ei de pe site;

-se vedeau riduri pe fata;Emmy -poza nu are; ca fard , ca nefard, ca la pozele de site sunt retusuri, adevarul  e ca se vedeau;de fapt a fost primul motiv pt care am zis: nu, multumesc;

-avea o celulita  serioasa pe fund si coapse, din ce se vedea in rochita de prezentare, care practic o dezavantaja ;(al doilea motiv pt care am zis nu); Emmy poza nu are nici urma de asa ceva

-era saten-usor roscat, nu brunet intens,  ca cea din pozele de pe site

-culoarea pielii era mai inchisa (nu de etnie, pur si simplu mai inchisa decat balana Emmy din poze)

-sanii erau mari dar foarte probabil mai moi decat  ce arata Emmy in poze, dupa ce sutien mare si rigid purta la prezentare si cum arata partea vizibila din decolteu;(a fost al treilea motiv pt care optiunea a fost nu); in general toata carnatia parea mai flasca, se intrezarea si o burtica serioasa,  ceea ce   Emmy de pe site NU poseda... Emmy pe care pana nu o vad in carne si oase, voi avea rezerve serioase.

Cred ca voi mai face o vizita  sa verific si de alte aspecte.

intradevar...pozele sunt foarte vechi....dar cine o cunoaste bine isi da seama ca ea este. Deasemenea, ea are program numai 14:30-20:00...are cam 35 de ani, parul lung, sani nr 4...dar are picioare foarte misto, nici vorba picioare groase, are pielea alba...si are intradevar un pic de burtica....ramasa dupa nastere. Sunt sigur ca ti-a fost prezentata Emy, dar necunoscand-o foarte bine si orientandu-te dupa pozele de pe site...facute cand avea 27-28 de ani...diferentele sunt oarecum majore...

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Cine se uita in partea de jos a site-ului vede ca e din 2010, deci pozele nu sunt actuale.

Am intalnit-o si eu pe Emy pe acolo , fara a intra cu ea. E o fata matura , destul de inalta , cu un aspect neasteptat de distins. Nu cred ca a violat vreodata pe cineva. Se adreseaza mai degraba clientilor mai in varsta , care sunt in cautarea unei maseuze experimentate. Confirm ca e fata din poze , pozele fiind vechi.

Am intrat in schimb cu Iza, care mi-a lasat o buna impresie. O maseuza tinerica si constiincioasa , preocupata sa-si faca datoria.

are dreptate lost falcon....este o tipa deosebit de distinsa...si foarte zambitoare...

Link spre comentariu

intradevar...pozele sunt foarte vechi....dar cine o cunoaste bine isi da seama ca ea este. Deasemenea, ea are program numai 14:30-20:00...are cam 35 de ani, parul lung, sani nr 4...dar are picioare foarte misto, nici vorba picioare groase, are pielea alba...si are intradevar un pic de burtica....ramasa dupa nastere. Sunt sigur ca ti-a fost prezentata Emy, dar necunoscand-o foarte bine si orientandu-te dupa pozele de pe site...facute cand avea 27-28 de ani...diferentele sunt oarecum majore...

Asta cu 'pozele sunt mai vechi" nici nu vreau sa imi amintesc in ce context am auzit-o; a fost la cel mai prost raport pret /calitate la care am pus botul, din fericire doar la figurat. La o "escorta" de etnie si de apartament in zona blocuri Sexy club , care stiti cui apartin.

Daca o fi cum zici tu, ma bucur pt cei care au cunoscut-o foarte bine cand avea 27-28.

Mie insa imi aminteste de mica experienta negativa descrisa in postarea mea  mai lunga de la  acest topic ; cea in care o receptionera maseuza insista sa ma faca din vorbe si sa imi zica ea cu cine altcineva  si la ce alta ora sa intru. Poate situatiile se aseamana doar vag, dar este acelasi "parfum"de mentalitate. Ce o fi asa greu sa actulizezi site-ul?

 Alta chestie, a lucrat acum 7-8 ani si lucreaza  azi, dar nu si in 2014, cand eu am venit saptamanal din februarie in noiembrie si nu am vazut-o niciodata?daca ar relua dupa o pauza,de ce ar folosi fotografii atat de vechi?Cu fotografiile frumoase rezolvam-ieftin de tot, ca n-aveam bani- la 14 ani, ca nu era net atunci.Ce fac azi cu o doamna coapta , intru si pun fotografia din tinerete dumisale deasupra saltelei?

 

Deci, in concluzie,  e ca intr-un banc mai vechi, din socialism.

Este adevarat ca lui Ivan Vasilievici i s-a facut cadou un autoturism  Pobeda?

Da, este adevarat.

Doar ca nu era Ivan Vasilievici, ci Vasili Ivanovici.

Si nu era un autoturism Pobeda ,  ci un ceas Pobeda.

Si nu i s-a dat, ci i s-a furat.

Link spre comentariu

       Pt ca o data nu se pune, am mai de 2 ori la Exclus-sex. Inca o data la Iza, fata cu un dragon albastru tatuat in par si inca odata la una bucata prospatura , buna de dat cel putin o tura . Cu sau fara pic de ura.

     Au fost draguti si m-au primit la o vizionare azi, urmand sa vin maine Le-am vazut si pe (ordine de la stanga la drepta in scara pt obiectul magarului): Raluca,( inalta, dragutica, sani mijlocii mici in sutien, par lung brunet, usor fara vlaga) Miki (blonda, medie, dragutica la faţa, genul scolarita la cursul de fete ce se pregatesc de maritis,  AMALIA (faţa draguta , usor cu buzele si dintii  iepuraş , cu un farmecde sâsâiala, blond satena, par lung, imbracata in plasa ca fata pescarului, la prima vedre sani mici, krrr dimpotriva, aspect de boboc comestibil pe saturate) , Jane Doe (Carmen??? Brunetica, micuta, zambitoare, proportionate dar nu prea subtire, sani mari.).Data trecuta o vazusem si pe Corina, inalta,  la prima vedere cam cea mai buna la trup, pare pakistaneza, deci prezentand un farmec aparte.Deci , da au mai multe fete-fete tinerele, context in care  Emi chiar nu intra in cartile mele.

        Au fost draguti la programare, desi in weekend, mi-au pastrat-o , pt o ora destulde aproximativa, pe AMALIA pe care pusesem pana atunci doar ochii. Am pus si banul (120+tip NA) si mana, si  rima, dar nu chiar peste tot unde as fi avut chef.

        M-am multumit (si am multumit-o cred, si pe  ea) mai ales cu sanii care NU sunt mici. Hibrid pară-măr,  tari, cu o consistenta de carne tanara inca  in curs de parguire, (declara 19 ani) , cam ca Ema de al Rubin, dar, de vreo 2-3 ori mai mari.As zice un 2-3 la sutien. Culoarea alba la piele, sfarcuri roze medii, bune de masat cu ei in zonele noastre sensibile. O face bine si cu placere.  Zice care doar vreo 2 sa;ptamani in bransa si a invata de la Raluca, dar se simte si  chemarea stra-bunelor in sange. N-are burta de top model , idem combinata fese+coapse, dar sunt ff excitante.S-a bine dispus si ea si a tinut-o. Ora destul de ora (m-am dezobisnuit de cand cu  jumatatile de ora de la  Amazonia, si rezolvarea ( a lor mai des decat a mea) cam expeditiva de la Rubin.

          Masajde relaxare 9 ( l-am facut, pt apropiere). Masaj erotic, 9, (maximum de 10 la mine fiind pt sex normal cu orgasm simultan, eventual prelungit la ea). Fata s-a implicat si avea cu ce, am schimbat ce pozitii reciproc avantajoase stiam fiecare, am consumatceva ulei(de la ei) nici o secunda de la sau bă, a avut si ceva feminitati,  eu am reusit (cu greu)  sa ma mentin nefinalizat desi fata a dorit sa simta o pulsatie macar pe corp. A ramas pe o data viitoare. Mi-a marturisit si convins  ca ii place “body-masajul”. Din ce am vazut/simtit, in special cu  sanii.N-am mai avut parte de atat chef reciproc la niste sani buni -buni, :movingthem1  de la Irina  Amazonia :boobs . .Per total sunt fff multumit, pt ca afost cum vreau eu , iar fata s-a simtit bine. GFE 9,  a refuzat FK, dar nota e  pt “deschidere” cat se poate si dpdv care se pot.

       Ansamblu Corp 9, pt sanide 11 si figurade 9,5 (machiata mai serios de seara, buze groase  rosu viu, pleoape cu fond albastru inchis destul, dar cand isi prinde parul in coc, reiese zambetul de liceanca din ea)

        Un 9 pt locatie de data asta.Camerelede la etajul inferior sunt mai izolate, aerisite, totul pare mai nou, sau mai nefolosit, zugraveala, saltelele, masuta; am simtit lipsa pernei la cap; temperature placuta pt activitate fizica in costumle lui Adam si respectiv al Evei. Baia pe hol, la mine a pocnit un bec asa ca am sarit dusul de dupa.Prosoape curate, albe, nici noi, ca Amalia,  nici uzate, nu mai zic ca cine.Nu retin de papuci de unica folosinta,cred ca au , dar nu garantez , pt ca nu folosesc. Gelul de dus, aceeeasi calitate entry level. Prosoape de hartie, la metru cub.Nu conteaza , fata a facut banul. Pt cunni :crazylove  cere si ea, dar nu mai tin minte daca :yummy sau cat (i-) am dat, important e ca am fost multumiti amandoi.Am lamurit teoretic si ce este  cu optiunea “masaj sensual” 60 lei extra charge peste cei 120. Cica 2 finalizari. Dar intr-adevar ca si la voturi, m-am cam prins, conteza cine numara numerele nu cine le da (chiar pe dinafara) .

  De revenit la Isa, Lavinia, de testat Corina. Parerea mea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Pardon...fata aceasta noua este AMALIA, cum am zis la inceput. La sfarsit am zis rau Lavinia.

   Asa ca am mai fost de doua ori la ea, ca sa confirm.

   A doua data  am facut si putina relaxare, placuta si profesionala (deci nota 9)  , dar nerabdarea mea a dat-o repede in erotic.Raman cu aceleasi note la corp.Parca a reusit sa mai dea jos din putinele diviziuni de kg in plus de pe talie,ceea ce face fundul cu atat mai atragator. Si comportamentul este OK, manifestandu-se ca jumate  femeie , jumate  fata.Se tot adreseaza cu pluralul de politete, pe care il are in reflex, dar pot sa imi inchipui ca si asta e excitant, inseamnand  tinerete si prospetime. GFE sa zic un 9, si-a mai deschis sufletul si mi-a mai spus una alta. Chiar are anumite lucruri de exceptie.

       Foloseste mult ulei, dar e OK, la pielea si carnatia ei merge si nu mai stii de ce aluneca toate toate bine pe langa si pe dinafara Poti sa iti inchipui ca e de la altceva.Combinat cu tineretea si carnatia " iese" ceva foarte placut.

     Am lamurit-o si cu cunni :maninlove  si la ea si la Isa. Ca sa nu stric nici pretul lor ( sau al ...brandului) nici pe al meu ,a iesit din optiunile mele aici. Cu Isa am vorbit si m-a spus ca nu e fan-a si nici n-o  "finalizeaza". De fapt ea NU finalizeaza la serviciu. O fi,  n-o fi adevarat, acesta era mesajul pentru MINE. Deci,  daca nu termina,  ce sens ar avea sa dau si banii si ...din cap, doar ca sa dau?

   Iar la Amalia apropierea a fost suficient de placuta ca sa nu mai fie nevoie de ceva in plus . Chiar nu as vrea sa dau banii care se cer aici si sa nu pot veni mai des sau sa am impresia ca sunt fraierit cumva si sa  ma mai  simt mai putin  atras si mai mult  folosit de ele. Prefer sa dau (sau nu, la bunul MEU plac)  un 'tip" mai mic si sa am un rest pt un cadouas, sa fac si fetei o bucurie si tot sa ies mai ieftin decat  se cere aici, pe la 70 deschiderea. Isa imi spune ca aici s-ar da si 80-100 lei  pt cunni, dar mie  unuia imi vine sa cred ca e o legenda urbana , sectiunea  masaj erotic. Sau, daca or fi din cei ce dau de la 100de eur in sus  pt o escorta, de ce nu ar da 100lei pt cunni?Nu ma ....numar printre ei.

 Locatie, 8,5 .cam inabusitor si nearisit (intre masaje) in camera mica de sus, pe stanga. E bine  ca    dusul e  in camera, dar tot n-are  perdea.Bune prosoapele, destul de neuzate.Sapunul lichid , ca nu pot sa ii zic gelul de dus, e  acelasi, unul pe care nu l-as cumpara pt.acasa  nici sa il pun la chiuveta din bucatarie.

  Ok insa programarea, respectate si fata si ora.

  Recenzia e mai  seaca , dar e o multumire personala catre maseuza, :flowers2 , pt. ca m-am simtit f. bine la vizitele 2 si 3 la AMALIA.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

   Asa ca am mai fost de doua ori la ea, ca sa confirm.

   A doua data  am facut si putina relaxare, placuta si profesionala (deci nota 9)  , dar nerabdarea mea a dat-o repede in erotic.Raman cu aceleasi note la corp.Parca a reusit sa mai dea jos din putinele diviziuni de kg in plus de pe talie,ceea ce face fundul cu atat mai atragator. Si comportamentul este OK, manifestandu-se ca jumate  femeie , jumate  fata.Se tot adreseaza cu pluralul de politete, pe care il are in reflex, dar pot sa imi inchipui ca si asta e excitant, inseamnand  tinerete si prospetime. GFE sa zic un 9, si-a mai deschis sufletul si mi-a mai spus una alta. Chiar are anumite lucruri de exceptie.

       Foloseste mult ulei, dar e OK, la pielea si carnatia ei merge si nu mai stii de ce aluneca toate toate bine pe langa si pe dinafara Poti sa iti inchipui ca e de la altceva.Combinat cu tineretea si carnatia " iese" ceva foarte placut.

     Am lamurit-o si cu cunni :maninlove  si la ea si la Isa. Ca sa nu stric nici pretul lor ( sau al ...brandului) nici pe al meu ,a iesit din optiunile mele aici. Cu Isa am vorbit si m-a spus ca nu e fan-a si nici n-o  "finalizeaza". De fapt ea NU finalizeaza la serviciu. O fi,  n-o fi adevarat, acesta era mesajul pentru MINE. Deci,  daca nu termina,  ce sens ar avea sa dau si banii si ...din cap, doar ca sa dau?

   Iar la Amalia apropierea a fost suficient de placuta ca sa nu mai fie nevoie de ceva in plus . Chiar nu as vrea sa dau banii care se cer aici si sa nu pot veni mai des sau sa am impresia ca sunt fraierit cumva si sa  ma mai  simt mai putin  atras si mai mult  folosit de ele. Prefer sa dau (sau nu, la bunul MEU plac)  un 'tip" mai mic si sa am un rest pt un cadouas, sa fac si fetei o bucurie si tot sa ies mai ieftin decat  se cere aici, pe la 70 deschiderea. Isa imi spune ca aici s-ar da si 80-100 lei  pt cunni, dar mie  unuia imi vine sa cred ca e o legenda urbana , sectiunea  masaj erotic. Sau, daca or fi din cei ce dau de la 100de eur in sus  pt o escorta, de ce nu ar da 100lei pt cunni?Nu ma ....numar printre ei.

 Locatie, 8,5 .cam inabusitor si nearisit (intre masaje) in camera mica de sus, pe stanga. E bine  ca    dusul e  in camera, dar tot n-are  perdea.Bune prosoapele, destul de neuzate.Sapunul lichid , ca nu pot sa ii zic gelul de dus, e  acelasi, unul pe care nu l-as cumpara pt.acasa  nici sa il pun la chiuveta din bucatarie.

  Ok insa programarea, respectate si fata si ora.

  Recenzia e mai  seaca , dar e o multumire personala catre maseuza, :flowers2 , pt. ca m-am simtit f. bine la vizitele 2 si 3 la AMALIA.

felicitari pentru recenziile super detaliate...si detaliile pe care ni le-ai oferit despre noile maseuze.

Link spre comentariu

felicitari pentru recenziile super detaliate...si detaliile pe care ni le-ai oferit despre noile maseuze.

   Ar mai fi fost una testata , dar m-a rugat sa NU  scriu nimic.Dar cum  la femei NU cica inseamna POATE,  scap macar 2-3 vorbe, in loc de   2-3 picaturi.Desi am  stat putin , dupa masajul cu  Isa,  pe repede inainte, pt. ca  se apropia ora de activare a radarului , mi-a facut o impresie f buuuuuna.

   Daca as fi scris,  as fi scris de bine, pt. ca are sange fiebinte , oriental,  precum par si originile ei. Hai ca v-ati prins la cine ma refer.Corinect?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...