Sari la conținut

excess massage'' Baba Novac vila Stanley Bet


johny2005

Postări Recomandate

     Excitat de ideea 19 ani, pustoaica necoapta (mie astea imi plac cu precadere) am incercat si eu la actuala  Micky.

...................................

    Voi incerca sa revin la Micky macar odata, pt. zambetul ei.Sau poate nu pt. zambet...

 

   Buna sa va fie presiunea!

   Intr-un final nefinalizat deocamdata am ajuns sa bisez la micuţa  Micky cea cu vino-n-coa...Desi ma programasem de cu seara de la deschiderea turei, pentru ultima ora de program, am avut parte de un sogor masat anterior ce a gasi tde cuviinta sa se comporte  manelar .Gen”banii mei bun simt  nu are” caci a prelungit prelungirea sedintei, desi fusese anuntat de  programarea mea. Nu si nu, Batman, Batman, ca stie EL ca nu o sa vin EU. Si in loc de ora H, H+15 dupa programare si re-confirmare  la H-15 , hostessa m-a amanat telephonic pana la H+30 care s-a transformat in sala de asteptare  in H+40 efectiv, dupa ce l-au rugat repetat pe tip sa se simta.

       Pe mine  m-a facut sa astept si mi- a  perturbat programul oficial, pe fata, sa ii mai toceasca din   chef si pe firma, sa isi prelungeasca programul.Mi-a zis hostessa ca pot sa stau ora si daca vin la ora inchiderii-5min, dar simti ca e mai mult  o obligatie.Dar dpdv al firmei, a iesit mai bine ca si-a mai luat 2 ore de masaj.Si dpdv al fetei., financiar vorbind. Dpdv al dispozitiei i-a mai mancat din rezistenta fizica pe final de program.

     Noroc ca  Micki a AVUT  EA bun simt si s-a straduit sa imi faca pe plac.Asa ca ne-am simtit bine amandoi, mai ales eu. N-am finalizat, pt ca n-am vrut.N-a finalizat, pt ca nu finalizeaza la serviciu, desi eu as fi vrut.Tip nebanesc,  2 mici atentii. Micki, nota 10 la corpul minion, 20 ani si ceva declara ea , carnatie si bronz excelente, sani mici elastici, foarte tari, forma perfecta, fund mic , bombat,  am mai s-pus. 9 la erotic, 9 la body ( o combinata personala de  profesionism standart, implica reala, feminitate, in aceasta ordine) 8 la permisivitate .La mine permisivitatea de 10 ar fi  fingereala sau cunni la tip-ul meu inclusiv zero, 9 , acelasi lucru, la tip negociat si  8, la  ‘fara degete inauntru” si fara dansa pe dansa  neprotejat ;dar  de protectie cauciucata (nu textila) nici  nu vorbim la acest salon,se feresc ca draqu de tamaie.

      8 si salonului cu un plus pt aerisirede data asta, dar cu 2 de minus pt perturbare in programare.

      De revenit, pentru fete, ca sunt bune.

  • Like 1
Link spre comentariu

   Buna sa va fie presiunea!

   Intr-un final nefinalizat deocamdata am ajuns sa bisez la micuţa  Micky cea cu vino-n-coa

      De revenit, pentru fete, ca sunt bune.

   Am revenit , pt ca sunt la fel de bune catre foarte bune.

   La MICKY a urmat seria a treia din franciza de interes -pentru mine- "Greu de Încins".Corp 10+, GFE 8, permisivitate 8 , ceea ce e un progres. Sper ca la seriile 4-5, daca  vor fi bani de productie sa le fac si pe acestea iar actrita  nu va dispare, sa maresc nota; masaj de relaxare 9, erotic 9, placuţă cu nota  pe care o ridici odata cu... mana instant,  numai cand te uiti la ea in costumul Evei.Ii multumesc pt.ca,  desi am prins-o intr-o zi mai proasta , s-a dat putin brazda, chiar daca eu n-am dat nici macar cu nasul prin brazda ei.

    La  AMALIA am avut o supersesiune cu ceva focuri de artificii (erotism 10+, restul nu conteaza, nu se pune si nu conteaza că nu se pune)  pe care am incercat sa o bisez.Dupa ce am ratat prima incercare, am crezut ca norocul mi-a suras in urmatoarea  noapte.Din pacate,  un client din o zi anterioara, mare 'barbat"  nu prea dus la femei, sau dus degeaba, o ranise chiar in adancul sufleţelului ei , încă pur, iar activitatea profesionala fizica  a fost afectata.Va scriu in timp real, ca sa stiti la ce sa va asteptati.

     Cum ne cunoastem, am reusit sa ocolim teritoriul sensibilizat si sedinta, chiar cu frana de mana trasa, a fost totusi reusita pana la final, ca sa nu zic pana la  finalizare. A trebuit sa compensez eu, prin rabdare si adaptare,  porcăreala şogorului anterior.Corp 9- (s-a mai ingrasat puţin),  faţă 9+, masaj erotic 9- (v-am zis, era afectata).

  8,5 pt locatie,(nu ma adaptez la camerele fara aerisire; iar in o camera de jos am vazut odata si un gandacel original, nu vreun aparat de spionaj miniatural) .Nota e ridicata de faptul ca de datile acestea am avut acces la fata si ora programate, cam 80% si de pretul OK pt sansa unei  ore de intimitate  fizica alaturi de  niste  fete tinere si klumea.Multumesc patronatului pt. selectionata actuala.

 Halatul si papucii:120/ ora+tips nebanesti.Si o ciocolata la programatoare. După cum stiti, aici cunni intra la optionale.Dar nici asa, la pay per view and li(n)ck,  din ce am intrebat, nu  echipează toate modelele.

Link spre comentariu

 Salut,

 UpDate

 AMALIA ( o fata deosebita, cuminte, buna si BUNA) este PA.Cam foarte la putin timp dupa episodul ranirii in sufletul sensibil.Mersi Amalia, oriunde te-ai afla.Ma mir ca ai rezistat si atat.Si plinuta de 19 ani CATI  este PA.

    Ultimele noutati.Testat NADIA(o Nadie noua cica, oricum site-ul are valoare istorica si  fotografii deformate)  si RALUCA. Ambele m-au rugat, una cu cuvinte, alta prin  mimica,  sa nu scriu recenzie.Asa ca nu dau note sau  amanuntea; doar esentialul sa il stiti si voi  dupa o sedinta de  cate o ora :  NADIA: DA, masaj de relaxare NU ,  in rest.

    RALUCA.La aceasta, overall, dupa o incercare normal  REUSITA, DA.

    Reversul medaliei , ca asa e in p.tenis: si eu am NU de la Micky, permanent de acum in colo, asa cum pot fi permanente lucrurile in acest gen de activitate.Seria Greu de Incins s-a transformat in Imposibil de convins si actrita m-a  refuzat ca scenarist producator. Regret.Cum in timpul masajelor nu a lasat nimic  de inteles ca as fi deranjat-o, se pare ca s-a suparat ca am scris aici. Desi anterior ii spusesem chiar ce am scris..Eu nu vad ce am scris de rau sau  in plus, in caz  ca ar fi fost ce. E sufficient de buna si atragatoare ca sa zica NU cand si cui vrea muschiuletul ei. E   si sufficient de femeie ca sa mi-o fi  ‘tras” nu la programare, cand am rezervat,  ci cand am ajuns la salon.La viata mea am avut insa foarte multe reusite, destule tepe,  intreruperi bruste  dupa   lipeli si potriviri,  cu zeci de fete (de calitate) din bransa,   ca sa  fac vreo depresie sau sa raman fara alternative.Am ajuns destul de tabacit, cicatrice peste cicatrice, cea mai recenta, si în cur_s de vindecare fiind Amalia.Oricat de BUNA este Micki, a impus o distanta, asa  n-am avut mari trairi orgasmice de vreo parte sau alta (desi mi-as fi dorit,  dar am simtit ca situatia nu e coapta ca ea sa agreeze finalizarea mea)  sau schimburi de povesti de viata; iar  de fluide fiziologice, ( pe dinafara, cf. formatului de masaj erotic),  “banuiesc ca nici nu poate fi vorba” (pentru cine stie bancul.).Spre deosebire de interactiunile cu Amalia, cu care am avut ceva ‘trairi” si de a carei retragere (nu recunosc ca) sunt putin afectat.Dar inteleg ca am gresit ceva cu Micky.Asa sunt(em) barbatii: gresim si nu stim, pt. ca daca am sti, n-am gresi.Aşa des...  Mersi, Micky, pt mine a fost ff frumos.Scuze , Micky, n-am intentionat sa te supar.Sper ca peste 25-30 ani vei gandi altfel despre aceste randuri, scrise acum cand esti foarte tanara, draguta la chip, perfecta la corp, a-tragatoare si ai atatia  barbati la pi…cioarele tale.O  dedicatie la inchidere : “Nu poti forta un om sa te placa /Nu esti binevenit , pleaca, /Orice rau intr-un final trebuie sa treaca”.

   Dupa anuntul usor incurcat al programatoarei ca Micky e “pa” pt mine, am ridicat potentialul psihic si fizic de la perpendicular la energetizat la momentele  T+5min si T+40min, in urma unor tarte cu  (in lipsa de cirese Micki sunt bune si) trufandalele 20/19 ani:LENA si VERA , in aceasta ordine,  una dupa alta.A fost …inălţător. Corp 10 la  Lena, 9 la Vera, masaj de relaxare, data viitoare, erotic, 10 Lena (cu care cred ca al cincelea element atinge limita maxima a presiunii interne) , 9 Vera dar a reusit repunerea pe (intre )picioare in sus a veteranului, masaj body 9 Lena (cam adormita) 10, Vera,care….dar nu mai spun , ca  sa nu patesc precum cu Micky Knife.Si ca sa  fie egalitate intre sexe, imi dau si mie note:  9cu Lena ,7,5-8 cu Vera (Vera, tineretea ta merita sa iti  ofer mai mult, dar ora si varsta si-au spus cuvantul la piua a doua) pt ca am facut fata si spate si (m-)am controlat la ce imi place sa (ma) controlez.Tip nefinanciar la Lena,  combinat , dar micut, la Vera.Primite cu zambete usor jenate si multumiri sincere si chiar o mica reverenta de alint la Lena.Fete/femei de CALITATE. Mersi si eu, fetelor.O sa va mai caut.

     Nota 8- 8,5 salonului pt ca are oferta  prizabila si in week-end si cu fete lipsa, daca  cele din prima linie  a opţiunilor (cam de tip  loterie totusi) sunt  ranite fizic sau in orgoliu sau pensionate anticipat. Am avut camera cu aerisire de data aceasta , iar pe cand cu Nadia , o camera  in care si-au adus aminte ca AC nu e mobilier. Aerisire si AC lipsa (sau nefunctional??) se intampla  in camerele de dedesubt

  • Like 1
Link spre comentariu

Cred ca recenzia de mai sus e scrisa intr-un limbaj net superior capacitatilor mele de citire, procesare si intelegere. In viata mea nu am citit ceva mai alambicat, plin de metafore si analogii care mai de care.

“... m-au rugat, una cu cuvinte, alta prin mimica, sa nu scriu recenzie” , tare curios sunt cum mimeaza cineva “nimfomane, recenzie, nu vreau”

“..site-ul are valoare istorica si fotografii deformate”. super, poate va fi introdus si in manualele de istorie, daca e asa valoros.

Cine m-o fi pus sa citesc, asa imi trebuie, mi-am defectat si ultimii doi neuroni.

Felicitari autorului pentru experiente si poate incearca pe viitor sa fie mai ... coerent, sau mai pe intelesul astora mai inceti la minte

 

Multumesc!

  Multumesc pentru efortul lecturii..Raspund si eu,  fortand o traducere in romana de baza;

 

-stramba din nas si tace cand o intreb daca pot sa scriu;

-obiectiv superangular   care umfla ţâţele si cururile cand se fac fotografii de aproape;sau program de calculator; prelucrarea este grosiera si kitchoasa;

-fotografiile  si numele de scena aferente sunt de 4-5 ani vechime; in aceasta bransa mi se pare o varsta istorica;

-site-ul nu e actualizat nici la design nici la foto de interior; la Amazonia este in timp cvasireal, chiar si cand nu au cu sa se laude.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca recenzia de mai sus e scrisa intr-un limbaj net superior capacitatilor mele de citire, procesare si intelegere. In viata mea nu am citit ceva mai alambicat, plin de metafore si analogii care mai de care.

“... m-au rugat, una cu cuvinte, alta prin mimica, sa nu scriu recenzie” , tare curios sunt cum mimeaza cineva “nimfomane, recenzie, nu vreau”

“..site-ul are valoare istorica si fotografii deformate”. super, poate va fi introdus si in manualele de istorie, daca e asa valoros.

Cine m-o fi pus sa citesc, asa imi trebuie, mi-am defectat si ultimii doi neuroni.

Felicitari autorului pentru experiente si poate incearca pe viitor sa fie mai ... coerent, sau mai pe intelesul astora mai inceti la minte

 

Multumesc!

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut

Pe scurt: Am bifat si eu salonul. Sub standarde ca si igiena. Am intrat cu Micky. Dezamagire totala. O toapa de 2 bani cu aere de diva. Doar ca era draguta la fata/corp. Am stat in total 20 de minute cu tot cu dusul de rigoare. Atitudine de rahat, m-am simtit de parca il aveam pe Hitler langa mine :)

Dar varianta cu IQ<0.

Eu am sters aceasta locatie de pe lista.

Respect!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

salonul acesta este sub mediocru. am acolo acum vreo 2-3 sapt. nu ai ce sa alegi.

 

masajul nu exista, GFE zero. 

 

concluzia : pierdere de timp.

   Eu as zice mediu.Dar d’astea frecventez , Ma duc des si nu as putea-o face la modelul Artemis,Mon Amour sau altele ce nu au oferte sub 150ron sedinta. De aceeasi bani prefer sa cumpar mai multe bilete de loterie mai ieftine decat mai putine mai scumpe.Sanse de  GFE si erotism  sau , invers, de  fiţe  si ţepe, cred ca depind  mai mult de fete si de situatie, decat  de  pretul practicat de patronat.Patronatul le selecteaza  sau nu  mai intai dpdv fizic, abia dupa ce au feed back , pot corecta sau nu comportamentul. Cu fetele e loterie, cu pretul e garantie. Eu joc in liga asta, mai de mijlocul si subsolul clasamentului, aici ma simt in buzunarul meu.

   Si normal ca nu aibe  de unde alege cine merge rar oriunde.Fluctuatia de personal , mai ales vara, este mare. Eu m-am mai dus recent si am ales GEORGIANA, care venea dupa o mica pauza.

   20 ani  neimpliniti , 5 luni vechime in bransa,  Corp 9, masaj relaxare N/A, masaj erotic 8,5, body masaj, 9. GFE 9, pt.ca e prietenoasa ,  sincera si deschisa cand spune de ce si cat e de..inchisa. Stie erotic cam ca si Lena, desi pare mai cu gust domol. Este , in toane bune, genul cald lipicios.Vesela , bine dispusa, zambind natural.A colaborat mai cu jena , cu frana automata declansata mai devreme decat as fi dorit, dar degajand o  caldura coapta gata sa ma topeasca.Cum insa eu incerc sa nu finalizez daca nu bine dispun sufficient  si fata, aici lucrurile nu au avansat la maxim, desi au fost placute de ambele parti. O figură  draguţă, chiar frumoasa datorita tineretii. Parul este lung, bogat si natural, fara albastereli , roscateli  sau alte suvite moarte,  iar machiajul  e discret si adecvat.Aici le incurajeaza sa se macheze model de seara  iar  unele cam exagereaza.O frumusete NATURALA, ca si reactiile, asa cenzurate cum sunt.Pentru mine se cam suprapun in amintiri figura si corpul ei cu al  Verei sau Ralucai.Toate trei fiind tinere, inalte si brunete (caucaziene). Dar odinea crescatoare a numerelor de pe tricou/sutien este clara;: Raluca, Vera, Georgiana.Si cam descrescatoare a latimii in solduri.  Georgiana  are  sanii mari si matasosi. :boobies Usor, dar foarte usor , supusi  gravitatiei. Din acest punct de vedere joaca in  aceesi Liga Europeana a Campioanelor cu Irina (fosta) de la Amazonia si (aproape) cu Ilona fosta aici. Funduletul si picioarele sunt  alungite, fara celulita.Este medie catre inalta, pe tocuri mari devine  chiar spectaculoasa.Nota 8 ,5 salonului pt oferta cu camera aerisita de sus.Nota 8, tot salonului , la a doua vizita , (odata nu se pune) la Georgiana.In camerele fara aerisire de la etajul de  dedesubt , pe holul de acces , e un fel de mini spatiu de refugiu, probabil pt  ele, unde se poate face o cafea ,se bea o cola,  si care are un geam mai mare, mai luminos.Pe zugraveala alba curata si Georgiana asteptandu-ma  zambind acolo , in slipi si maieu larg si decoltat,  dichisita si aranjata  dupa intermezzo-ul  erotic , in  rasaritul de august tarziu, cu lumina filtrata prin pomi , am avut un moment senzatia de hotel , vacanţă, tinerete traita mai de mult sau cumparata la pachet cu fata , in oferta de  astazi.Reconfortant, multumesc, Georgiana si restul :flowers2 . Poate acela a fost momentul de adevarat GFE . Ok si cu ora.Cred ca am stat 60min fara bataie in usa.

     Si una rece.V-am si mi-am  ramas dator cu recenzia la meteorica NADIA, (corp -7, masaj relaxare -10, masaj erotic-1, pt ca 0 este la neprezentare). Bine ca a plecat, la ne-revedere, drum bun! Dupa ani de zile mi-am luat teapa.Nu mai e cazul pt actualii vizitatori, fata luandu-si zborul, dar e de stiut si ţinut minte oriunde si oricand. Mie nu mi s -au aprins alarmele cand am vazut cat insista pe relaxare si pe conversatie. A urmat ce  era de asteptat , dar uitasem eu:  masaj anti-erotic , fereli maxime, si texte de 2 lei, gen;”dar eu asa fac la masaj si clientii sunt multumiti”.Nu stiu daca era speriata pe bune , fitzoasa de felul ei  sau pur si simplu m-a luatde fraier (asta i-a reusit! :slap2 ) , dar a fost exact cum NU  trebuie sa fie  masajul erotic. Deci in alea 10-15 min de la inceput, depinde  de locatie, daca nimeriti peste una din astea, care va povesteste ce important este masajul de relaxare indelungat si  ce bine il face ea, :refoz  schimbati rapid sau plecati cu banii inapoi, sansele de teapa sunt maxime!

   Picurand  curand!

  • Like 2
Link spre comentariu

Vestea rea pt.mine este ca Lebada Alba,  Lena, si-a luat zborul.

Super fata,superfemeie, super Om, la granita celor 20 de ani, singura mignona  cu abdomen plat , de ii simteai si vedeai EXCITANT  muschiuletii , dar fund si sani f.sexy,  pe care am intalnit-o in 10 ani de masaj.Aveam senzatia ca am agatat o junioara de la alergari. Si cand era obosita facea un erotic foarte erotic, de nota 10 (10 curat , ca la Daria ama-zona) , cu degete si caus de palme  electrizante ce te SCULAU si din morti.Dupa ea chiar imi pare rau ca nu o voi mai vedea sau avea sansa sa o...binedispun.Ii voi simti lipsa.Si va ramane la capitolul FEMEILE adevarate din viata mea.

  Vestea buna, pt toti sogorii,  este ca mai sunt 2 lebede negre, (brunete cu un singur r la baza) vesele si  bune de vizitat in continuare.Vera si Georgiana, tot la categoria 19-20 ani .Georgiana mai nou e roscata sus dar cu aceasta ocazie (de abia la a treia vizita) mi-a aratat ceva din comportamentul de Lebada Neagra in restul fizicului. Masaj relaxare N/A, masaj erotic 9- ,masaj body 10+++.La Raluca n-am apucat sa bisez, asta e, atat ma duce pu..nga.

  Salon 8-9, nu conteaza, au inceput sa ma bage (regulat…)  la camera cu aerisire.Gelurile de dus sunt reincarcate , dar cel putin unul din cele  doua este bun.

  Noutate, Natasa, dar fara click, vazut , discutat si  neintrat.Pare din alt banc: micuta, tanara, albicioasa, pufoasa, fara sa fie grasa, dar nici cu vreo silueta  feminina tip amfora.E genul  fata draguta si atat, adica una de i-ai lua bomboane, sau un bilet la un film, ca  sa te lase sa 'discuti" cu altele.Zici ca ar fi fiica prietenilor de familie  care nu te inspira sa ii  pui mana  pe kur sau tate  nici gratis, cu atat mai putin pe bani. Nu am 'simtit" nici o adiere de feromon sau vreo privire perversa , vreun zambet cu subinteles.  Avea o amabilitate politicoasa, de fata cuminte pt.ca nu stie sau nu ii “vine” sa fie altfel, de zici ca e prezentatoare la o serbare scolara.Posibil sa ma insel, dar n-am vrut sa dau 120 lei sa aflu.

Sa zic corp , ce am vazut in costum de baie, 7.5.

Link spre comentariu

Papa si pu, la revedere si Lebada Neagra Roscata Neagra , Georgiana.

Parca presimtind, mi-am zis sa fac si pentru ea o retragere din  banca de sper, ma; la ultima , cu adevarat ultima vizita, am apucat sa finalizez odata (pe dinafara), prin tehnici specifice de masaj erotic", laba exclus.

 La fel ca  Adrian Minune, dar mai slab . Desi pregatita,  fata  tot a avut o crispare, un st®op pe fund, parca nu stia ce e aia "finalizare" de la altcineva decat de la titular. Dar pana la urma , adica pe ultimele pulsatii, a facut ce a cont®at si am smuls intalnirii o clipa de fericire.Din pacate (pentru ea) nu si reciproca.

Cica New (no) Entry, Eva.Verific cat de cur and.

 

Link spre comentariu
Noroc la baieti,

 

Am sunat , vbim stabilit cu MiCky

Afost 3 dimineata, vin f des la acest salon, dar  de data asta serviciiile au fost jos de tot.

atitunine maximim 4 

masaj cu scarba si graba,

mesteca guma de mestecat continuu.

am stat 20 min si am plecat.

ce folos caarata binisor, dar trebuie sa fie acel click.

Mentionez ca nu eram baut.

Poate daca eram, nu observam niste greseli...fiind client din vechi.

Poate a fost o zi proasta si pt ea , dar asta e meseria.

Bafta la toti!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Cel mai nașpa salon. Este foarte mizerabil. Prosoapele sunt vai de capul lor, miros urat și se vede ca sunt vechi.. unde mai pui ca nu se schimba după fiecare client. Am aflat asta Acum câteva zile când am vizitat acest “salon” de la o maseuza .. fetele sunt ok cât de cât .. la 120 de lei nu te aștepți la prea multe.. din câte știu eu, salonul asta e deschis de mulți ani , deci inseamna ca merge , sunt clienți. Nu înțeleg de ce pun săpun lichid in locul gelului de dus .. cu săpun lichid ma spăl pe maini, nu pe corp.. in camera aerul e foarte închis, miroase a mucegai. Recepția nu mi a plăcut deloc, aere de diva abia ieșită din comuna. Îmi cer scuze pentru vocabular , dar acesta e adevarul. A fost o experiența dezamăgitoare pentru mine.. acolo se merge pe premiza “lasă ca merge și așa..”. Părerea mea e ca ar trebui sa se renoveze puțin salonul.. puțin mai mult. Urate dușuri in camera. De ulei nu mai zic ca miroase in ultimul hal , a trebuit sa îmi fac 3 dușuri acasă ca sa scap de unsoarea aia de pe mine. Nu recomand acest salon. Și încă ceva , in alte saloane băuturile se dau gratuit.. aici dacă vrei sa bei un suc , o bere sau o cafea , trebuie sa scoți banii.. si sunt si niște prețuri exagerate.. nu mi a plăcut deloc. Cât despre masaj, este făcut in graba , o laba sictirita , masajul de relaxare este praf.. am intrat cu o fata șatena, bruneta , nu am reținut exact și sincer nici nu vreau sa îmi mai aduc aminte despre aceasta experiența.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la salon dupa o lunga perioada de pauza cu oarecare retinere dar sperand sa fie bine....si surpriza locatia a suferit imbunatatiri,cabine noi de dush din zidarie, miros placut (nu te mai izbeste mirosul de tutun cum intri) si am dat peste o tipa super piesa Iza o cheama simpatica la fata,cu tatuaje foarte rusite,carne tare pe ea fara pic de celulita,parul il are vopsit albastru si are un popou de Instagram pe bune daca as avea talent la fotografie as face albume intregi.

 

Masaj de relaxare:NOTA 8(10 are Angela de la amazonia)

Masaj erotic:NOTA 9,5(e foarte senzuala desi are un look de bad girl si stie sa-si puna in valoare atuurile...)

 

Pret:120 ron

 

O recomand cu caldura si sper sa nu o supraaglomerez sa nu ma mai pot bucura de ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0722969660
  • Oras:bucuresti

Va salut. Am revenit la salonul de mesaj,am fost cu inca 4 prieteni si in locatie erau 5 fete(4 libere,una ocupata(laura)).am aleso pe Larisa (parca sa se intitula) fiind cea mai draguta dintre ele.plictisite fetele,am intrat in camera ma intrebat ce aleg ca si masaj si i-am zis 120 lei si ea a raspuns ca la 180 lei este mai permisiv. Am decardat,m-am bagat la dus, un prosop de plastic care nu te stergea,a aparut si fata,masaj relaxare slab,masaj erotic slabut,mi-a zis ca pt limbi tre sa ii mai dau 50 lei . Ma intreba spre sfarsit daca a fost mai ok decat datile anterioare si i-am zis sec ca nu,fara futai si mai scump si mai prost... nu ai ce sa alegi sambata seara si nici nu mai gasesti saloane cu 5-7 fete de unde sa ai ce alege si sa fie la finalizare/ora. Erau pe strada andrei,erau pe langa petrom hala traian,erau la sincai la vila ...au disparut cuiburile curate si fete frumoase...pacat

Nu cred ca mai revin.

Experienta 0

Receptionera slaba ca si conversatie,10 lei ia cerut unui prieten pt o daza de cola (mai scump ca la marriot)...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomandarea mea este sa evitati acest salon. A devenit un jeg de salon si la propriu si la figurat. Camerele murdare, mirositoare, prosoape uzate. Daca înainte mai erau fete cu care mai puteai discuta si stiau sa faca si masaj,si ora era ora, acum nu mai exista nimic.

Ultima data am fost cu Diana, bruneta subtirica cu tatuaje din care unul pe fesa stanga. In 20 de minute a făcut si masaj de relaxare si erotic (proaste amândouă, la cel erotic facea o laba la misto..) , dupa care a plecat. S a întors îmbrăcata si m a întrebat daca m am îmbrăcat. Totul a durat 30 de minute aprox desi platisem pt o ora (180 RON). Cu o vizita in urma deși fata a fost mai ok, dupa 30 de minute s a bătut in usa ca s a terminat ora.

Prin urmare nu recomand...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cum zicea cineva mai sus. fugiți fraților de acest salon. fete mai nesimțite ca aici nu am întâlnit. am pățit-o si anu trec ut si am zis sa le mai dau o sansa. NO NO NO. Am ajuns la 00:05 in camera, domnișoara (Maria) subtirica blonda, a ajuns la 00:10. am cerut un masaj de relaxare mai lung. la ora 00:19 a încheiat masajul, si când i am. zis s a ofuscat toata, ca ea a muncit, a transpirat etc.. FIX 9 minute, ca eu nu știu sa ma uit la ceas. a ieșit din camera, nu am mai primit nimic inapoi din suma platita la recepție. anu trecut aceeasi faza... masajul de o ora aici durează 30 de minute. de fapt 20 ca 10 minute aștepți sa vina fata in camera.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

cum zicea cineva mai sus. fugiți fraților de acest salon. fete mai nesimțite ca aici nu am întâlnit. am pățit-o si anu trec ut si am zis sa le mai dau o sansa. NO NO NO. Am ajuns la 00:05 in camera, domnișoara (Maria) subtirica blonda, a ajuns la 00:10. am cerut un masaj de relaxare mai lung. la ora 00:19 a încheiat masajul, si când i am. zis s a ofuscat toata, ca ea a muncit, a transpirat etc.. FIX 9 minute, ca eu nu știu sa ma uit la ceas. a ieșit din camera, nu am mai primit nimic inapoi din suma platita la recepție. anu trecut aceeasi faza... masajul de o ora aici durează 30 de minute. de fapt 20 ca 10 minute aștepți sa vina fata in camera.

Și eu mai mergeam acolo pe vremuri....

Ultima oară cred că am fost acum 3 ani sau ceva de genu....

Găsisem 2 fete care erau Ok.

Și era foarte aproape de mine Salonul, gen 5 minute

La ce prețuri au acum , poți să te duci lejer la un salon Ok. Cum ar fi Fantasy.

Prețul e aproape la fel.

Calitatea diferă enorm.

Link spre comentariu

Salutare ! Revenit in bucuresti de o vreme. Vizitat Excess, in amintirea unor vremuri de mult apuse.

Intalnisem candva pe acolo cateva fete foarte frumoase, permisive, si care faceau si un masaj decent, cand aveau chef.

 

 

Prima data am intrat cu "Roxy".  Tinerica, 20-25 de ani, plinuta, cu tatuaje faine. 

Mi-a explicat ca diferenta intre masajul normal (120 lei) si cel senzual (180 lei)  consta in permisivitatea atingerilor

Am optat pt cel senzual. Masajul de relaxare a fost decent, apasat. Nimic memorabil

Masajul senzual a fost ... rapid. Am atins una, alta, si am avut parte de o laba ok, dar cam atat. 

N-am plecat de acolo nici relaxat, nici excitat. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...