Sari la conținut

excess massage'' Baba Novac vila Stanley Bet


johny2005

Postări Recomandate

A 2a oara am intrat cu 'Sasha' 

 

Corp de zeita, tonifiat, o pustoaica de 22-23 de ani

Vorbeste mult. Vorbeste mult prea mult, pt gustul meu.

 

Atitudine de fast-f..masaj. N-as putea spune ca m-a grabit, dar nici ca mi-a acordat atentie (am optat din nou pt masajul senzual, desi de data aceasta domnisoara n-a fost in stare sa imi prezinte avantajele acestuia).

Nu stiu altii cum sunt, dar eu daca/cand merg la masaj nu imi doresc sa aud prea multe cuvinte. 

E foarte frumoasa, dar cam atat. Masajul de relaxare a fost la nivel de amatori, iar cel senzual s-a rezumat la un body masaj 

Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Vizitat acest salon, am intrat cu dra Alice, mai erau 2 gagici(mamut) detaliez: Alice gagică mișto, țațe frumoase, cur,dar doar atat,atitudine-9,gfe-2,doar o laba sa te termine cat mai repede,masaj 2,erotic 2 finalizarea pe șervețele, achitat 150ron, sincer nu recomand.

Salonul tot nota 3 din 10,fără gel de duș, fără dezifectant, miroase si urât și cam atât....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Vizitat acest salon, am intrat cu dra Alice, mai erau 2 gagici(mamut) detaliez: Alice gagică mișto, țațe frumoase, cur,dar doar atat,atitudine-9,gfe-2,doar o laba sa te termine cat mai repede,masaj 2,erotic 2 finalizarea pe șervețele, achitat 150ron, sincer nu recomand.

Salonul tot nota 3 din 10,fără gel de duș, fără dezifectant, miroase si urât și cam atât....

subscriu la ce ai spus si tu....am fost intr o noapte in martie, fix inaintea inceperii nebuniei, cam pe la 1- 2 noaptea, am asteptat cel putin 30 de min sa se elibereze o fata...si au aparut 2 balene la prezentare...Am fugit instant...ma mir cum de nu le este rusine sa tina asa fete. S au dus vremurile de acum aprox 10 ani cand pe site erau prezentate chiar fetele care lucreaza acolo...

Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

subscriu la ce ai spus si tu....am fost intr o noapte in martie, fix inaintea inceperii nebuniei, cam pe la 1- 2 noaptea, am asteptat cel putin 30 de min sa se elibereze o fata...si au aparut 2 balene la prezentare...Am fugit instant...ma mir cum de nu le este rusine sa tina asa fete. S au dus vremurile de acum aprox 10 ani cand pe site erau prezentate chiar fetele care lucreaza acolo...

subscriu si eu la ce ai spus si tu :) eram prin zonă si am zis hai sa le mai fac o vizită...Am zis la 150ron poate gasesc ceva sa fie cât de cât ok, eu nu sunt dispus să achit mai mult de 200 ron pt o ședință de masaj sau sex...(nu că nu aș avea) dar sa nu ai tu un gel de duș la baie au săpun din ala de 3 ron litru:)) si la ce balene au acolo dacă le vezi pe stradă o iei la fugă.Mai vreau sa punctez dra Alice este frumoasă dat doar atat...după părerea mea nici 50 ron nu merită(imi asum ce am zis) nu am nimic cu salonul, dar cum sa ții așa clandestine:(((
Link spre comentariu

Cel mai odios salon! Timp nerespectat, masaj pur comercial, fete cel putin ciudate...desigur, punctul meu de vedere. Daca sunt confrati care pot declara altceva, ii rog sa ma contrazica!

Eu, unul am avut numai experiente neplacute!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum vreo doi ani jumate am avut doua experiente placute, cu doua fete diferite, la cateva zile una de alta. Dar am fost si luna trecuta: nu mai era niciuna dintre ele, si nici nivelul decent pe care-l asteptam. Adica masajul de relaxare foarte slab si grabit (probabil si ca sa incapa doua finalizari), masajul erotic scurt si nu chiar erotic, si apoi laba uleioasa.

Link spre comentariu

Vizitator supaplex
Reputație: 0

Singura chestie care era misto la acest salon era ca din cand in cand aveau tipe care aratau super bine. In rest, serviciile au fost dintotdeauna slabe. Daca ar fi dupa ele, te-ar tine doar de pula si tu ar trebui sa dai singur din cur. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...