Sari la conținut

Sex sau mancare?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa-mi spui cum trebuie sa fie o femeie moderna in viziunea ta?

😅 Vaii... Despre ce vorbim aici? Moderna... sau futurista?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vocile din mintea ta nu reușesc sa-si imagineze o femeie moderna?

De ce-as face asta?
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

 

 

 

Dupa atata cereri de nevasta pe acest topic dupa niste gateli minunate, mi-am pus intrebarea mare. Oare barbatii pe cine ar alege de sotie, pe una care face sex minunat sau una care gateste minunat?

 

Ps. Cale de mijloc nu e, trebuie ales. E doar un topic , o situatie de care in realitate nu dai, xa una care face sex minunat probabil tot piate sa-ti faca o omleta, aia care gateste ma gandesc ca se descurca si in intimitate acceptabil.

Draga mea, Paraschivu este greu de petit. Totodata, cred ca este om bun, nu avem motiv sa credem altfel. 

  • Like 14
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Un futai bun, nu se poate pe burta goală, zic.

ai sa razi dar la mine e invers

 

mai intai ma fut si dupa aceea suplimentez cu mancare pierderea de calori 

 

daca o fac in ordineat precizata de tine , ma trage la somn si imi dispare cheful de futut 

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu

 

 

 

Dupa atata cereri de nevasta pe acest topic dupa niste gateli minunate, mi-am pus intrebarea mare. Oare barbatii pe cine ar alege de sotie, pe una care face sex minunat sau una care gateste minunat?

 

Ps. Cale de mijloc nu e, trebuie ales. E doar un topic , o situatie de care in realitate nu dai, xa una care face sex minunat probabil tot piate sa-ti faca o omleta, aia care gateste ma gandesc ca se descurca si in intimitate acceptabil.

sex ca mancare e pe toate drumurile

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

 

Dupa atata cereri de nevasta pe acest topic dupa niste gateli minunate, mi-am pus intrebarea mare. Oare barbatii pe cine ar alege de sotie, pe una care face sex minunat sau una care gateste minunat?

 

Ps. Cale de mijloc nu e, trebuie ales. E doar un topic , o situatie de care in realitate nu dai, xa una care face sex minunat probabil tot piate sa-ti faca o omleta, aia care gateste ma gandesc ca se descurca si in intimitate acceptabil.

pe una care face sex minunat.cu mancarea nu e problema.tu cum esti? :D

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

 

 

Dupa atata cereri de nevasta pe acest topic dupa niste gateli minunate, mi-am pus intrebarea mare. Oare barbatii pe cine ar alege de sotie, pe una care face sex minunat sau una care gateste minunat?

 

Ps. Cale de mijloc nu e, trebuie ales. E doar un topic , o situatie de care in realitate nu dai, xa una care face sex minunat probabil tot piate sa-ti faca o omleta, aia care gateste ma gandesc ca se descurca si in intimitate acceptabil.

 

   Cassy, situatia sta in felul urmator: „Dintre toate locurile casei, bucataria era inima ce o facea sa palpite, transformand o cladire inerta intr-o fiinta vie" . 

   Nu neg importanta sexului, dar de obicei, mancam mai des decat facem sex. 

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:somewhere
  • Oras:somewhere

de mancat maninci zilnic, sex nu faci zilnic (cel putin nu perioade lungi de timp)

depinde totusi de bani ...

 

daca ai multi bani nu prea te intereseaza sa mananci acasa, deci talentul culinar al nevestei nu mai e asa relevant

pe de alta parte, daca ai bani alearga femeile dupa tine oricum, deci nici talentul in pat nu mai e asa relevant, ca oricum ai de unde alege

deci probabil daca ai bani mananci la restaurant si mergi la amante :D

 

daca nu ai bani, talentul culinar e mult mai important pe termen lung (in caz extrem chiar si pentru supravietuire)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...