Sari la conținut

NEW IN SIBIU!!!! 0724443369


Postări Recomandate

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Mie nu mi se par mici,sunt chiar mari.

Sa dai 300 ron pe o oră.Eu vorbesc de mine.

Si in alte orase este 100 sau 150 ora.

Ca doar tot 60 de minute sunt,sau chiar mai putine cum am intalnit la altele 40 min (intrat,dusat si o laba trista) ca o doare bla,bla.

Chestia asta poate sa o confirme si alti futaciosi din Sibiu si anume ca sunt preturile mari fata de alte judete.

Si multe fete ce vin din alte judete practica tariful de aici.Ma si mir cand mai aud la una alta 150 ron ora si zic ma oare e adevarat sau este vreo teapa.

Dar na au fost si ore frumoase la 150.

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Mie nu mi se par mici,sunt chiar mari.

Sa dai 300 ron pe o oră.Eu vorbesc de mine.

Si in alte orase este 100 sau 150 ora.

Ca doar tot 60 de minute sunt,sau chiar mai putine cum am intalnit la altele 40 min (intrat,dusat si o laba trista) ca o doare bla,bla

nu stiu... eu nu am fortat niciodata nota cu mai mult de 100 fin si 200h desi ma ajuta serviciile,, dar aici se tocmesc prea mult la preturi

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Au fost o gramade de topicuri cu acest subiect.Pt ca multi si-au furat-o plătind niste preturi duble pt niste servicii proaste sau slabe,am patit si eu :( .

Multi sau saturat si sa intampat chestia cu TOCMEALA ca la piață.

Si cand dai de ceva BUN iti dai seama ca tot acolo mergi.

MIEREA RAMANE MIERE :)

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

a

 

Au fost o gramade de topicuri cu acest subiect.Pt ca multi si-au furat-o plătind niste preturi duble pt niste servicii proaste sau slabe,am patit si eu :( .

Multi sau saturat si sa intampat chestia cu TOCMEALA ca la piață.

Si cand dai de ceva BUN iti dai seama ca tot acolo mergi.

MIEREA RAMANE MIERE :)

atunci inseamna ca greseala a fost a mea ca am scazut pretul...

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Pai?

Mai sus scrie: 100fin ,200 ora.

In Brasov la fel aceleasi tarife.

Iar in Constanta vad ca sunt mai mici ;)

IN Constanta.. am mers pe tariful de 100 fin si 200 ora.. aproape 1an... si pretul l-am scazut in perioada sarbatorilor...  iar in brasov da mergea pe pretul asta.. in schimb aici cand le zici 100 fin si 200 ora... ori t-i se inchide telefonul.. ori ca e prea mult... si uite asa incep sa se tocmeasca la preturi..

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Nu cred că te forțează nimeni să te duci să fuți urși. Nu ti-a făcut nimic fata, nu e cazul să o jignești

MULTUMESC FRUMOS... dar de obicei persoanele care jignesc fara sa cunoasca sunt niste persoane frustrate... eu ceea ce sunt aici sunt si in realitate... si imi sustin ideile in orice situatie.. pentru ca desi sunt o prostituata mai inainte de toate astea sunt femeie... si sunt mandra de mine... sunt mandra ca ma intretin singura la doar 18 ani... ca nu depind de nimeni ... ca sunt pe cont propriu .. si ca imi intretin familia.. ma ridic singura cu propriile mele forte.. jignirile de genu si vorbele rele ma fac mai puternica nu ma demoralizeaza niciodata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Eu unu nu pot sa ma simt bine cand am un urs peste mine . Succes in continuare fiecare cu ale lui .

nu te pune nimeni sa vi la mine.. nu iti baga nimeni mana in buzunar cu forta.. fiecare alege pe banii lui.. nu te-am chemat la mine... fiecare are gusturi diferite... dar uita-te de 2 ori inainte sa platesti aspectul unei fete si nu serviciile...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...