Sari la conținut

NEW IN SIBIU!!!! 0724443369


Postări Recomandate

  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Hello everybody.Bifat si dama din topic.Sunat si facut programare.Am ajuns la locatie,ma ghidat.

Ma intampinat de dupa usa :) o domnita mai plinuta asa cred ca intra la categoria BBW aviz amatorilor.Nu este wow dar este ok.Am zis sa probez si eu un fund mare si bombat.

Trecut pe la dus.Apoi in camera de actiune.A inceput fata direct cu ala micu ON bunicel cu tente de deep ,scuipat si manuțe.Trecut la niste pozitii dupa care dinou la oral asa vreo 30,40 minute.Si-a dat fata silinta nu ai ce zice,a incercat si ea cat a putut sa ma simt bine.

Notele sunt mici

GFE 5

ON 8

NP 7

ALTELE 8

Per total nu a fost ceva wow.Acum poate si din cauza ca a fost prima intalnire sau ca a fost nu a fost ea in forma.

 

Este doar parerea mea.No offence.

Am avut experiete mult mai tari.

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Hello everybody.Bifat si dama din topic.Sunat si facut programare.Am ajuns la locatie,ma ghidat.

Ma intampinat de dupa usa :) o domnita mai plinuta asa cred ca intra la categoria BBW aviz amatorilor.Nu este wow dar este ok.Am zis sa probez si eu un fund mare si bombat.

Trecut pe la dus.Apoi in camera de actiune.A inceput fata direct cu ala micu ON bunicel cu tente de deep ,scuipat si manuțe.Trecut la niste pozitii dupa care dinou la oral asa vreo 30,40 minute.Si-a dat fata silinta nu ai ce zice,a incercat si ea cat a putut sa ma simt bine.

Notele sunt mici

GFE 5

ON 8

NP 7

ALTELE 8

Per total nu a fost ceva wow.Acum poate si din cauza ca a fost prima intalnire sau ca a fost nu a fost ea in forma.

Este doar parerea mea.No offence.

Am avut experiete mult mai tari.

Sunt de acord ca se putea si mai bine. Dar oboseala si.a pus amprenta.
Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Eu incerc sa dau de ea de 2 zile si nu raspunde la telefon...

Nu pot sa raspund chiar la toate telefoanele.. totusi sunt intr.un oras nou si vreau sa ma plimb putin... imi cer scuze. Acum ma gasesti

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Mai au si fetele astea o viata a lor doar nu vrei sa faca sex pe banda rulanta cu toti clientii. Desi undele asa fac...sau sunt obligate, din pacate!

Ma bucur ca mai sunt si barbati care inteleg si nu be considera niste papusi..

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Nu intereseaza pe nimeni ca esti obosita. Daca esti obosita trage pe dreapta pana esti in stare sa prestezi. Cum ar fi ca si clientul sa te plateasca pe jamatate? Tie iti pasa de problemele clientului? Cum vrei tu toti banii asa vrem si noi sa prestezi.

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Nu intereseaza pe nimeni ca esti obosita. Daca esti obosita trage pe dreapta pana esti in stare sa prestezi. Cum ar fi ca si clientul sa te plateasca pe jamatate? Tie iti pasa de problemele clientului? Cum vrei tu toti banii asa vrem si noi sa prestezi.

Alo da tu cu cine iti inchipui ca vorbesti? In primul rand invata sa citesti si in acelasi timp sa intelegi ce ai citit.. nu a zis nimeni ca eram atat de obosita incat m.an pus langa cliebt sa dorm sau m.am uitat la el fara sa fac nimic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...