Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Blonda 0760149655 , 32 ani

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
21 raspunsuri in acest thread

#21 blonda02

blonda02

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    15 July 2015
  • Reputatie: 2

Postat 09 June 2017 - 10:58 AM

Crede-ma ca am ales un cuvant potrivit
    Daca greseam asa grav in afirmatii sareau clientii in apararea ta ; iar pe aici nu prea vad muuulte pareri de bine ( plus cate sunt intamplate si nescrise ... )
    E strict parerea mea deapre cea ce am vazut (si langa spital jud si la compania de apa )

Nu stiu ,app, cu ce v-am gresit...  astept sa-mi spui ce te-a deranjat asa enorm...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 blonda02

blonda02

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      15 July 2015
  • Reputatie: 2

Postat 09 June 2017 - 11:00 AM

Sunt total de acord ca acest site este special creat pt voi,sunt total de acord ca aveti treptul sa va spuneti opiniile si parerile(care sunt strict ale domniilor voastre) si sunt totusi de parere ca nu poti fii pe placul tuturor. Dar ceea ce este,nu stiu cum sa denumesc,hai totusi sa-i spun enervant,este ca domniile voaste se ascund in spatele unor nickname-uri.Tinand cont ca stiti unde ma gasiti,sau nr de tel mi se pare un dezavantaj totusi.,dar nu merg pe acest lucru. Vreau doar sa precizez ca-s o persoana civilizata,cu care puteti discuta si sunt deschisa la sugestii. cred ca daca ceva va deranjeaza la mn imi puteti spune fara a trebui sa folositi cuv care nu va fac cinste.Sunt o persoana care isi intelege minusurile si NU* imi bat joc de cei care imi trec pragul(hai sa-i spunem asa). Am cei 7 ani de acasa,nu vreau sa par interesanta dar am dreptul la replica.Imi cer scuze daca ceva la persoana mea v-a deranjat...o sa incerc sa remediez minusurile, Sunt deschisa  la dialoguri.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi