Sari la conținut

Eveline si Roman - 0732442434


Postări Recomandate

eveline, am o intrebare? as putea sa imi indeplinesc fantezia de cuckold! am o fantezie de mult timp si anune...vreau sa facem 69 si intre timp partenerul sa te penetreze in timp ce eu iti dau limbute si finalizarea lui sa fie in pasarica...dupa care sa iti curat pasarica de sperma cu limbuta!!! daca ...se poate da ceva detali ...te pup 😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

eveline, am o intrebare? as putea sa imi indeplinesc fantezia de cuckold! am o fantezie de mult timp si anune...vreau sa facem 69 si intre timp partenerul sa te penetreze in timp ce eu iti dau limbute si finalizarea lui sa fie in pasarica...dupa care sa iti curat pasarica de sperma cu limbuta!!! daca ...se poate da ceva detali ...te pup

Poti sa te caci in gustul omului ? Nu ! Baga tare, prietene si ai grija sa nu ramana nimic !

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

ii problema fiecaruia ce fantezie are domnule skopelos...nu? poate si tu ai una care mie nu mi se pare tentanta...in fine, ii opinia ta ;)! ...multumesc eveline pt raspuns o sa te contactez zilele urmataore pt detali ;)!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Silicon Valley
  • Oras:Silicon Valley

Mers astazi la acestu cuplu. Totul a decurs foarte bine, niste oameni open minded, totul a decurs de la sine, totul de la locatie, pana la cei doi este de mare calitate. Cine vrea sa mearga, sa mearga cu incredere, sincer nu am ce sa reprosez. Mentionez ca la mine nu este prima experienta de acest gen, dar la cum sunt cei doi, tracul si inhibitia vor disparea de la sine. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ii problema fiecaruia ce fantezie are domnule skopelos...nu? poate si tu ai una care mie nu mi se pare tentanta...in fine, ii opinia ta ;)! ...multumesc eveline pt raspuns o sa te contactez zilele urmataore pt detali ;)!

Super, ne auzim la tel :-* O seara frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mers astazi la acestu cuplu. Totul a decurs foarte bine, niste oameni open minded, totul a decurs de la sine, totul de la locatie, pana la cei doi este de mare calitate. Cine vrea sa mearga, sa mearga cu incredere, sincer nu am ce sa reprosez. Mentionez ca la mine nu este prima experienta de acest gen, dar la cum sunt cei doi, tracul si inhibitia vor disparea de la sine. 

Multumim Rocco! Apreciem oameni de calitate si open minded! A fost o experienta super si esti oricand bine venit. O seara frumoasa !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu sunt curios de un lucru :

Cum au ajuns un american de vreo 40 de ani si o romanca de 22-23 de ani sa se prostitueze impreuna ?

Nu este o intrebare rautacioasa, doar o curiozitate

E un mister.

 

Eu totusi (din toate recenziile,adevarate sau nu) nu am observat scris nici un tarif orar pt threesome.

Link spre comentariu

ii problema fiecaruia ce fantezie are domnule skopelos...nu? poate si tu ai una care mie nu mi se pare tentanta...in fine, ii opinia ta ;)! ...multumesc eveline pt raspuns o sa te contactez zilele urmataore pt detali ;)!

Asa este, ai dreptate ! Nu am vrut sa fiu ironic doar te indemnam sa-ti duci fantezia pana la capat cu forta si placere. Pentru ca, am impresia, ca si fata o sa se simta excelent.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Asa este, ai dreptate ! Nu am vrut sa fiu ironic doar te indemnam sa-ti duci fantezia pana la capat cu forta si placere. Pentru ca, am impresia, ca si fata o sa se simta excelent.

 

Și eu sunt de părere că nu trebuie să comentăm nici gusturile și nici fanteziile vreunuia dintre noi!

În fond este singurul sau printre singurele locuri unde putem să ne "dezbrăcam"de inhibiții și de false pudori!!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și eu sunt de părere că nu trebuie să comentăm nici gusturile și nici fanteziile vreunuia dintre noi!

În fond este singurul sau printre singurele locuri unde putem să ne "dezbrăcam"de inhibiții și de false pudori!!

Așa e, nu e un site pentru pudici. Constat că unii se proclamă heterosexuali convinși, ba chiar homofobi, deși cel mai adesea vor să le sodomizeze pe fete. Perversitatea e o formă superioară de inteligență. Dar puțini, prea puțini sunt inteligenți, deschiși spre a-i accepta pe ceilalți. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Așa e, nu e un site pentru pudici. Constat că unii se proclamă heterosexuali convinși, ba chiar homofobi, deși cel mai adesea vor să le sodomizeze pe fete. Perversitatea e o formă superioară de inteligență. Dar puțini, prea puțini sunt inteligenți, deschiși spre a-i accepta pe ceilalți.

 

 

Perversiunile sunt rodul imaginației,al căutărilor către trăiri (mai) puternice, către cunoașterea sexualității noaste și ale sexului opus,cu alte cuvinte ale minții!

Prin urmare,câtă vreme nu au caracter patologic gen necrofilie,**spam editat** infantilă,zoofilie,etc,și eu cred că sunt apanajul inteligenței superioare,imaginația fiind ea însăși asociată inteligenței!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mulțumim masa pt postare! Weekendul acesta mergem și la mare să cunoaștem oameni frumoși și deschiși!

Trebuia să te duci la sfârșitul lunii iulie, să prinzi sezonul de păpușoi copți la Costinești... sau floricele pe știulete, să înțeleagă și americanu'.

Link spre comentariu
Reputație: 24023
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

De acord cu ce spuneti voi dar a mai fost cineva intre timp la respectivul cuplu sau ba ? :)

Eu am sunat sa ma duc, vorbit cu Eveline, care mi-a spus ca nu pot intra doar cu ea...ca doar in 3. Este hotararea lor.

Deocamdata am spus pas tinand cont de acest lucru.

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 24023
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

suna si zii daca vrea in 4 😂😂😂 platesc eu 😂😂😂😅😅😅😅

Ar fi o idee ca Eveline sa o faca cu 3 tipi deodata. 😊
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

suna si zii daca vrea in 4 platesc eu

 

 

Bravo ma si eu raman singur ??  :)  Chiar nu va ganditi si la mine un pic ?  I'm in !    Dar mi-ar conveni mai mult in Bucuresti decat la mare. Aici mai gasim un hotel ceva mai accesibil sau un apartament in regim hotelier. La mare e totul scump. Ca deh in Romania e ca la Saint Tropez.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...