Sari la conținut

glory hole in brasov


bramuv

Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 2 ore, mihai69bv a spus:

@JamesHunt nu am posibilitate de a da mesaj privat. N ar fi rau daca ai distribui informatia si aici. Eu am o fata dornica care si ar dori un loc public cu o astfel de dotare si chiar ar vrea sa incerce cu mai multi. Deci probabil ca pe aceasta cale, ti ar multumi mai multi colegi. :)

Topic din 2017, te gândești sa îl aduci la viata cu o momeala de doi lei.  Lume multa, oameni putini aici pe forum. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:la munte
  • Oras:la munte
Acum 9 ore, mihai69bv a spus:

Nu este momeala, chiar am cumoscut o dornica pe fetlife care are vrea sa incerce un glory cu 2-3. Fiind topicul deja deschis, cu cei care urmaresc si sunt interesati de acest subiect, am zis sa fac o intrebare. E simplu! Ce conteaza din ce an este?

Mihai, nu exista asa ceva in Brașov, nu te mai chinui sa aduni informații de la James ca este doar un frustrat si o laba trista si cauta bagare in seama aiurea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
2 hours ago, costy03 said:

Mihai, nu exista asa ceva in Brașov, nu te mai chinui sa aduni informații de la James ca este doar un frustrat si o laba trista si cauta bagare in seama aiurea.

Mi-am dat seama, multumesc pentru sustinere. Incercam doar sa ii explic ca am intentii transparente si poate ca, cineva dornic, ma ajuta cu organizarea, ca sa nu lasam fata asa :))

Link spre comentariu
  • Oras:la munte
  • Oras:la munte
1 oră în urmă, mihai69bv a spus:

Mi-am dat seama, multumesc pentru sustinere. Incercam doar sa ii explic ca am intentii transparente si poate ca, cineva dornic, ma ajuta cu organizarea, ca sa nu lasam fata asa :))

Intentia nu este rea! Eu m-as băga daca am găsi acel loc potrivit

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 16 ore, costy03 a spus:

Mihai, nu exista asa ceva in Brașov, nu te mai chinui sa aduni informații de la James ca este doar un frustrat si o laba trista si cauta bagare in seama aiurea.

Am mai multe recenzii decât ai tu reputație. Tot eu sunt labă trista și frustrat? Tot eu caut baga în seamă? 

Link spre comentariu
  • Oras:la munte
  • Oras:la munte
Acum 15 minute, JamesHunt a spus:

Am mai multe recenzii decât ai tu reputație. Tot eu sunt labă trista și frustrat? Tot eu caut baga în seamă? 

Ma doare undeva de reputatie, Aveam mult mai multa daca nu ma minusa niste labari de pe aici fix deampulea asa cum vorbești tu! Abia ma abtin sa nu spun totul despre tine pe aici ca o sa vezi atunci cum crește reputatia mea. Hai bafta la gioco di mano!

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 3 ore, costy03 a spus:

Ma doare undeva de reputatie, Aveam mult mai multa daca nu ma minusa niste labari de pe aici fix deampulea asa cum vorbești tu! Abia ma abtin sa nu spun totul despre tine pe aici ca o sa vezi atunci cum crește reputatia mea. Hai bafta la gioco di mano!

Mai taci acolo. Dacă știi ceva și ai dovezi în acest sens, spune. În caz contrar îmi fac eu cont premium și sa vezi ce minusari îți iei doar pentru căcatul mâncat la adresa mea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...