Sari la conținut

Blonda senzuala 100/200 - 0729403318


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Bifat inca o prezenta la aceasta dameza. Servicii de top, oralul demential, atentie sporita la oo, pasarica foarte gustoasa, fk din abundenta, finalizarea in balonas . Per total, o femeie belea, cu cur, pidza, tate si tot ce vreti, nu ca toate sclifositele astea pline cu tatuaje si fite. Un minus as putea spune e ca nu accepta finalizare orala, in rest totul e la superlativ.

Acum notele:

Oral np 10

Normal p :9

Gfe10

Igiena 10 cu plus

Fk 10

Cadoul 200 ron 1 h

Locatie 10 curat, miroase frumos

De revenit, cu siguranta !

Spor la ciocane !

 

Daca e cu onp clar ma bag  :iagree 

Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Colegul lentilă a scris ceva de genu' "nu e vreo miss ca să se promoveze prin poze...dar e ce trebuie dacă vrei să ai parte de acțiune". După ce-am vizitat-o, pot spune că a spus despre ea exact ce trebuie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Colegul lentilă a scris ceva de genu' "nu e vreo miss ca să se promoveze prin poze...dar e ce trebuie dacă vrei să ai parte de acțiune". După ce-am vizitat-o, pot spune că a spus despre ea exact ce trebuie.

Stiu ca nu e vreo miss. Cel putin nu era asta vara. Dar e foarte buna la supt pula. Ma gandesc ca poate so fi facut mai buna

 

De poze a spus ca o sa faca , dar acum nu are timp, etc. Cand o sa le faca si o sa mi le trimita o sa le pun cu siguranta aici !

 

Esti manager?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Un singur nu era de ajuns daca o luam dupa niste logica negatie cu negatie in cazul tau nu nu da afirmatie :laugh2

Hai sa ma fac inteles:

Sunt un simplu client care merg mai des la Alexandra. Ea ma rugat de cateva (stiind ca am cont pe nimfomane) ori sa ii anunt programul aici sau sa anunt ca nu este activa cand a luat pauza aia prin noiembrie. Atata tot ! Ca sa va convingeti, puteti sa o intrebati pe Paula de mine,ultima data cand am fost la ea era pe viscolul acela, se astepta sa-i vina ciclu. Pute-ti sa o intrebati pe ea daca eu sunt manager sau am fata de asa ceva 😂 . Va salut si sper ca m-am facut inteles! O zi buna !

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Si de acum, ca sa nu mai fie probleme sau sa creada lumea ca sunt vreun peste, nu o sa mai postez nimic de Alexandra, desi tin legatura cu ea si as sti daca ar avea vreo modificare in servicii sau cand este disponibila.Spor la ciocane !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...