Sari la conținut

Blonda senzuala 100/200 - 0729403318


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si de acum, ca sa nu mai fie probleme sau sa creada lumea ca sunt vreun peste, nu o sa mai postez nimic de Alexandra, desi tin legatura cu ea si as sti daca ar avea vreo modificare in servicii sau cand este disponibila.Spor la ciocane !

 

Usor ca nu te a acuzat nimeni de nimic cel putin eu am incercat sa fac o gluma dar ai luato prea in serios 

Bafta si ciocane tari :)) 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 

Usor ca nu te a acuzat nimeni de nimic cel putin eu am incercat sa fac o gluma dar ai luato prea in serios

Bafta si ciocane tari :)) [

/quote]

Ok, stai linistit

 

Ceva noutati pe piata ? Ai mai fost pe undeva 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Da, la Paula saptamana trecuta. Ma tot chinui sa o sun pe una care este la intrebari si raspunsuri, cea cu buze mari 0769277180 dar are tel inchis. La cum arata in poze e piesa....

 

Dami si mie un link cu Paula :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Buna sunt Alexandra...mi.am facut cont sa pot vorbi cu voi si pe viitor o sa pun si poze noi!!!pupici

Bine-ai facut. Stii ce vor toti sa faci pe-aici? Servicii, tarife, poze, locatie aproximativa, program. O sa ceara un coleg poze cu "gugoasha"...ca sa stii ce ai de facut. In rest....te poti astepta la orice. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Daca femeile ar sti cat costa un tractor, nu s-ar mai uita dupa vreunul cu BMW  :laugh2  :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

In sfârșit ai scris și tu ceva coerent chit ca ai folosit "copy and paste"!

 

:slap2 off rabloo!! merge la dresajj

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Doar două lucruri sunt infinite: universul și prostia umană; iar de cea din urma sunt foarte sigur citindu-ti comentariile de căcat (citat Albert Einstein adaptat pentru tine)!

 

Ti-as spune mai multe.dar nu cred ca ai intelege!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

I-am facut si eu o vizita Alexandrei. O fata de nota 10. Super de treaba. Ca si locatie cand mergeti dinspre zodiac spre giratoriu la ciresica prima strada la stanga si pe acolo va explica ea la telefon. Usor de ajuns, apartament curat. Cand am ajuns cat iesise din baie cu paru ud si numai buna de tavalit. Am fost si eu la baie sa fac dusul de rigoare si cand supriza... nu era apa calda. Mi-au inghetat dintii si toate cele.

Genul meu de femeie... de care nu te mai saturi. Arata bine (gusturile nu se discuta). Supusa, nu comenteaza la schimbarile de ritm, pozitie si toate cele.

Oral 9 - priviri ucigase.

Normal 9 - da contre, se impinge in tine si chiar ii place(sau daca nu ii place mimeaza foarte bine :))

GFE - 10++++ o fata de nota 10 - parca ne cunosteam de 20 de ani si doar ce ne revazusem.

Per total o experienta frumoasa si o fata pe care o recomand.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...