Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Tinder

Tinder Sex fete socializare

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
44 raspunsuri in acest thread

#41 incepator2017

incepator2017

fan

• Maistru Curvar
  • 158 Postari:
  • Inscris la:
    13 July 2017
  • Reputatie: 92

Postat 09 August 2017 - 07:37 PM

Naspa la tinder e ca daca nu pui poza sau pui una luata de pe net nuprea faci match, daca insa pui poza, faci gramezi de match dar daca nu esti singur risti maxim. Eu ma uitasem la tinder plus unde te vad doar cei la care le dai like. Nimic mai smecher de atat, pui poze, incepi sa dai like dar ceea ce nu gandim cei mai multi e ca ajungem sa ne stie prietenii prietenilor prietenilor de nush ce retea sociala.
    Pana atunci ma intalnisem cu vreo 3, nebune toate ca nu vor nimic, ca socializare, ca discutii, aiureli. Piederere de vreme, toate vor sa iasa in oras, sa ne cunoastem, sa vorbim apoi se mira cand le zici ca nu mai vrei. Pai asa nu ies direct in oras si agat ceva, ce sens are sa o mai lungim. Inteleg gen sa bei un suc/o cafea/ceva dar nu sa avanseze treaba nu sa fim prieteni ca numai de destia nu duc lipsa.

Asta ca sa nu mai zic ca am dat de una, urata, ma urata ca naiba si ii zic ca scopul aici e sexul iar ea ce imi zice? Ca gandesc limitat ca nu orice tipa se lasa usor... Frate, era muma padurii, tipa aia o a doua sansa nu cred ca o mai avea, oricum nu avea nici sansa aia dar eram curios cum reactioneaza. Cumva m-am lamurit si de tinder.... La fel ca si badoo, trebuie mult timp, ceva bani dar tot te expui ca naiba.

Da si tu match la ce vezi fara vezi fara prieteni comuni sau fa-ti o pagina de facebook la misto, pune o poza si aia e, a ta sau a altcuiva, dupa aia te descurci tu.

Cu partea de intalniri si sex, ai dreptate, din 100 de fete, daca futi 2 si.alea ca sunt maritate si deprimate sau ai tu mare noroc.

Am o.prietenă de pe tinder care e socata de faptul ca nu.mai.e folosit pentru sex si.intra toate frustratele
    • 0

#42 adrian2017

adrian2017

ADOR NIMFOMANELE :*

• VIP Member
    • 1413 Postari:
    • Inscris la:
      20 February 2017
  • Reputatie: 108

Postat 11 August 2017 - 07:01 AM

Deci nu prea merge nici cu tinder.
    • 0

tumblr_os43f3U9fN1tscvzso1_400.gif

Daca femeile cinstite, pe care barbatii le iubesc, ar face toate amor oral, atunci fara indoiala  prostituatele ar ramane fara nici un client.

#43 >saturday.night<

saturday.night

Sex Cocktail

• >Serious Contributor<
    • 449 Postari:
    • Inscris la:
      12 April 2014
  • Reputatie: 711

Postat 13 August 2017 - 08:16 AM

Merge.. dar mai greu. Dacă ai obligații, mai bine pas.. nu prea sunt șanse să treci de faza de small chat.. dacă ești fără obligații.. aici mai rămâne loc de ceva.. dar sa nu te pună dracu sa pomenești de one night stand.. mai bine te descurci din mers și o testezi in maxim câteva zile.. daca are rețineri.. drop și next.. E vorba de răbdare și capacitatea de a purta conversații.. sau daca arăți foarte bine, ocazional ești iertat de toate filtrele inițiale.. Singura satisfacție este că ai reușit și că cel mai probabil te dorește dpvd sexual.
    • 1
    "Ever loved someone so much, you would do anything for them? Yeah, well, make that someone yourself and do whatever the hell you want !..."

#44 maverick69

maverick69

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 84 Postari:
    • Inscris la:
      08 September 2013
  • Reputatie: 216

Postat 13 August 2017 - 06:37 PM

Am fript si eu cateva, chiar si cu obligatii. Nu sunt niste superbitati, ca daca erau, nu mai intrau pe Tinder. Dar iti faci treaba.

Oricum, depinde foaaarte mult cum pui problema. Foarte mult!

• 1

#45 >alex_xx<

alex_xx

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 390 Postari:
    • Inscris la:
      21 December 2015
  • Reputatie: 238

Postat Ieri, 21:31

Unde plm a gasit ala numa girafe 180+ ca eu numai piticanii am gasit, si am iesit cu cateva zeci de femei de pe tinder, cred ca chiar peste 100. Toate piticanii, media sub 170, doar cateva peste 175
    • 0

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: Tinder, Sex, fete, socializare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi