Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

Pe tinder trebuie sa ai poze care sa te puna in avantaj daca vrei sa prinzi match-uri.

Eu am o poza faina dar totusi standardele pe internet sunt prea ridicate. Numai slabanogii si anorexicii si cele asemenea lor se imperecheaza? Eu nu dau swipe right la toate, de unde sa stiu cine ma place? E ca si cum ai cauta acu in caru cu fan!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am o poza faina dar totusi standardele pe internet sunt prea ridicate. Numai slabanogii si anorexicii si cele asemenea lor se imperecheaza? Eu nu dau swipe right la toate, de unde sa stiu cine ma place? E ca si cum ai cauta acu in caru cu fan!

Nu,nu e adevarat cu slabanogii.Se cauta barbati conform standardelor impuse de televiziune.Femeile iau model genul de barbati care apar acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:pe Dunare
  • Oras:pe Dunare

mi-am facut cont acum cca 3 saptamani, abia ieri am prins un match pe o poza veche de o saptamana.

ieri am schimbat poza, da, ma avantajeaza, deja un match, sunt curios cate o sa prind cu asta.

 

am ceva nelamuriri ce o sa le experimentez:

- inca nu stiu daca iti cresc sansele de match daca iti tii locatia activa dar tind sa cred ca ai sanse mai mari asa (n-am Tinder Plus sa vad daca ai optiuni in plus de genul "who's online")

-o sa testez pozele de pe fb ce au cele mai multe like-uri feminine

-o sa incerc o poza de profil cu orice numai cu mine nu => sunt curios cate-s amatoare de blind date :))

 

concluzie pana acu, mi se pare distractiv, ma duce cu gandul la mIRC :))

btw...pe mIRC am prins destule...inclusiv o super profesionista iesita din bransa ce avea si o prietena activa :D a fost misto in 3 :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

E o porcarie. Degeaba faci matchuri daca nu iti raspund la mesaje, pentru ca ele mai vorbesc cu inca 5-6 in background si nu le mai raspund la toti. Am prins totusi una, faina, nimfomana. Ne-am futut si mi-a zis pa.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

E o porcarie. Degeaba faci matchuri daca nu iti raspund la mesaje, pentru ca ele mai vorbesc cu inca 5-6 in background si nu le mai raspund la toti. Am prins totusi una, faina, nimfomana. Ne-am futut si mi-a zis pa.

Am cont de fata si de baiat, astazi pe contul de fata am fost jignit. Prosti sunt de ambele parti. Apropo te-ai gandit ca sunt si barbati ca mine cu poze de femei???

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Am cont de fata si de baiat, astazi pe contul de fata am fost jignit. Prosti sunt de ambele parti. Apropo te-ai gandit ca sunt si barbati ca mine cu poze de femei???

Da-ti intalnire pe contul de fata...poate iti iese de o partida de sex😂😂

  • Like 7
Link spre comentariu

Experientele mele pe tinder au fost ok si per total,poti gasi aproape ce vrei. Evident ca o sa dai si peste spete grele,dar daca ai rabdare si noroc,pompezi pasarici si de acolo.

Clar ca daca esti cu coaiele pline si vrei un futai rapid,decartezi 200-300 de feline si ai rezolvat ecuatia simplu.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Experientele mele pe tinder au fost ok si per total,poti gasi aproape ce vrei. Evident ca o sa dai si peste spete grele,dar daca ai rabdare si noroc,pompezi pasarici si de acolo.

Clar ca daca esti cu coaiele pline si vrei un futai rapid,decartezi 200-300 de feline si ai rezolvat ecuatia simplu.

Mai exact, cum procedezi?

Ca eu de o luna tot an match-uri dar nu rezolv nimic. Nu mai raspund dupa aceea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Mai exact, cum procedezi?

Ca eu de o luna tot an match-uri dar nu rezolv nimic. Nu mai raspund dupa aceea.

Fii fericit ca nu raspund! Moda e sa manance, bea si cinsteasca prietenele pe banii cate unui prost, mereu altul in fiecare seara. Probabil n-ai mecla de fatalau si te evita complet. Presupun ca-i duc lui iubi mancarea acasa, prin regurgitare, ca lupii... https://i.pinimg.com/originals/1d/26/3d/1d263d11f1e996ab07c44eac902befa5.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...