Sari la conținut

Denisa 0765959277 Nerva Traian


Postări Recomandate

Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Am fost saptamana trecută la Denisa, programare făcută cu 3 ore înainte și respectată de ea.Denisa este o doamnă de 30 ani, frumoasă, cu un corp de adolescentă. Mi-a plăcut ca nu a fost nici un semn de grabă,totul a decurs natural,am discutat puțin, am dat bănuții, m-am dus la baie să fac dușul de rigoare.

Legat de acțiune pare foarte deschisă la dorințele clientului si atentă, se vede că are experiență.

 

Locatie 8, ușor de ajuns si curată .

Fata: 9, cur demential, sanii micuti, piele fină.

Oral: 9, bine executat, a fost atentă și la zonele adiacente.

Normal: 10, este foarte strâmta, a fost o senzație tare, știe să facă treabă în poziția lady on top.

Anal:poate data viitoare :)

 

Halat: 200 ron, aproximativ o ora

De recomandat: Din punctul meu de vedere Da.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost saptamana trecută la Denisa, programare făcută cu 3 ore înainte și respectată de ea.Denisa este o doamnă de 30 ani, frumoasă, cu un corp de adolescentă. Mi-a plăcut ca nu a fost nici un semn de grabă,totul a decurs natural,am discutat puțin, am dat bănuții, m-am dus la baie să fac dușul de rigoare.

Legat de acțiune pare foarte deschisă la dorințele clientului si atentă, se vede că are experiență.

Locatie 8, ușor de ajuns si curată .

Fata: 9, cur demential, sanii micuti, piele fină.

Oral: 9, bine executat, a fost atentă și la zonele adiacente.

Normal: 10, este foarte strâmta, a fost o senzație tare, știe să facă treabă în poziția lady on top.

Anal:poate data viitoare :)

Halat: 200 ron, aproximativ o ora

De recomandat: Din punctul meu de vedere Da.

Multumesc,cu mare placere si data viitore
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Confirm ciorex..acum 2..3 luni statea cu crystyna in zona unirii..park pe la zepter...ma dusesem la cristina dar mi s.a parut nasoala la fatza...fata asta denisa e dragutaza la fatza..nu am ramas cu nici una atunci...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara am facut a doua vizita. Era tarziu si adormisem deja si Denisa m-a asteptat. A fost foarte ok. Raman la aceiasi impresie buna. Eu o recomand si are si un avantaj, lucreaza pana tarziu. :) SI exista si un alt lucru mult mai important. E isteata si nu ma refer aici la GFE, adica trei vorbe in vant doar pentru impresie. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara am facut a doua vizita. Era tarziu si adormisem deja si Denisa m-a asteptat. A fost foarte ok. Raman la aceiasi impresie buna. Eu o recomand si are si un avantaj, lucreaza pana tarziu. :) SI exista si un alt lucru mult mai important. E isteata si nu ma refer aici la GFE, adica trei vorbe in vant doar pentru impresie.

Face anal fara probleme?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...