Sari la conținut

Denisa 0765959277 Nerva Traian


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor!Saptamana trecuta mi-am facut si eu programare de sambata...pt duminica la ora 17.00.Duminica cu vreo 2 ore inainte primesc mesaj ca nu poate ajunge in locatie.Bun...zic bine macar ca m-a anuntat.Astazi mi-am facut programare pt ora 18.00.Sunat din fata de la max bet la 17.55 ,nu raspunde.sunat iar la 18.15 si cu greu raspunde colega ei si imi spune ca denisa e ocupata.Conluziile le trageti voi.O zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare tuturor!Saptamana trecuta mi-am facut si eu programare de sambata...pt duminica la ora 17.00.Duminica cu vreo 2 ore inainte primesc mesaj ca nu poate ajunge in locatie.Bun...zic bine macar ca m-a anuntat.Astazi mi-am facut programare pt ora 18.00.Sunat din fata de la max bet la 17.55 ,nu raspunde.sunat iar la 18.15 si cu greu raspunde colega ei si imi spune ca denisa e ocupata.Conluziile le trageti voi.O zi buna !

Buna,îmi cer scuze asa cum ai spus si tu am anulat programare de acum o săptămână cu 2 ore înainte,iar astazi când ai vorbit cu colega mea te -a rugat sa mai astepti 5 minute pentru ca îmi era clientul la dus si ai spus ca nu vrei sa mai astepti.Eu îmi cer scuze încă odată pentru neînțelegere

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Fiind a doua incercare si tinand cont ca asteptasem deja 15 minute,te rog sa ma ierti ca nu ti-ai respectat programarea.

Eu îmi cer scuze ca a trebuit sa ma astepti 15 minute,dar nu cred ca era frumos din partea mea sa ii spun clientului nu iti mai face dus ca ai depasit o oră.Eu încă odată îmi cer scuze față de tine
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O lungim aiurea.Daca nu avea rapan,un dus se face in 5 min.Asa daca o luam,nu a fost frumos din partea ta nici sa astept eu .Ma rog,ti-ai cerut scuze...tinand cont de drumul facut aiurea,benzina,traficul,eu nu le accept,pentru mine de acum esti de evitat si am incheiat povestea.O seara frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am incercat sa ajung la domnisoara dar nu am reusit sa o prind libera dar mi-a recomandat sa merg la colega ei Evelin parca ... in fine am mers la ea si o rog pe Denisa pe aceasta cale sa nu o mai recomande pt ca a fost dezastru ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la Denisa săptămâna trecută și pot să zic că fost o experiență f plăcută. F important că are program prelungit, eu am ajuns undeva in jur de 21.30. Denisa este dezinvoltă și reușește să comunice f ușor cu clientul. De apreciat că încearcă la început să înțeleagă ce îți dorești.

 

Note:

 

Oral np -9

Anal - 9

Normal - 9

Aspect - 8 ( corp lucrat la sală , fund super, sâni micuți, fața îi trădează vârsta)

Greu - 10

 

Halat 200.

 

Recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu la Denisa săptămâna trecută și pot să zic că fost o experiență f plăcută. F important că are program prelungit, eu am ajuns undeva in jur de 21.30. Denisa este dezinvoltă și reușește să comunice f ușor cu clientul. De apreciat că încearcă la început să înțeleagă ce îți dorești.

Note:

Oral np -9

Anal - 9

Normal - 9

Aspect - 8 ( corp lucrat la sală , fund super, sâni micuți, fața îi trădează vârsta)

Greu - 10

Halat 200.

Recomand.

Multumesc pentru vizita
  • Like 3
Link spre comentariu
Salutare colegi,

     Am fost si eu la Denisa serile trecute, i-am scris noaptea tarziu pe watsup,

surprinzator a raspuns era la birou m-a indrumat sa ajung la Nerva Traian, cand am ajuns

m-a sunat si m-a indrumat cum sa ajung la domnisoara sus foarte ok, am urcat denisa m-a 

asteptat in chilotii si sutien am stat unpic la socializare am fumat o tigare si am trecut

la actiune, oral np soft pot spune, foarte ascultatoare Denisa face exact ceea ce ai ceri,

dupa care am pus caciulita si am urcat-o pe mn, miscari usoare dupa care si mai tare destul

de bn, al doilea nr am optat pentru anal dinou cu un oral np si tot ce trebuie un fundulet

foarte obraznic si dinou ascultatoare Denisa per total o experienta placulta, recomand.

Oral np - 8 (soft)

Anal - 8.5

Normal - 8

Gfe - 8 (sociabila, usor glumeata)

Aspect - 8 (fundulet bomba)

 

Halat 200 Ron (nu s-a uitat la ceas nu a avut tel langa ea)

 

Recomand 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

Salutare colegi,

Am fost si eu la Denisa serile trecute, i-am scris noaptea tarziu pe watsup,

surprinzator a raspuns era la birou m-a indrumat sa ajung la Nerva Traian, cand am ajuns

m-a sunat si m-a indrumat cum sa ajung la domnisoara sus foarte ok, am urcat denisa m-a

asteptat in chilotii si sutien am stat unpic la socializare am fumat o tigare si am trecut

la actiune, oral np soft pot spune, foarte ascultatoare Denisa face exact ceea ce ai ceri,

dupa care am pus caciulita si am urcat-o pe mn, miscari usoare dupa care si mai tare destul

de bn, al doilea nr am optat pentru anal dinou cu un oral np si tot ce trebuie un fundulet

foarte obraznic si dinou ascultatoare Denisa per total o experienta placulta, recomand.

Oral np - 8 (soft)

Anal - 8.5

Normal - 8

Gfe - 8 (sociabila, usor glumeata)

Aspect - 8 (fundulet bomba)

 

Halat 200 Ron (nu s-a uitat la ceas nu a avut tel langa ea)

 

Recomand

Multumesc pentru vizita si pentru recenzie,te pup😘😘😘
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...