Sari la conținut

Denisa 0765959277 Nerva Traian


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost și eu la Denisa săptămâna trecută și pot să zic că fost o experiență f plăcută. F important că are program prelungit, eu am ajuns undeva in jur de 21.30. Denisa este dezinvoltă și reușește să comunice f ușor cu clientul. De apreciat că încearcă la început să înțeleagă ce îți dorești.

Note:

Oral np -9

Anal - 9

Normal - 9

Aspect - 8 ( corp lucrat la sală , fund super, sâni micuți, fața îi trădează vârsta)

Greu - 10

Halat 200.

Recomand.

Varsta 38!!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

atras de poze si servicii am facut programare care a fost respectata , locatia cunoscuta, poze reale servicii competitive , raport pret calitate bun , cine doreste ceva slim e de recomandat .Denisa e foarte amabila docila , ofera servicii [ cele expuse] fara comentarii gen e mica e mare asta nu si altele .Piesa de rezistenta e fundul cu anexe ce nu trebuie ratat .ceva note [ personale]

locatie  9

gfe 9 

oral8

anal9

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

atras de poze si servicii am facut programare care a fost respectata , locatia cunoscuta, poze reale servicii competitive , raport pret calitate bun , cine doreste ceva slim e de recomandat .Denisa e foarte amabila docila , ofera servicii [ cele expuse] fara comentarii gen e mica e mare asta nu si altele .Piesa de rezistenta e fundul cu anexe ce nu trebuie ratat .ceva note [ personale]

locatie  9

gfe 9 

oral8

anal9

Multumesc pentru vizita,te mai astept cu drag
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...