Sari la conținut

Denisa 0765959277 Nerva Traian


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Mie de ce nu mi-ai raspuns ? Esti doar o tiganca imputita pe post de wc-u public. O tepara !

Dragule cred ca ti am scris si ție daca iti aduci aminte,ti am mai spus sa vorbesti frumos pentru ca ti am vorbit frumos
  • Like 3
Link spre comentariu

Buna,pentru cultura ta generală nu sunt țigancă,iar daca as fi nu mi-ar fi rusine sa spun,sunt țigani si blonzi asa ca.....

 

Crezi ca e ceva in neregula sa recunosti ca esti tiganca?

Iulia a fost mult apreciata pe acest site

Link spre comentariu

Dragule cred ca ti am scris si ție daca iti aduci aminte,ti am mai spus sa vorbesti frumos pentru ca ti am vorbit frumos

Nu, draga mea ! Raspunde de ce m-ai pus pe drumuri ? De ce mi-ai dat teapa ? Asta e intrebarea la care sa raspunzi. Sau macar sa-ti ceri scuze si apoi te voi respecta si eu.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu, draga mea ! Raspunde de ce m-ai pus pe drumuri ? De ce mi-ai dat teapa ? Asta e intrebarea la care sa raspunzi. Sau macar sa-ti ceri scuze si apoi te voi respecta si eu.

Dragule eu îmi cer scuze,daca tu crezi ca sunt o tepara,iar de respectat nu ti am cerut sa ma respecți am spus doar sa vorbesti frumos ca si eu ti am vorbit frumos

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Larnaka
  • Oras:Larnaka

Nu, draga mea ! Raspunde de ce m-ai pus pe drumuri ? De ce mi-ai dat teapa ? Asta e intrebarea la care sa raspunzi. Sau macar sa-ti ceri scuze si apoi te voi respecta si eu.

Frate eu nu stiu de ce te agiti asa de parca ar fi prima teapa pe care ti-o iei in viata ta .

 

Am vizitat-o si eu in urma cu niste zile pe Denisa , are o atitudine ok ,vorbeste frumos nu a fost nici un fel de problema. Nota generala pentru prestatie ar fi un 8. Probabil am sa mai revin la ea .Noroc!

Link spre comentariu

Salut

 

Am fost aseară la Denisa la îndrumările alexei . Eu am vrut sa o vizitez dinou pe Alexa dar ea nu mai profesează. Așa ca nu am stat pe gânduri am sunat și am făcut programare. Denisa m-a așteptat pe tocuri și îmbrăcată sumar, vocea ei mai sexy ma instiga la anumite fantezii. M-a invitat la un pahar de suc și am stat puțin și am conversat in bucătăria din renumitul apartament cu biblioteca. După aceea am mers la baie pentru o reîmprospătare și am mers in dormitor. Denisa a facut și ea o reîmprospătare și a venit la mine dezbracata de toate inhibițiile. Am început acțiunea cu sărutări și mângâieri senzuale .

Oralul pe care îl face este umed și pasional. Prima finalizare a fost puțin cam rapida din cauza ca Denisa are un cur prea mișto si face un anal fantastic. Apoi am fugit la baie ca sa ne mai împrospătăm puțin și am fost răsfățat de un masaj de relaxare din partea ei.

A doua acțiune a durat mai mult și am penetrat-o peste tot frate. La femeie ii place pula mai rău ca ciocolata. Pe scurt o sa dau notele.

 

FK 8 se putea puțin mai cu pasiune

GFE 10 prietenoasa și amiabila

Oral 9 mie mi-a plăcut

Anal 10 are un cur bun tare

Normal 8 prefer anal

Halat 200+ 50 pentru amabilitate

Per total a fost bine. Cu siguranța eu am sa mai revin.

Îți mulțumesc Denisa și sper sa ne mai revedem

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Daca vreunul spune ca in aceasta poza nu arati bine la corp, clar e nesimtit. Nu ma pot pronunta cu privire la servicii, inca, dar in curand ...sper sa imi fac timp saptamana viitoare si o sa detaliez si oferta.

Pana una alta pup o fata si bafta la ciocane

Multumesc mult,te astept cu mare drag😘😘😘
Link spre comentariu

Frate eu nu stiu de ce te agiti asa de parca ar fi prima teapa pe care ti-o iei in viata ta .

 

Am vizitat-o si eu in urma cu niste zile pe Denisa , are o atitudine ok ,vorbeste frumos nu a fost nici un fel de problema. Nota generala pentru prestatie ar fi un 8. Probabil am sa mai revin la ea .Noroc!

Si care este problema ta ca ma agit eu ? Ai vreun interes ? Te-ai simtit bine cu ea, foarte bine. O poti lua acasa ! Eu nu am vrut decat sa-si ceara scuze. A facut-o pe jumatate si asta e un pas inainte. De acum o s-o las in pace. Daca posta din prima ca s-a intamplat ceva neprevazut sau chiar daca spunea ca nu a mai vrut sa ma primeasca era ok. Tacerea in schimb m-a facut sa cred ca avem de-a face cu o lepra de evitat. Trist este ca se gasesc avocati, din oficiu, care tin apararea unor fete neserioase iar tu esti unul dintre ei. Macar daca i-ai fi peste te-as intelege. E jobul tau ! Numai ca am impresia ca esti un lingerica impotent care pentru o limba pe lindic este in stare s-o linga si-n cur. Spor la lins !

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Larnaka
  • Oras:Larnaka

Si care este problema ta ca ma agit eu ? Ai vreun interes ? Te-ai simtit bine cu ea, foarte bine. O poti lua acasa ! Eu nu am vrut decat sa-si ceara scuze. A facut-o pe jumatate si asta e un pas inainte. De acum o s-o las in pace. Daca posta din prima ca s-a intamplat ceva neprevazut sau chiar daca spunea ca nu a mai vrut sa ma primeasca era ok. Tacerea in schimb m-a facut sa cred ca avem de-a face cu o lepra de evitat. Trist este ca se gasesc avocati, din oficiu, care tin apararea unor fete neserioase iar tu esti unul dintre ei. Macar daca i-ai fi peste te-as intelege. E jobul tau ! Numai ca am impresia ca esti un lingerica impotent care pentru o limba pe lindic este in stare s-o linga si-n cur. Spor la lins !

Mai da-te in pula mea ca esti prost . Ce te oftici asa ? S-a terminat pizda ?Daca tu ai inteles ca i-am luat apararea e problema ta .

Link spre comentariu

Mai da-te in pula mea ca esti prost . Ce te oftici asa ? S-a terminat pizda ?Daca tu ai inteles ca i-am luat apararea e problema ta .

Proasta e ma-ta ! Si tu ca esti descendentul ei ! Nu ma oftic , jegule, am ce fute si oricum n-o sa apelez le tigancile jegoase pe care le futi tu. Teapa data de borata m-a ajutat sa nu-mi trec in palmares rapandulele futute de tine . Spor la gipsy ! 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Larnaka
  • Oras:Larnaka

D

Proasta e ma-ta ! Si tu ca esti descendentul ei ! Nu ma oftic , jegule, am ce fute si oricum n-o sa apelez le tigancile jegoase pe care le futi tu. Teapa data de borata m-a ajutat sa nu-mi trec in palmares rapandulele futute de tine . Spor la gipsy !

 

Du-te fraiere sa mori tu ca te-ai enervat ! Ia sa vad faci spume la gura , dai cu telefonul de pereti ?... pana mai ieri erai suparat ca te-a pus pe drumuri acum pozezi in marele imparat .Ce-ti trebuie tie tiganci ? tu ai babe ,ai balene ...

Cred ca n-ai cu cine sa te certi .

Si daa! Sunt pestele ma-tii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astăzi am vizitat donsoara, amabila, cu bun simț și sociabila. Ca aspect, pozele o avantajează, este bronzata, artificial, natural nici nu mai contează, fundul fiind același din fotografii și din multe puncte de vedere face toți banii.

 

Acțiunea propriu-zisa s-a derulat 2 numere, oral acceptabil, puțin normal și anal la discreție. Suporta cu stoicism, este cam tot ce ți-ai putea dori în materie de astfel de fantezii.

 

Ca note:

Oral: 8, cred ca poate mai mult, dar trebuie sa apeși pe ambreiaj, lucru pe care nu l-am dorit

Normal: 9 sa zicem, nota este pentru o experienta adunata de 1 min

Anal: 10, piesa de rezistenta, accepta suficient de mult pentru a se diferenția de restul pieței care pentru orice centimetru trebuie sa suporți jumătate de minut de plângeri scrise. O experienta care nu am mai avut-o de mult.

GFE: N/A, nu e cazul

Atitudine: 10, cel puțin cu mine a avut o atitudine plăcută

 

Halat: 200 RON / h

 

De revenit? Eu unul, cel puțin pentru anal, voi mai reveni cu siguranță.

 

Ciocane tari!

  • Like 3
Link spre comentariu

Astăzi am vizitat donsoara, amabila, cu bun simț și sociabila. Ca aspect, pozele o avantajează, este bronzata, artificial, natural nici nu mai contează, fundul fiind același din fotografii și din multe puncte de vedere face toți banii.

 

Acțiunea propriu-zisa s-a derulat 2 numere, oral acceptabil, puțin normal și anal la discreție. Suporta cu stoicism, este cam tot ce ți-ai putea dori în materie de astfel de fantezii.

 

Ca note:

Oral: 8, cred ca poate mai mult, dar trebuie sa apeși pe ambreiaj, lucru pe care nu l-am dorit

Normal: 9 sa zicem, nota este pentru o experienta adunata de 1 min

Anal: 10, piesa de rezistenta, accepta suficient de mult pentru a se diferenția de restul pieței care pentru orice centimetru trebuie sa suporți jumătate de minut de plângeri scrise. O experienta care nu am mai avut-o de mult.

GFE: N/A, nu e cazul

Atitudine: 10, cel puțin cu mine a avut o atitudine plăcută

 

Halat: 200 RON / h

 

De revenit? Eu unul, cel puțin pentru anal, voi mai reveni cu siguranță.

 

Ciocane tari!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...