Sari la conținut

Mie imi pare foarte interesant , asta doar daca nu e teapa


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cand am vazut poza de pe pagina 1 mi sa sculat peleu instant am zis de notat pe lista dar cand am vazut poza de pe pagina 2 :))) asta mic sa ascuns mi se pare mie sau este un micut bizon 1,60 maxim si 80+kg ? pana la o recenzie eu unu nu ma risc ca sunt satul de tepe pe banii mei 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cand am vazut poza de pe pagina 1 mi sa sculat peleu instant am zis de notat pe lista dar cand am vazut poza de pe pagina 2 :))) asta mic sa ascuns mi se pare mie sau este un micut bizon 1,60 maxim si 80+kg ? pana la o recenzie eu unu nu ma risc ca sunt satul de tepe pe banii mei 

 

e bizon, iti zic eu ca am fost prin tona ei mai e si proasta pusa pe fast fuck, bine ca nam fututo

  • Like 3
Link spre comentariu

Domnu johnny ai grija la limbaj ca eu nu te-am făcut prost ok si nu am 80 de kg am 1.60 cm si 55 kg daca vrei ne cântări amandoi nu-i problema exact tu te-ai găsit sa vb care mai bine taceai si ia sa imi aduci aminte cand ai fost tu la mine si ă fost fast-fuck ca din cate stiu eu toate persoanele care vin la mine stau între 20 și 30 de mn la o finalizare da na nu te duce capu si faci afirmații proaste

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fataaaa...tu stiiai ka ora ari patruji di minuti ??? :))))

 

Domnu Johnny ie membru futator aci di 4 anisori. Curvi ka tini o vizut cu zecili...dak nu sutili. Io cre ka stii sa fak difierenta antri o printesa si un bizon...sau moi bini zis un buffalo.

 

Dak omu o zis ka iesti pi fast...ie clara triaba !!! ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O ajuns la Cluj. Poate nu-s mai multi fraieri aici dar aia care sunt au bani.
O mai optimizat costurile, face doar vizita la domiciliu.
Aveam intentia s-o chem la o bagare de pula in ea, insa dupa ce am citit recenziile am decis sa-mi pastrez banii.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...