Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Despre domnisoara se stie ceva?

Anunt in care apare si Denysa 0765228011 (https://nimfomane.com...ii/page__st__40 ) :

Servicii: 2 fete senzuale blonda si bruneta oferim masaj erotic si de relaxare plus companie intima totala conta cost (sex oral,sex normal, sex anal, pozitia 69,uro, cunnilingus, french kiss)

Alt anunt:

domnisoara rafinata ofer masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic cu finalizare prin tehnica masajului, central, curat, discret

Poze:post-2573-0-73963500-1350370685_thumb.jpg post-2573-0-67894900-1350370692_thumb.jpg

Mai este si o a treia poza dar sunt sigur ca nu este a ei. post-2573-0-32747100-1350370700_thumb.jpg

Merci.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Locatie unirii vizavi de tribunalul vechi pe lainga cofetaria sahara (intre uniri si natiunile unite pe partea cu centrul vechi)

 

Zona e cam plina de colorati … blocul e cat de cat ok inauntru … dar sigur are bulina

Apartamanetul are gresie in camera … :( dar e curat …

Prospul era umed … nustiu daca de la spalat si neuscat sau de clientrul anterior, dusul e cam ciudatel cu putina apa are trei fire zici ca este chel.

Mai are o colega in apartament dar nu am vazut-o

 

 

Am urcat, am facut dus, am luat o tata in gura ma strain in brate, nu am continuat la pasa am avut un sentiment ca nu e chiar ok.

Fata e dragut ca si comportament prietenoasa … comfirm primele doua poze la fata nu e extraordinara dar e ok

Am discutat de 1 finalizare 100 ron … cu masaj 150 .

Aam ales cu masaj

Am inceput un oral cu prezervativ (la cererea mea) pus capra ... oprit si am zis sa faca masaj . a facut un masaj cam mediocru

Mam intors … a scos ea caciulita si a facut un oral bun cu CIM fara sa ii cer asta

 

Program de lucru 10 - 18

 

Oral 7

Normal 6 ( ridica din cocoasa la normal sa nu intre toata dar am apasat-o pe spate si a stat)

GFE 8 ( am ras am vorbit de tigaile de la televizor, ma sarutat pe gat …)

Locatie 6

Corp 7 (e ok dar are tatele umpic lasate si un aspect de muncita)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...