Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 2201
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

😂😂😂😂mai asa numita Cristina ma dezamagesti fetita...1.in primul rand nu stii sa scrii gramatical,vezi ca unele cuvinte se scriu cu liniuta 2.Minti de rupi randurile cu oralul tau protejat cand pt 50 lei in plus ai acceptat fara caciulita ce naiba si 3 cum poti minti iarasi ca nu-l cunosti pe Balan Mihai zis si Rechinul de la Gugesti care e pestisorul tau si al colegei tale.

Nu ai reusit sa gasesti nimic de mine si m-ai bagat in aceeasi oala sau cum? 😂😂😂
Link spre comentariu
Reputație: 2201
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Din pacate astazi a pus niste profiluri de Facebook, care ulterior au fost sterse de adimn! acum na asta e viata , multi turbati pe lume.

Ce profiluri? Eu sunt singura si pe Facebook 😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ce profiluri? Eu sunt singura si pe Facebook 😂😂😂

Buna replica pustoaica serioasă!Uite că Facebook.ul tau nu mi.ar strica :) Macar sa te vad, dacă nu te.am vizitat...
Link spre comentariu
Reputație: 2201
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Buna replica pustoaica serioasă!Uite că Facebook.ul tau nu mi.ar strica :) Macar sa te vad, dacă nu te.am vizitat...

Nu pot sa t-il dau dar nu este nicio suparare daca vii doar sa ma vezi și pleci 😉😙
Link spre comentariu
Reputație: 2201
  • Oras:Decebal
  • Oras:Decebal

Pfff... Urat nu se face...bine parerea mea : manevre de la concurenta! Si din stilul de scris cam intuiesc cine ar fi! :))

Si eu cred ca știu cine e ....suntem "prietene" 😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...