Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Fetele de pe seekingarrangement

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
430 raspunsuri in acest thread

#421 curioss1

curioss1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Inscris la:
    04 August 2012
  • Reputatie: 53

Postat 07 November 2017 - 01:21 AM

nimeni cu ceva experiente de pe sugardaters? 

• 0

#422 sambadi

sambadi

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      04 October 2017
  • Reputatie: -1

Postat 07 November 2017 - 08:54 PM

Salut!

Sunt newbie in postari ... dar vechi stocker pe aici. Am gasit un profil interesant pe SA si sunt curios daca o cunoaste cineva. Ma puteti ajuta?

Fisiere atasate

• -1

#423 bambuchaa

bambuchaa

Modern day Genghis Khan

• Membru Premium
    • 1537 Postari:
    • Inscris la:
      09 March 2012
  • Reputatie: 1995

Postat 08 November 2017 - 12:08 AM

Salut!

Sunt newbie in postari ... dar vechi stocker pe aici. Am gasit un profil interesant pe SA si sunt curios daca o cunoaste cineva. Ma puteti ajuta?

Vrei sa zici ca esti stalker ...ca stocker inseamna altceva....asta asa ca fapt divers , daca tot te umplii de engleza pe la gura , in alta ordine de idei ...nu e prea ok ca pui poze cu o tipa asa ca sa intrebi nimic de fapt , puteai sa dai numele de utilizator...era mai elegant .. hai vezi stockereala....ca te umplii iar de engleza pe la bot

• 5
    I'd sooner swallow my blood than my pride.

#424 vreaufun

vreaufun

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 119 Postari:
    • Inscris la:
      01 May 2017
  • Reputatie: 36

Postat 08 November 2017 - 01:54 PM

Salut!

Nene, sa intelegem ca matale esti din ala de umple rafturile in supermarket?😀
    La care esti, Lidl sau Megaimage?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#425 play_with_me

play_with_me

pasha_man de la Zippo

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 718 Postari:
    • Inscris la:
      28 October 2014

Postat 08 November 2017 - 02:49 PM

Salut!

pala din dreapta ei il stiu

<< mai mica semnatura >>

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#426 madman773

madman773

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 12 Postari:
    • Inscris la:
      24 October 2017
  • Reputatie: -5

Postat 09 November 2017 - 04:18 PM

ba da, vezi ca este alt thread deschis in "caut sponsori" -> "cei care ati marcat cu sugardaters.ro". Sunt cateva reviewuri bunicele acolo, si pare mai bun decat Sekking arrangement.

• -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#427 un_nick

un_nick

Curvar Ucenic

• Membru Premium
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2017
  • Reputatie: 2

Postat 14 November 2017 - 02:42 PM

Cora7 din GL, de pe SA e teapa. Nimci concret, cere bani in avans ca are masina stricata si nu are cum sa ajunga la Buc.etc. De evitat!

• 1

#428 pain.tender

pain.tender

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 116 Postari:
    • Inscris la:
      27 October 2014
  • Reputatie: 13

Postat 14 November 2017 - 02:51 PM

Cora7 din GL, de pe SA e teapa. Nimci concret, cere bani in avans ca are masina stricata si nu are cum sa ajunga la Buc.etc. De evitat!

Vechea placa a teparelor din afara bucurestiului. Ori masina stricata ori bani de benzina..
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#429 ronin1976

ronin1976

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1027 Postari:
    • Inscris la:
      22 March 2013
  • Reputatie: 445

Postat 15 November 2017 - 03:53 PM

update seekingarrangement ....

1.katya - bucuresti ...o nebuna grasa putin nimfomana ....cere 500 ron pe 2 ore  /  i-am dat bani de taxiu si atat ...in realitate a mai naspa decat in pozele de pe SA

2.Electra Jade  - se sparge in figuri ca vrea o relatie serioasa  ...scos la film , evenimente  ...etc ....nu e de mine

3.Ra Mona  - cum a mai spus un coleg de aici  ...are harfe ...si te duce cu zaharelul ...face pe vedetutza  ...cica e artista , nu se arunca de la prima intalnire la hotel

4.Gashina1 - 200 euro/night  21 de ani...e ok ...dar nu o mai apelez ..le cam pileste  ....mi-a rupt tot minibarul de la hotel 2martini, 2 absolut, o bere , o sticla de vin si un moet mic ....si apoi radea ca tanta

5.Katy1906 - e de recomandat  ...o doamna foarte inteligenta insa greu de prins ( nu e fotomodel - are un copil ) -minim 250 euro/ intalnire  /3ore ....eu o sa mai apelez la ea

6.Dorris 1 - e programata saptamana viitoare  / 250 euro / 3 ore  ....pare interesanta , o sa vin cu feedback

7.cottoncandy_larissa - vrea relatie pe termen lung  ...nu va chinuiti pt un short meeting

8.unknd - o pustuoaica de 20 de ani de 1,80  ....cere 400 , nu e cine stie ce  ...eu m-am riscat doar ca sport extrem  ..la cei 1,73 ai mey  :)

9.smkgrxn e nebuna de la tulcea , si-a facut con nou

Sunt curios cand fetele de pe nimfomane vor recunoaste ca au conturi si acolo . terminati cu prosteala , aici vreti 250ron acolo aveti bashini si vreti 200 euro / intalnire .

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#430 un_nick

un_nick

Curvar Ucenic

• Membru Premium
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2017
  • Reputatie: 2

Postat 15 November 2017 - 04:51 PM

update seekingarrangement ....

1.katya - bucuresti ...o nebuna grasa putin nimfomana ....cere 500 ron pe 2 ore  /  i-am dat bani de taxiu si atat ...in realitate a mai naspa decat in pozele de pe SA

2.Electra Jade  - se sparge in figuri ca vrea o relatie serioasa  ...scos la film , evenimente  ...etc ....nu e de mine

3.Ra Mona  - cum a mai spus un coleg de aici  ...are harfe ...si te duce cu zaharelul ...face pe vedetutza  ...cica e artista , nu se arunca de la prima intalnire la hotel

4.Gashina1 - 200 euro/night  21 de ani...e ok ...dar nu o mai apelez ..le cam pileste  ....mi-a rupt tot minibarul de la hotel 2martini, 2 absolut, o bere , o sticla de vin si un moet mic ....si apoi radea ca tanta

5.Katy1906 - e de recomandat  ...o doamna foarte inteligenta insa greu de prins ( nu e fotomodel - are un copil ) -minim 250 euro/ intalnire  /3ore ....eu o sa mai apelez la ea

6.Dorris 1 - e programata saptamana viitoare  / 250 euro / 3 ore  ....pare interesanta , o sa vin cu feedback

7.cottoncandy_larissa - vrea relatie pe termen lung  ...nu va chinuiti pt un short meeting

8.unknd - o pustuoaica de 20 de ani de 1,80  ....cere 400 , nu e cine stie ce  ...eu m-am riscat doar ca sport extrem  ..la cei 1,73 ai mey  :)

9.smkgrxn e nebuna de la tulcea , si-a facut con nou

Sunt curios cand fetele de pe nimfomane vor recunoaste ca au conturi si acolo . terminati cu prosteala , aici vreti 250ron acolo aveti bashini si vreti 200 euro / intalnire .

Katya sau Clara de pe CS. Cum am mai spus, grabita si f insistenta...nu mi-a placut!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#431 curioss1

curioss1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 29 Postari:
    • Inscris la:
      04 August 2012
  • Reputatie: 53