Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

Asa, domnilor! 

Continuati sa faceti reclama fetelor! Dup-aia va intrebati de ce cresc brusc preturile sau de ce nu le mai gasiti cu zilele cand ati da o buca. 

 

Plm. Parerea mea este ca in afara de fetele care performeaza prost, alte nume nu ar trebui sa apara pe-aici. 

Ca tot voi sunteti cei care ati pirdut timp, cheltuit bani, etc sa le gasiti pe-alea bune. 

Sau plm, va simtiti mai bine povestind ce mari pizde ati futut voi? (pentru asta aveti prieteni, in plm) 

 

Lasati-i si pe restul sa faca la fel, altfel o sa stati vineri seara cu stomeleagu-n mana intrebandu-va de ce plm nu e niciuna disponibila!

:)))

 

Pe SA e un fel de champions league

Pe nimfomane la top un fel de Europa League

Iar pe cautsponsor un fel de liga a 2a din Trinidad Tobago in care mai rasare un mic talent transferat prin Belgia

:)))

  • Like 2
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.vice.com/amp/ro/article/jp8mdy/cum-e-sa-fii-santajat-cu-o-filmare-sexuala-443

 

Am auzit recent de un caz de genul asta cu persoana abordata pe SA. Cica “tipa” se dadea din Franta, dar “venea des in Romania” si ca “vrea un prieten in Bucuresti”

In rest, modul de operare de mai sus. Grija mare la chestii de genul.

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Alydo cere 200 euro,am spus ca ai ofer 200 euro pentru 3-4 ore si nu mi-a mai raspuns deci e pe luat banul si plecat,  la 200 euro gasesti destule pe seeking unele chiar ok, din pacate nu vor sa stea mai mult de 3 ore, toate maxim 3 ore vor sa stea.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

la 200 euro pentru 2-3 ore futi cam tot ce e activ pe site-ul ala

Asta stiu... dar pe vremuri la banii astia o futeai be newsugarbabe... care era bomba in pat... dau pe Aniella betiva cu care faceai orice...despre astea nou aparute nu am citi mare lucru...

Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

34 de pagini si nu inteleg despre ce site vorbiti ... :(

Un cacat de site numit seekingarrangement pe care diverse boarfe se dau mai putin ieftine si mai spalate decat sunt in realitate.

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

salut  ,stie cineva ceva despre  simonasimo ? e din zalau cica

Depinde ce vrei sa sti, e din Zalau intradevar are drumuri destul de des in Cluj, personal nu m-am intalnit cu ea, are un program foarte incarcat si nu am reusit sa ne sincronizam, raspunde la mesaje nu da numarul de telefon, cel putin mie nu mi-a dat numarul inca.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...