Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In București sunt câteva interesante, m-am văzut cu 4, in pat doar cu 2 din ele, urmează săptămâna viitoare încă 2, ca scor pana acum 100€ dar am tocmit și la 200€, cele ce cereau 400, 600 chiar 900€ mi-a cerut una, nu-s in atenția mea, eu in 2 săptămâni am profitat din plin, am contactele unor fete din toată țara (doar sa am timp sa ajung) dar și 3 fete foarte interesante de afara 2 din Budapesta una din Slovenia!

Crezi ca am putea face cumva schimb de idei? Imi poti lasa o modalitate de contact?

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

In București sunt câteva interesante, m-am văzut cu 4, in pat doar cu 2 din ele, urmează săptămâna viitoare încă 2, ca scor pana acum 100€ dar am tocmit și la 200€, cele ce cereau 400, 600 chiar 900€ mi-a cerut una, nu-s in atenția mea, eu in 2 săptămâni am profitat din plin, am contactele unor fete din toată țara (doar sa am timp sa ajung) dar și 3 fete foarte interesante de afara 2 din Budapesta una din Slovenia!

In București sunt câteva interesante, m-am văzut cu 4, in pat doar cu 2 din ele, urmează săptămâna viitoare încă 2, ca scor pana acum 100€ dar am tocmit și la 200€, cele ce cereau 400, 600 chiar 900€ mi-a cerut una, nu-s in atenția mea, eu in 2 săptămâni am profitat din plin, am contactele unor fete din toată țara (doar sa am timp sa ajung) dar și 3 fete foarte interesante de afara 2 din Budapesta una din Slovenia!

salut. Imi poti trimite ceva date de contact, pe adresa de mail [email protected]
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Takemewithyouu : vorbit cu ea pe whatsapp  ..sta in Valcea mi-a propus sa iesim la o cafea si s-a terminat conversatia.. Inainte a specificat ca va fi plecata 1 saptamana de pe 15  iulie din localitate .

 

Ana Maria Ion :  vorbit cu ea.. 1000euro/ seara... poate sa plece cu avionul platit de catre client biletul i-am zis sa isi plateasca singura biletul dat de inteles.. m- facut nesimtit :)) 

 

Diana1010 - Nu este din Bucuresti este de pe undeva de pe laga Buzau da vine ocazional la Bucuresti... 150 euro finalizarea.. (deci pana mea nu stiu daca se merita sa arunci niste bani ca oricum mi-a zis ca se excita greu !!! ) ... 

 

P.S. Mai sunt si altele de prin alte orase..dar la fel trebuie sa te deplasezi sa stabilesti o intalnire cu ele... Bafta ! 

Link spre comentariu

Pai spune-i ca-i dai, apoi te intelegi cu ea per futai. Prima data sa bagi pula in ea, apoi altfel se vorbeste. (Sper ca n-ai de gand sa-i platesti inainte pe o luna.)

Cat despre preturi, cine sa-ti dea preturi? Tu dai cat vrei/poti si ea cere bineinteles cat mai mult. Daca ar fi sa ma risc la un sfat: Obligatoriu las-o pe ea sa ceara prima (ele incearca sa te faca sa propui tu, baga si tu ceva povesti ca tu nu stii, nu te pricepi, ea trebuie sa stie cat e ok pt. ea) si dupa aia incearc sa ajungi la o treime.

Link spre comentariu
  • Oras:La atelier
  • Oras:La atelier

Salut baieti, ma gandeam sa-mi platesc si eu contul pe SA.
M-am uitat si vad ca e cam slabuta selectia: multe tipe de 30+, pretentii mari samd., sunt si tinere dar destul de putine care par intr-adevar ceva special.

Am incercat sa caut cateva nicknames din topic sa-mi dau seama cam la ce pot sa ma astept si n-am gasit niciunu, nu apar daca nu am cont premium sau si-au sters profilul?

De HoneyDear stiti ceva, e reala? Tipe in genul ei m-ar interesa, altfel raman aici pe nimfomane...

 

Link spre comentariu

Salut baieti, ma gandeam sa-mi platesc si eu contul pe SA.

M-am uitat si vad ca e cam slabuta selectia: multe tipe de 30+, pretentii mari samd., sunt si tinere dar destul de putine care par intr-adevar ceva special.

 

Am incercat sa caut cateva nicknames din topic sa-mi dau seama cam la ce pot sa ma astept si n-am gasit niciunu, nu apar daca nu am cont premium sau si-au sters profilul?

 

De HoneyDear stiti ceva, e reala? Tipe in genul ei m-ar interesa, altfel raman aici pe nimfomane...

 

 

 

ti-as recomanda sugardaters daca esti incautare de romance. selectia e mult mai larga decat pe seeking

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...