Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Rezultate dupa ~3 luni de seeking. Tl;dr s-a dus naibii siteul, comparativ cu ce ziceti ca era prin 2017.
Bifate
Travelgirl88: Milfeta blonda, usor prostuta/dusa cu pluta. Best fuck, de aia o si pun prima. Cere 300 de euro prima data, dupa asta am avut si weekenduri in care n-am platit decat hotelul. Daca poti trece peste lipsa completa de subiecte de discutie e perfecta. Bonus: masaje cum n-am vazut vreodata, tipa e fizioterapeut.
Miruna22: Parerea mea e ca tipa e profesionista, inclusiv dupa limbaj. Sex ok, 1500 de roni pentru 3-4 ore. Bifat de 2 ori, n-am motive sa revin.
BeatriceElena: Alta milfeta din Piatra Neamt de data asta. Vine saptamanal in Bucuresti, si ea da senzatia de profesionista. 1000 de roni, nimic iesit din comun. Mult prea scump pentru ce ofera.
Casandra777: Tot profesionista. Dat 300 de euro. Silicoane, botox etc. Merita dpdv a corpului, prestatia e slaba.
Alexandradmq: Fite de diva, mi-a luat o luna sa ma intalnesc cu ea. Sex oral ca normalul o doare, cotizat 500 de lei. Teapa in opinia mea. Buna la corp dar nu-mi imaginez ce vrea ca sa te lase s-o futi.
Tepe:
Joybtc: Milfeta cu aere de diva. Mi-a cerut 500 de euro ca sa se intalneasca cu mine la mall. Dupa 3-4 intalniri o sa se hotarasca daca facem sex sau nu. Next.
Sysy21: Iesit cu ea la o cafea ca sa aflu ca barbatii sunt obsedati de sex si ea nu vrea asta. E de pe alta planeta. Cica daca-i dau bani devenim prieteni. Next.
Gabriellamaria: Fite, 1000 de euro pe intalnire. Cica nu garanteaza sexul la intalnire. Buna gluma.
Roselana: Singura teapa pe care mi-am luat-o. Dupa prima intalnire la cafea tipa zice sa mergem la ea. Ajungem la locul faptei ii dau 200 de euro cum stabilisem ne pupam un pic dupa care tipa zice ca i s-a facut rau si ma da afara 'frumos'. Never again. Btw, tipa arata nasol la fata fara machiaj.
Francesca Devil: Nu e teapa propriu zisa, dar am aflat ca tipa e profesionista. Am stabilit cu tipa ce si cum si urma sa-i dau 1200 de lei. Ajung la ea 'acasa' unde ne intalnim cu 'colega de apartament'. Plm deja suna o alarma mentala, la vreo 10 minute mai tarziu apare un tip care e 'prietenul colegei', probabil pestele. Plecat cu viteza maxima. Pacat pentru ca tipa e extraordinar de buna la corp, probabil singurul caz unde arata mai bine ca pozele in realitate.


 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Episodul 2: (psihanaliza si extinderea zonei de cautare)
De la ultima postare am mai discutat cu cateva tipe numitorul comun fiind ambitia tipelor de a lua bani fara sa faca sex. M-am intalnit cu 2 ca sa vad ce naiba au in cap.

LadyDianne: Studenta la Iasi, frumusica dar fite cat cuprinde. I-am platit trenul pana la Bucuresti, m-am intalnit cu ea la mall. Pe scurt tipa vrea 3-4 mii de euro pe luna, masina si apartament in chirie. O admir ca si-a facut temele - avea inclusiv oferta de la dealer la masina si cateva anunturi printate de apartamente de inchiriat. La cele mai fine aluzii la sex zici ca o bateam cu parul. 
Dupa vreo ora i-am taiat macaroana si i-am zis cam care sunt conditiile uzuale pentru genul asta de relatie. Ca sa fim intelesi, n-am zis nimic de fetishuri (nici n-am vreunul iesit din comun) sau chestii nasoale. Tipa aproape a inceput sa planga. 
Dupa inca vreo ora trag concluzia ca are prietene care fac asta de ceva vreme si traia cu impresia ca arabii cu care sunt le platesc ca sa se uite la ele. 
Pacat de ea, se vede ca e o fata citita si frumusica, dar complet rupta de realitate. Am trimis-o acasa. 

Ladyatheneum: Studenta la Budapesta din Odorhei, unguroaiaca. M-am intalnit cu ea la Brasov. Pretentii de actrita/zeita, 5000 de euro pe noapte. Plus avion, in autocar o doare spatele. Trimis la plimbare. Tipa a avut nervul sa tipe dupa mine sa-i dau banii pe intalnire. Go home, femeie, nu esti intreaga la minte.
 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Aide plm...cum mha sa plătești atâția bani pt nimic, doar sa te întâlnești si sa stai de vorbă cu ele?

Prost e ăla care dă, nu ăla care cere!

Adevărat proberb! :))

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Este cineva amabil s ma ajute cu cate de contact ale unor fete de pe seekingarrangement pe adresa [email protected]?

 

Ma Razvanica....... tu vrei sa mergi la femei de sute de euro intalnirea dar nu dai 80 de USD ca sa poti vorbi cu ele?!  Eu sunt  mai prost de fel iar atunci cand nu inteleg ceva intreb. M-ar ajuta teribil un raspuns ca sa stiu si eu cum se fut femei scumpe cand nu ai nici 80 de USD.

 

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma Razvanica....... tu vrei sa mergi la femei de sute de euro intalnirea dar nu dai 80 de USD ca sa poti vorbi cu ele?! Eu sunt mai prost de fel iar atunci cand nu inteleg ceva intreb. M-ar ajuta teribil un raspuns ca sa stiu si eu cum se fut femei scumpe cand nu ai nici 80 de USD.

 

Multumesc anticipat.

Nu mi-ai răspuns pe gmail.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...