Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

De Andreea09 din Timisoara stie cineva ceva? Niste informatii va rog daca se poate, arata bestial

Am vorbit eu cu ea mi-a cerut 400 euro pentru o noapte la hotel.....si atat, am incheiat discutia nu am mai vb cu ea

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Rebecca1906?

Vorbisem cu ea in vara vroia 200 euro 3-4 ore la hotel acum cateva zile am vorbit iarasi cu ea si zicea 1000 ron pentru o ora. Cred ca se crede diva sau nu stiu de ce cer aceste preturi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mcb988
Reputație: 0

11Kitty:

Hello.. Im a bustty model.. Super hot.. And look or fun.. For Mens generous.. I like vacation and gifts expensive.. I like to meet new people.. . Lot of adventure.. I know 3languages.. Im smart.. And open mind.. I want find a sugar daddy rich.. Im honest too.. Hope u want join me”

 

Asta cu 3 limbi e pe modelul “ Me sex for money, me 500 euro”

Link spre comentariu

Vorbisem cu ea in vara vroia 200 euro 3-4 ore la hotel acum cateva zile am vorbit iarasi cu ea si zicea 1000 ron pentru o ora. Cred ca se crede diva sau nu stiu de ce cer aceste preturi.

fa-i oferta de 1000 de lei cu un zero taiat dupa ce intra in criza o sa primesti si cuni :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Imi pare rau nu am acceptul ei sa dau numarul si altor persoane.

Asta cu ,,nu am acceptul", pare o remarca invechita si un fel de scuza.

La cati o fi dat tipa nr, crezi ca ii mai pasa daca apare unul care o contacteaza si sare cu banul, sa afle de unde are respectivul nr.?

Eu cred ca nu. Banul sa iasa, este principiul la majoritatea.

Link spre comentariu
Vizitator shadowkiss
Reputație: 0

Asta cu ,,nu am acceptul", pare o remarca invechita si un fel de scuza.

La cati o fi dat tipa nr, crezi ca ii mai pasa daca apare unul care o contacteaza si sare cu banul, sa afle de unde are respectivul nr.?

Eu cred ca nu. Banul sa iasa, este principiul la majoritatea.

Eu am vorbit cu fata si m-a rugat sa nu dau numarul la nimeni, dar daca acest raspuns nu te multumeste atunci dau unul pe placul tau. Nu vreau sa dau numarul de telefon. Multumit?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Genova
  • Oras:Genova

Eu am vorbit cu fata si m-a rugat sa nu dau numarul la nimeni, dar daca acest raspuns nu te multumeste atunci dau unul pe placul tau. Nu vreau sa dau numarul de telefon. Multumit?

 

eu sunt ok, inteleg.

doar propuneam un trade echitabil, fara a te implica in conversatia cu ea :D . ma descurc eu

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...