Sari la conținut

Fetele de pe seekingarrangement


bbg

Postări Recomandate

Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Eu mi-am luat teapa de la una, m-a si pus sa ii pun bani de transport (100 lei) ca sa fie sigura ca nu vine degeaba. Cu 1 ora inainte de ora stabilita mi-a dat block, vad ca si contul de pe SA l-a sters, oricum eram circumspect desi din ce scria pe whatts parea pe bune treaba, initial ceruse 800 de lei pe noapte, dar dupa negocieri "a acceptat" 400 lei ptr 2-3 ore, i-am zis eu ca stam la a doua intalnire toata noaptea :)))) Asta e, mi-am furat-o original :))

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Il poti pune aici :)). Dacă ai trimis banii ni rămâne asa. Dacă poti demonstra

 

Am foaia pe care am semnat si in care e confirmat transferul, si ce pot face cu ea ? Ce sa le explic alora la banca :))) Asta e, ptr 100 de lei tac si inghit, mi-am furat-o. Pierderea ei, ca se facea cu vreo 400 lei si inca 800 la intalnirea urmatoare. 

 

Numele e Palade Valentina, vedeti sa nu v-o furati si voi, cred ca asta era modul de operare de si-a sters contul de pe SA (avea la nume ceva gen Tekelina). Probabil a facut cu mai multi la fel. Fata avea trecut la cont ca e din Bucuresti, dar mi-a zis pe whatts ca e din Braila defapt. Va dati seama ca m-a fraierit cum ca face de toate, e nimfomana etc. Mi-a trimis si vreo 7-8 poze, sa ma fiarba bine :)))

Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

In locul tau as posta si pozele aici, trimite-i un sms. Spune-i ca i-ai făcut denunț la garda. Se sperie si o sa te caute ea după

 

Pai daca mi-a dat block cred ca nu primeste mesajele, doar sa ii dau de pe alt numar ? Pozele sunt cu fata ei, imi e sa nu fie pozele luate de la alta fata si sa fac vreo prostie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trimite de pe alt număr. Pariez ca iti Răspunde. Acum spune-i tu ca iti retragi plângerea dacă este dispusă sa va întâlniți. De data asta sa rămână doar cu aia 100 de lei. Nu sa-i mai dai tu

Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Trimite de pe alt număr. Pariez ca iti Răspunde. Acum spune-i tu ca iti retragi plângerea dacă este dispusă sa va întâlniți. De data asta sa rămână doar cu aia 100 de lei. Nu sa-i mai dai tu

 

Hai ca incerc asa, ma duc sa imi iau o cartela cu nr si ii dau mesaj.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Am foaia pe care am semnat si in care e confirmat transferul, si ce pot face cu ea ? Ce sa le explic alora la banca :))) Asta e, ptr 100 de lei tac si inghit, mi-am furat-o. Pierderea ei, ca se facea cu vreo 400 lei si inca 800 la intalnirea urmatoare.

 

Numele e Palade Valentina, vedeti sa nu v-o furati si voi, cred ca asta era modul de operare de si-a sters contul de pe SA (avea la nume ceva gen Tekelina). Probabil a facut cu mai multi la fel. Fata avea trecut la cont ca e din Bucuresti, dar mi-a zis pe whatts ca e din Braila defapt. Va dati seama ca m-a fraierit cum ca face de toate, e nimfomana etc. Mi-a trimis si vreo 7-8 poze, sa ma fiarba bine :)))

Poti face plangere la politie pentru inselaciune si faci dovada ca i-ai virat banii in cont. Altfel o sa mai prosteasca si pe altii. Eu unul asa as face!

 

PS: cauto pe facebook cu nr de telefon sau dupa nume si poate o gasesti. Mai sunt proaste care folosesc acelasi nr de tel si nume pe face.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Poti face plangere la politie pentru inselaciune si faci dovada ca i-ai virat banii in cont. Altfel o sa mai prosteasca si pe altii. Eu unul asa as face!

 

PS: cauto pe facebook cu nr de telefon sau dupa nume si poate o gasesti. Mai sunt proaste care folosesc acelasi nr de tel si nume pe face.

Am cautat, nici urma de ea. Stai sa ajung sa bag cartela in celalalt telefon sa vad ce imi raspunde (daca imi raspunde). Daca nu, o sa pun nr de tel aici si pozele + contul.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai daca mi-a dat block cred ca nu primeste mesajele, doar sa ii dau de pe alt numar ? Pozele sunt cu fata ei, imi e sa nu fie pozele luate de la alta fata si sa fac vreo prostie.

asta e? asta e? http://www.simpatie.ro/index.php?page=view_profile&id=1116512

a incercat si cu mine , tot asa a zis ca vrea bani de drum , la final dupa ce am tras-o de limba m-a blocat :)

mai era una dar vad ca si-a sters profilul

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Gogule , daca o dai la militie...nu rezolvi nimic , nu trebuia sa-i dai banii , asta clar , sa-ti fie invatare de minte....

Te inseli! Poate face plangere penala pt inselaciune si politia e obligata sa investigheze cazul si sa o cheame sa dea o declaratie.

 

PS: Daca nu face nimic o sa incerce si cu altii daca nu deja a facut de mai multe ori acest lucru. Daca e "invitata" la politie cubiguranta se va linisti din a mai da tepe. App. sa nu fie un "EL".

 

LE: Daca nu faci nimic, iti meriti soarta! Si ea se bucura ca a mai fraierit un "papagal/prost" posibil casatorit. Pe asta mizeaza genul acesta de femeie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Am foaia pe care am semnat si in care e confirmat transferul, si ce pot face cu ea ? Ce sa le explic alora la banca :))) Asta e, ptr 100 de lei tac si inghit, mi-am furat-o. Pierderea ei, ca se facea cu vreo 400 lei si inca 800 la intalnirea urmatoare. 

 

Numele e Palade Valentina, vedeti sa nu v-o furati si voi, cred ca asta era modul de operare de si-a sters contul de pe SA (avea la nume ceva gen Tekelina). Probabil a facut cu mai multi la fel. Fata avea trecut la cont ca e din Bucuresti, dar mi-a zis pe whatts ca e din Braila defapt. Va dati seama ca m-a fraierit cum ca face de toate, e nimfomana etc. Mi-a trimis si vreo 7-8 poze, sa ma fiarba bine :)))

Cum puneti si voi botul la vrajeala asta proasta :slap2

Ii ziceai ca nu vine degaba vine cu trenu :)

Link spre comentariu
Reputație: -476
  • Oras:Abc
  • Oras:Abc

Cum puneti si voi botul la vrajeala asta proasta :slap2

Ii ziceai ca nu vine degaba vine cu trenu :)

Am zis sa risc ptr 100 de lei. Pai indiferent cu ce venea vroia o asigurare ca nu bate drumul degeaba.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am zis sa risc ptr 100 de lei. Pai indiferent cu ce venea vroia o asigurare ca nu bate drumul degeaba.

 

metoda asta o folosesc mai multe si au profile pe multe saituri , am gasit ceva asemanator si pe caut sponsor. Asta cu seeking are pentru ele mai multe oportunitati , ptr ca nu toti sunt dispusi sa plateasca abonament , asa ca fetele se arunca unde e vadu` mai bun.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...