Sari la conținut

Teodora - zona Unirii - 0764588482


Postări Recomandate

Vizitator hexp02
Reputație: 0

Salut, am fost astazi la Teodora si pot spune ca a fost o experienta placuta. Programare la telefon, vocea super ok (primul lucru de care tin cont inainte de a merge).

Locatia: 8 (scad din din cauza micilor probleme de la dus si situarii usii de la intrare. In rest, apartament curat, super ok)

Aspect 9.5 (personal, mi-a placut foarte mult atat la corp cat si la față, bruneta, ten bronzat, foarte draguta, forme frumoase, estimez 1.75m)

Oral: nu sunt fan, am sarit peste

Normal: 9.5 (are un mod aparte de a te excita, era de 10+ daca eram mai compatibili la marime)

Igiena: 10 (nimic de reprosat)

Atitudine: 10 (tipa era vesela, cu chef de joaca, ai ce vorbi cu ea)

Amenda 100 lei/fin

Pacat ca ai sarit peste oral, asta este punctul ei forte, are un fel anume cand o scoate din gura!

La normal nu accepta anumite pozitii, se fereste, dar nu din cauza marimii!

Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Nu, nu era labartata. Eu o am mai groasa. In unele cazuri fetele nu au nici o problema cu asta iar in altele, ca cel de fata, sunt limitat la anumite pozitii.

Cat despre note, ca exista sau nu 10+, nu sunt primul de pe forum care vorbeste de acest calificativ. Recenzia a fost obiectiva.

 

Ei sunt un contraexemplu

Link spre comentariu
Vizitator pion325
Reputație: 0

Pacat ca ai sarit peste oral, asta este punctul ei forte, are un fel anume cand o scoate din gura!

La normal nu accepta anumite pozitii, se fereste, dar nu din cauza marimii!

Asta e nebunia mea, nu sunt atras de oral chiar si la Izabela sex&bdsm am sarit peste si apoi cand am revenit la colega ei, Delia m-a intrebat care a mai fost scopul vizitei, plm sa ma fut :))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut, am fost astazi la Teodora si pot spune ca a fost o experienta placuta. Programare la telefon, vocea super ok (primul lucru de care tin cont inainte de a merge).

Locatia: 8 (scad din din cauza micilor probleme de la dus si situarii usii de la intrare. In rest, apartament curat, super ok)

Aspect 9.5 (personal, mi-a placut foarte mult atat la corp cat si la față, bruneta, ten bronzat, foarte draguta, forme frumoase, estimez 1.75m)

Oral: nu sunt fan, am sarit peste

Normal: 9.5 (are un mod aparte de a te excita, era de 10+ daca eram mai compatibili la marime)

Igiena: 10 (nimic de reprosat)

Atitudine: 10 (tipa era vesela, cu chef de joaca, ai ce vorbi cu ea)

Amenda 100 lei/fin

Ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea te pup
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Javra esti doar matale lingaule atarnator cu sticla de vin de 12 lei in brate :kotzen

Javra esti doar matale lingaule atarnator cu sticla de vin de 12 lei in brate :kotzen

Vezi tu cum ți-o cauți, rujatule? Ce treabă ai tu, de te bagi în seamă? Apoi, spui că am ce am cu tine și te piș în freză! Păi, nu ești tu al dracu', aschimodie?

P.S. Cum a fost vremea sâmbătă, în stațiune?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai dat in balbaieli ratatule  de ragai de 2 ori ? 

Pisa-te pe chelia ta , babacule atarnator  cu sticla de vin de 10 lei in brate :kotzen

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai dat in balbaieli ratatule  de ragai de 2 ori ? 

Pisa-te pe chelia ta , babacule atarnator  cu sticla de vin de 10 lei in brate :kotzen

De pișat, ne pișăm cu toții pe tine, maimuțoiule!
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vezi tu cum ți-o cauți, rujatule? Ce treabă ai tu, de te bagi în seamă? Apoi, spui că am ce am cu tine și te piș în freză! Păi, nu ești tu al dracu', aschimodie?

P.S. Cum a fost vremea sâmbătă, în stațiune?

Acest fenomen fascinant al forumului ,nu stie nici pe ce lume este.

In ce an , luna etc.

Nu vezi ca umbla mereu la vechituri ca sa mai traga flegme , he !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineata❤❤❤

Buna dimineata belle Teodora ,

 

Omagiile mele sincere !

Cu prima ocazie vin sa te omagiez , trup si suflet.

Brunettes rules , och , jaaa!

Apropo , vin recomandat..din partea lui A....cu ochii verzi si cu succes la dame...ihih ( chicoteala )

 

O zi ZEN !

I pup you !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineata belle Teodora ,

Omagiile mele sincere !

Cu prima ocazie vin sa te omagiez , trup si suflet.

Brunettes rules , och , jaaa!

Apropo , vin recomandat..din partea lui A....cu ochii verzi si cu succes la dame...ihih ( chicoteala )

O zi ZEN !

I pup you !

:) Te astept cu drag te pup si eu
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Aoleo, tocmai vroiam s-o ating, nu stiu daca e pe baricade azi .

Cum fu ?

 

 

citeste si tu, fetita are obiceiul uneori sa nu mai raspunda la telefon desi programarea era facuta

unii au si scris aici

depinde cum are ea chef, daca vrea vreun vip sa vina la ea, "uita" de tine :laugh2

  • Like 2
  • Minus 13
Link spre comentariu

citeste si tu, fetita are obiceiul uneori sa nu mai raspunda la telefon desi programarea era facuta

unii au si scris aici

depinde cum are ea chef, daca vrea vreun vip sa vina la ea, "uita" de tine :laugh2

Iar ai prea mult timp liber?
  • Like 29
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...