Sari la conținut

Andreea transexuala noua pe acest site


Postări Recomandate

  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

doamne cat esti de frumoasa si atragatoare...te-as lua de sotie daca ai vrea fara sa te cunosc mai mult :), am fost azi de dim prin Buvuresti, pacat ca nu am avut timp sa te sun sa ne vedem macar 30 de min

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

doamne cat esti de frumoasa si atragatoare...te-as lua de sotie daca ai vrea fara sa te cunosc mai mult :), am fost azi de dim prin Buvuresti, pacat ca nu am avut timp sa te sun sa ne vedem macar 30 de min

Când vrei să-mi faci o vizita Ma suni. Te aștept cu mare drag. Mulțumesc mult pentru compliment . Te pup !
Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Când vrei să-mi faci o vizita Ma suni. Te aștept cu mare drag. Mulțumesc mult pentru compliment . Te pup !

La urmatorul drum in Buc o sa te sun cu siguranta, cred ca m-am uitat azi la pozele  tale de 100 de ori, esti o printesica frumusica foc, deabia astept sa pot sa te am....  te pup esti cea mai scumpa !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Îmi pare rău ca nu pot mulțumi romanii privind aspectul meu fizic . Așa Ma lăsat Dumnezeu , dacă pot face eu ceva voi face cu schimbarea aspectului meu fizic. Mi s-a spus ca sunt Paliu la ochiul drept. Asta e nu pot mulțumi romani . ÎMI PARE RĂU CA ARAT AȘA DE ORIBIL.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...