Sari la conținut

Andreea transexuala noua pe acest site


Postări Recomandate

Buna băieți ! Andreea transexuala noua pe acest site. Pozele îmi aparțin 100% este un profil real. Dacă te-ai saturat de poze false. Te aștept in locația mea sa ne facem de cap. Sunt deschisă la orice. Mai multe detalii la numărul de telefon 0762588862.

ALTA CARE SE DA TRANSEXUALA AHAHAHAHAH FA RASULE NU VEZI CA ESTI BARBAT IN CAP SI PICIOARE? 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

ALTA CARE SE DA TRANSEXUALA AHAHAHAHAH FA RASULE NU VEZI CA ESTI BARBAT IN CAP SI PICIOARE?

 

Nu Ma Cunoști . De ce vrei să-mi denigrezi imaginea . Tu ești travestit. Te legi de alte persoane fără sa le Cunoști. Nu credeam , ca Travestiți ca tine se pricep atât de mult in diferența între Transexual și travestit. Nu Ma Cunoști , nu știu cine ești . Oamenii au nevoie despre păreri reale , nu false. Pe mine nu Ma interesează părerea ta . MULȚUMESC PENTRU DENIGRARE!!!!!!
Link spre comentariu

MAI FATUCA NU ARE NIMENI NIMIC CU TINE DAR NU MAI SPUNE IN ANUNTURI TRANSEXUALA SA STII CA DACA SCRII TRAVESTITA NU E NIIMIC RAU SI NU SCHIMBA CU NIMIC PARERILE CLIENTILOR BA DIN CONTRA APRECIAZA SINCERITATEA. CAT DESPRE PROCESUL TAU DE TRANSFORMARE ESTI PE DRUMUL CEL BUN DAR ASCULTA UN SFAT DACA VREI...PENSEAZA SPRANCENELE UN PIC CA DENOTA MASCULINITATE IN REST LA CORP ARATI MAI BINE CA MULTE FEMEI ;) PUNE MANA STRANGE BANI SI MERGI LA UN SALON NU COSTA MULT UN PENSAT . TOATE CELE BUNE 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu mai spune

MAI FATUCA NU ARE NIMENI NIMIC CU TINE DAR NU MAI SPUNE IN ANUNTURI TRANSEXUALA SA STII CA DACA SCRII TRAVESTITA NU E NIIMIC RAU SI NU SCHIMBA CU NIMIC PARERILE CLIENTILOR BA DIN CONTRA APRECIAZA SINCERITATEA. CAT DESPRE PROCESUL TAU DE TRANSFORMARE ESTI PE DRUMUL CEL BUN DAR ASCULTA UN SFAT DACA VREI...PENSEAZA SPRANCENELE UN PIC CA DENOTA MASCULINITATE IN REST LA CORP ARATI MAI BINE CA MULTE FEMEI ;) PUNE MANA STRANGE BANI SI MERGI LA UN SALON NU COSTA MULT UN PENSAT . TOATE CELE BUNE

 

Nu mai spune TOATE CELE BUNE ,după ce mi-ai stricat imaginea și mai făcut da tot rahatul. Îmi dai tu bani să-mi fac sprâncenele la salon , după ce mi-ai stricat imaginea. Nu știu dacă ești tu persoana , care ar putea verdictul despre frumusețe . Tu ești decât un travestit frustrat. Nu am nevoie de părerea ta. Nu îmi mai spune ,,TOATE CELE BUNE" , după ce mi-ai stricat seara.
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Wowww iei lucrurile prea in personal păpușa keep calm dacă ai ales strada asta asuma-ți si criticele vei avea parte si transexualele reușite sunt criticate ca sa nu mai spun de societatea care te înconjoară

Cine ești tu sa Ma critici pe mine . Nu ești medic sau avocat , dar in schimb dai replici. Ai probleme cu scrisul grav ,învață sa scrii corect gramatical( semianalfabet )și pe urma tragi concluziile , cum arată fiecare Transexual/travestit in parte.

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

Arata-mi o singura greșeală gramaticală idioat-o, tu ai călcat în picioare limba română

 

Devin incet incet un serif care are grija de gramatica. Se scrie idioato iar pentru momentele in care sunteti nesigure de cum se scrie un cuvant va recomand http://analfabeti.ro/. Nu aveti cum sa mergeti iar la scoala, aveti o meserie de profesat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

GRAVE, nu Grav. Este vorba de probleme, nu de scris!

Cine ești tu sa Ma critici pe mine . Nu ești medic sau avocat , dar in schimb dai replici. Ai probleme cu scrisul grav ,învață sa scrii corect gramatical( semianalfabet )și pe urma tragi concluziile , cum arată fiecare Transexual/travestit in parte.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

nici un pic de feminitate ,pikamer tot cu dorintele de vizite ai ramas? :laugh2  :blushing2

Fiecare individ arată in felul sau. Am fost jignita pe acest forum de un cont fals pe nume "travestitpaula" . Eu voi lasă lucrurile așa , știu , ca timpul le va rezolva . Nu am pe nimeni dușmănie , numai ca îmi voi face selecție in viața de zi cu zi . Eu nu sunt răzbunătoare , ca alte travestite/transexuale . Ii mulțumesc lui Dumnezeu , ca Ma ferit de cine trebuia. Mulțumesc așa Ma născut parintii , sa devii feminină necesita timp și bani. Intr-o luna nu se poate realiza .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Citește din nou comentariile una e sa injuri (înjurături gen pula.pizda.etc) si alta a CRITICA păpușă. Nu te mai victimiza ca nu te-a injurat nimeni.ai fost doar CRITICATA exista o diferență de la cer la pământ intre ele.

Eu am nevoie de recenzii , nu de critici de la tine .

Link spre comentariu

Mulțumesc mult pentru susținere . Pe acest site este nevoie de recenzii , dar cum uni frustrați vor sa iasă învingători , critica. Asta e !

lumea este rea draga, arunca cu noroi in stanga si in dreapta,au facut-o intodeauna,o vor face mereu, fruntea sus o femeie nu se demoralizeaza din cauza unei tampite frustrate,fii curajoasa,arata ca nu iti pasa.indiferenta ucide :) te pup esti super ok 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

lumea este rea draga, arunca cu noroi in stanga si in dreapta,au facut-o intodeauna,o vor face mereu, fruntea sus o femeie nu se demoralizeaza din cauza unei tampite frustrate,fii curajoasa,arata ca nu iti pasa.indiferenta ucide :) te pup esti super ok

 

Mulțumesc foarte mult Antonela pentru susținere și încurajare . Acest gen de oameni ii voi trata cu indiferenta . Ești o tipa super de treaba . Te pup ! O zi frumoasa !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...