Sari la conținut

Sin Massage


alxbrts

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Niciunul nu a mers, dar au avut fete interesante. E si greu sa mearga, concurenta fiind acerba. Dar repet, experiente misto, Qlady, Royal Massage (pentru cunoscatori).

 

o fi doar rebranduit...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

Dacă ani și ani am cules fructele acestui minunat forum... :D uite că m-au ajuns remușcările și m-am hotărât să contribui și eu la informarea corectă a cetățenilor. :D

 

Așa cum s-a spus mai sus locația e în Vulturilor 69. Acolo unde au fost multe altele în trecut. Nicio schimbare în locație de la situația în care era pe vremea lui Qlady. Ușa de la duș nu se închide, ușa de la poartă nu are interfon și iese recepționera să deschidă (acum e ok, iarna era mai complicat).

 

Locația a fost preluată de Blondy. Am descoperit asta când am sunat. Mi se părea cunoscut numărul de telefon... :D and google did the job. Chiar am întrebat și, da, e un pui al lui Blondy.

 

Fiind un explorator de felul meu am fost acolo vineri seară. Trei fete în salon. Nimic senzațional, dar nici sub barem. Am ales-o pe Tina (mignonă, plăcută). Celelalte două erau Laura (?) care părea mai coaptă, zâmbea frumos, iar cea de-a treia (nu i-am reținut numele) din genul celor care mînâncă după ora 6 seara.

 

Tina a executat un masaj bun spre foarte bun. Nota 9.

Îi dau 9 cum aș da de regulă celor care execută bine, dar monoton. Poți spune de la început tot ce se va întâmpla. Eh, unde e Bella de la Blondy (apoi Rubin)?

Interacțiunea ok, nu de senzație. Undeva pe la un 8.

Locația... ce să zic... un 9.

Scor 160, cică promoțional, dar am lăsat 200.

 

De revenit... știu și eu ce să zic să nu vă-ncurc... :D Nu promit!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Au si site. http://www.sinmassage.ro

 

Pare interesant salonul, dar varietatea de tipuri de mesaj e momentan destul de redusa.

 

Se asteapta un tanar curajos voluntar sa ne faca si noua o introducere :))

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores quasi architecto beatae vitae dicta sunt nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam vols.

 

asa arata situl!!! la descriere maseuze

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores quasi architecto beatae vitae dicta sunt nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam vols.

 

asa arata situl!!! la descriere maseuze

Si daca nu stii sa traduci descrierea, te maseaza un negru  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bine v-am gasit!!

Incercam sa raspundem la toate problemele si sa le si rezolvam, bineinteles. :-)

 

1. Salonul Sin Massage este de sine statator, "coleg" cu Blondy Massage, intr-adevar de la care a preluat doar telefoanele. Blondy Massage, dupa mutarea din str. Agricultori a luat o mica pauza pana la intoarcerea pe piata.

2. Site-ul este semi-activ in sensul ca o singura sectiune mai trebuie activata, de aici si "maximele" in latina aparute acolo. :-) Ne cerem scuze si in cursul zilei de azi, cel tarziu maine va fi functional 100%.

3. "Vecinul de peste gard care dadea cu pietre anul trecut", ca sa citez dintr-un comment de mai sus, este de domeniul trecutului. Nu, nu a dat coltul ci ne-am inteles sa nu ne deranjam reciproc. "maseuze dulci", ca sa parafrazez anunturile de promovare...;-)

4. Multumim celor care ne-au calcat pragul si ii asteptam in continuare. Incercam sa tinem un nivel peste medie in ceea ce priveste curatenia, igiena si calitatea produselor oferite. Da, avem cearsafuri si papuci de unica folosinta, da, avem produse de calitate pentru dus, da, este discretie si liniste in salon pe perioada orei de masaj si am scazut si pretul pentru o ora de masaj nud la 140 lei.

 

  Cu speranta ca am lamurit pentru inceput micile probleme, asteptam cu interes criticile constructive cu promisiunea ca vom tine cont de ele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Pozele sunt reale???? nu inteleg acea postare " fata pare ca mananca dupa ora 18:00"..in poze par toate foarte sexy, deci vreau sa stiu, sunt pozele toate reale sau nu?

Aveti deschis si luni? ( probabil nu, dar intreb si eu, ca luni am liber si vreau sa fac o vizita)

Preturile sunt cele afisate pe site? sau la fata locului sunt altele?

Fetele sunt permisive? atingeri fara sa comenteze  etc.... ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari!

Cateva cuvinte despre SIN masaj in ziua de joi. 01.06.2017

 

Locatia am gasit-o relativ usor, Intrarea intr-adevar cam dubioasa, te pune putin pe ganduri.

Am intrat inauntru patroanca sau ce era cheama imediat doua individe, ajung fetele. Blonde amandoua ( nu le mai tin minte numele ) si cam trecute nu urate, trecute.

intrat pe camera, prosop curat dar fara papuci, in fine mergea, eram destul de entuziasmat, baia curata gel de dus totul relativ ok..

incepe masajul tipa cam trecuta dupa cum am spus dar nu neaparat urata.

Masajul in sine compus din doua parti, relaxarea foarte soft si tandru... chiar mi-a placut, ma relaxasem insa cel erotic.... Pai a inceput ok, cu unghiile ei foarte mari cu zone cu putin body si s-a oprit transformandu-se intr-un

maraton de ... viteza, iar mana ei era mixerul

 

I-am spus foarte rezervat ca voi ejacula si ca vreau sa mai stau in preajma ei, bineinteles ca era o minciuna de fapt nu mai suportam ce imi face, dar nu am vrut sa fiu ... ca ei

Insa masajul erotic acolo s-a oprit fix dupa 35 min de relaxare. Cand i-am spus sa mai stea ea... literalmente s-a OPRIT! si se uita pe pereti... atunci am rugat-o sa vina langa mine in speranta ca poate va incerca si v-a simti ca nu ma simt bine si ca ar trebui sa faca ceva, nu a facut-o, atunci i-am spus eu ce sa faca.. am primit un raspus ... a la sos de centura un.. dea si atunci a inceput din nou maratonul

In momentul ala am vrut sa ma ridic dar s-a auzit bataia in usa de "ti s-a terminat timpul"

Turatia mixerului care era atasat pe individa respectiva deja depasise o viteza normala, chiar si cu bataia in usa am finalizat pana la urma dar credeti-ma foarte rar am avut asa sila de o persoana si de un loc cum am avut aici.

 

La plecare patroanca de tip cioara vopsita nu s-a sinchisit nici macar sa ma salute cu atat mai putin sa ma intrebe daca m-a placut intrucat era prea ocupata vorbind la telefon.

 

Conculzii:

Masaj relaxare-7

Igiena fata - 2 (primeste nota 2 pentru ca avea talpile jegoase, nu stiu cum sa o spun altfel, in rest fara mirosuri dubioase)

Masaj erotic- 0

Gfe - 0

Locatia - 7

 

De revenit: nu mersi, prefer sos de centura

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutari!

Cateva cuvinte despre SIN masaj in ziua de joi. 01.06.2017

 

Locatia am gasit-o relativ usor, Intrarea intr-adevar cam dubioasa, te pune putin pe ganduri.

Am intrat inauntru patroanca sau ce era cheama imediat doua individe, ajung fetele. Blonde amandoua ( nu le mai tin minte numele ) si cam trecute nu urate, trecute.

intrat pe camera, prosop curat dar fara papuci, in fine mergea, eram destul de entuziasmat, baia curata gel de dus totul relativ ok..

incepe masajul tipa cam trecuta dupa cum am spus dar nu neaparat urata.

Masajul in sine compus din doua parti, relaxarea foarte soft si tandru... chiar mi-a placut, ma relaxasem insa cel erotic.... Pai a inceput ok, cu unghiile ei foarte mari cu zone cu putin body si s-a oprit transformandu-se intr-un

maraton de ... viteza, iar mana ei era mixerul

 

I-am spus foarte rezervat ca voi ejacula si ca vreau sa mai stau in preajma ei, bineinteles ca era o minciuna de fapt nu mai suportam ce imi face, dar nu am vrut sa fiu ... ca ei

Insa masajul erotic acolo s-a oprit fix dupa 35 min de relaxare. Cand i-am spus sa mai stea ea... literalmente s-a OPRIT! si se uita pe pereti... atunci am rugat-o sa vina langa mine in speranta ca poate va incerca si v-a simti ca nu ma simt bine si ca ar trebui sa faca ceva, nu a facut-o, atunci i-am spus eu ce sa faca.. am primit un raspus ... a la sos de centura un.. dea si atunci a inceput din nou maratonul

In momentul ala am vrut sa ma ridic dar s-a auzit bataia in usa de "ti s-a terminat timpul"

Turatia mixerului care era atasat pe individa respectiva deja depasise o viteza normala, chiar si cu bataia in usa am finalizat pana la urma dar credeti-ma foarte rar am avut asa sila de o persoana si de un loc cum am avut aici.

 

La plecare patroanca de tip cioara vopsita nu s-a sinchisit nici macar sa ma salute cu atat mai putin sa ma intrebe daca m-a placut intrucat era prea ocupata vorbind la telefon.

 

Conculzii:

Masaj relaxare-7

Igiena fata - 2 (primeste nota 2 pentru ca avea talpile jegoase, nu stiu cum sa o spun altfel, in rest fara mirosuri dubioase)

Masaj erotic- 0

Gfe - 0

Locatia - 7

 

De revenit: nu mersi, prefer sos de centura

Buna ziua.

 

   Imi pare rau sa aud ca ati trecut prin aceasta experienta neplacuta vizitand salonul nostru. Dupa ceva investigatii am aflat cine a fost maseuza respectiva si s-au luat masurile de rigoare, fiind penalizata si avertizata cu privire la comportamentul in masaj si igiena personala.

   Fiind un salon nou, punem mare pret pe impresiile clientilor pentru a reveni cu placere in locatia noastra. Ca scuza pentru lipsa papucilor, au fost zile libere in acea perioada, desi trebuia sa fim pregatiti. In general, avem cearsafuri si papuci de unica folosinta intotdeauna in salon.

  Si pentru a ne recompensa fata de ceea ce s-a intamplat, va oferim o ora de masaj gratuit din partea salonului nostru. Puteti lua legatura cu noi oricand pentru a discuta orice fel de problema legata de salonul nostru.

 

Va dorim o zi buna si experiente cat mai placute in continuare...

 

P.S. Totusi, se mai putea umbla putin la limbaj. Ca tot ati adus vorba de "centura". :-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Domnule/Doamna Sin masaj,

Va multumesc pentru oferta pe care mi-ati facut-o insa va trebui sa spun pas dar vreau ca dvs. sa va imaginati intrand intr-un dealer auto, sa vina la dvs. un vanzator foarte bine imbracat si sa va intrebe " ia zi boss ,cu ce te ajut" cred ca alaturi de mine si dvs. ati realiza ca "valoare locului" nu este construita doar pe un parchet frumos intr-o incapere curata ci si de prezenta bunului simt lipsita insa de angajatii dvs., Degeaba receptionera dvs ma saluta la intrare daca la plecare in loc de " va mai asteptam pe la noi sau cum va-ti simtit" dumneaei imi inchide una in nas lasandu-ma fara cuvinte.

 

Si ca sa fiu mai franc am pronuntat cuvantul centura datorita atitudini de "doamne cat mai are asta pana termina" vizibila clar in comportamentul, vocea si in ochi maseuzei dvs. Papuci nu au fost dar nici nu asta ma deranjat .

Vedeti dvs. intr-o lume a frustrariilor cauzate de societatea in care ne aflam cei mai multi dintre noi cei de aici, daca nu toti, cauta compania saloanelor de masaj in speranta ca vor regasi momentul de relaxare mult asteptat alaturi de o excelenta erotica. Pe scurt vor sa fie frecati si li se vorbeasca frumos alaturi de o doamna cu o privire total diferita fata de cea pe care o vede zilnic.

 

Cu siguranta ca dvs nu aveti nici o vina insa cred ca inainte sa cunoasca tehnicile masajului, maseuzele dvs trebuie sa stapaneasca foarte bine gramatica limbii romane si mai ales cei 7 ani de acasa.

 

Va multumesc pentru raspuns!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Draga Domnule/Doamna Sin masaj,

Va multumesc pentru oferta pe care mi-ati facut-o insa va trebui sa spun pas dar vreau ca dvs. sa va imaginati intrand intr-un dealer auto, sa vina la dvs. un vanzator foarte bine imbracat si sa va intrebe " ia zi boss ,cu ce te ajut" cred ca alaturi de mine si dvs. ati realiza ca "valoare locului" nu este construita doar pe un parchet frumos intr-o incapere curata ci si de prezenta bunului simt lipsita insa de angajatii dvs., Degeaba receptionera dvs ma saluta la intrare daca la plecare in loc de " va mai asteptam pe la noi sau cum va-ti simtit" dumneaei imi inchide una in nas lasandu-ma fara cuvinte.

 

Si ca sa fiu mai franc am pronuntat cuvantul centura datorita atitudini de "doamne cat mai are asta pana termina" vizibila clar in comportamentul, vocea si in ochi maseuzei dvs. Papuci nu au fost dar nici nu asta ma deranjat .

Vedeti dvs. intr-o lume a frustrariilor cauzate de societatea in care ne aflam cei mai multi dintre noi cei de aici, daca nu toti, cauta compania saloanelor de masaj in speranta ca vor regasi momentul de relaxare mult asteptat alaturi de o excelenta erotica. Pe scurt vor sa fie frecati si li se vorbeasca frumos alaturi de o doamna cu o privire total diferita fata de cea pe care o vede zilnic.

 

Cu siguranta ca dvs nu aveti nici o vina insa cred ca inainte sa cunoasca tehnicile masajului, maseuzele dvs trebuie sa stapaneasca foarte bine gramatica limbii romane si mai ales cei 7 ani de acasa.

 

Va multumesc pentru raspuns!

  Buna seara,

 

  Nu vreau sa intram intr-o polemica fara sfarsit asa ca va raspund punctual:

 

- Faceti o exagerare scriind "angajatii" dvs. Se presupune prin aceasta ca este vorba de toti. Tactica veche de anti-advertising dar, pentru buna intelegere a celor care au deschis tv mai tarziu, este vorba de o singura angajata care nu v-a salutat cand ati plecat. Am discutat si cu ea, scuza ei fiind ca vorbea la telefonul firmei. Imi cer scuze si pentru asta.

- Maseuza a fost avertizata si penalizata dupa cum am precizat si in postarea anterioara. A recunoscut, nu a negat ce s-a intamplat. Dar, daca este nevoie de alte metode de pedepsire, sa imi precizati care ar fi acelea. Eu am considerat ca este suficient.

- "Vedeti dvs. intr-o lume a frustrariilor cauzate de societatea in care ne aflam cei mai multi dintre noi cei de aici, daca nu toti, cauta compania saloanelor de masaj in speranta ca vor regasi momentul de relaxare mult asteptat alaturi de o excelenta erotica. Pe scurt vor sa fie frecati si li se vorbeasca frumos alaturi de o doamna cu o privire total diferita fata de cea pe care o vede zilnic.". Aici sunt perfect de acord cu dumneavoastra. Perfect adevarat.

- In ceea ce priveste gramatica stapanita de maseuze, nu pot sa garantez pentru acuratetea ei dar...eu zic sa va recititi postarea si sa va rectificati greselile gramaticale. Este putin confuz sa atragi atentia despre un lucru cand tu faci fix acelasi lucru.

 

Va multumesc si va dorim o seara buna in continuare.

 

P.S. Reiterez invitatia la salon. :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Domnule/Doamna Sin masaj. Chiar daca am gresit din punct de vedere gramatical v-as sugera sa ma corectati cand ma veti plati dvs. pe mine pentru serviciile pe care vi le voi oferi, ma iertati daca sunt rautacios cand va spun asta insa textul pe care vi l-am scris a fost doar in masura de a va ajuta sa remediati pe viitor greseliile pe care le-am observat eu. Nu sustin ca sunt perfect si nu o sa o fac vreodata :)

 

Iar ca si sugestie de pedeapsa eu nu sunt in masura nici macar sa ma gandesc la asta cu atat mai putin sa va sugerez si eu am angajati la randul meu, inteleg si stiu cat de greu e sa lucrezi cu oamenii si cat de greu e sa lucrezi cu clientii. In special cei ce cauta nod in papura, insa eu nu am cautat, eu am strigat sa spun asa cand lucruriile m-au deranjat foarte tare, nu vreau nimic de la dumneaei si nici de la dvs.

Legata de catalogarea salonului dvs bazandu-ma doar pe un singur masaj cu o singura maseuza imi pare rau ca o fac sau ca am facut-o insa dupa cum stiti, asa stau lucruriile. Daca una din fetele dvs se duce la un salon de manichiura si intra in conflict cu manichiurista va garantez ca dumneaei va cataloga acel salon ca find unul.... prost. Ca manichiurista respectiva are o zi proasta sau nu ori ca restul de manichiuriste sunt de 10 ori mai bune ca ea asta nu mai conteaza. Conteaza prima impresie, dar sunt convins ca dvs cunoasteti deja aceste detalii ..

 

Va promit insa ca va voi mai face o vizita insa voi plati pentru serviciul prestat. 

Va multumesc inca o data pentru raspuns!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Draga Domnule/Doamna Sin masaj. Chiar daca am gresit din punct de vedere gramatical v-as sugera sa ma corectati cand ma veti plati dvs. pe mine pentru serviciile pe care vi le voi oferi, ma iertati daca sunt rautacios cand va spun asta insa textul pe care vi l-am scris a fost doar in masura de a va ajuta sa remediati pe viitor greseliile pe care le-am observat eu. Nu sustin ca sunt perfect si nu o sa o fac vreodata :)

 

Iar ca si sugestie de pedeapsa eu nu sunt in masura nici macar sa ma gandesc la asta cu atat mai putin sa va sugerez si eu am angajati la randul meu, inteleg si stiu cat de greu e sa lucrezi cu oamenii si cat de greu e sa lucrezi cu clientii. In special cei ce cauta nod in papura, insa eu nu am cautat, eu am strigat sa spun asa cand lucruriile m-au deranjat foarte tare, nu vreau nimic de la dumneaei si nici de la dvs.

Legata de catalogarea salonului dvs bazandu-ma doar pe un singur masaj cu o singura maseuza imi pare rau ca o fac sau ca am facut-o insa dupa cum stiti, asa stau lucruriile. Daca una din fetele dvs se duce la un salon de manichiura si intra in conflict cu manichiurista va garantez ca dumneaei va cataloga acel salon ca find unul.... prost. Ca manichiurista respectiva are o zi proasta sau nu ori ca restul de manichiuriste sunt de 10 ori mai bune ca ea asta nu mai conteaza. Conteaza prima impresie, dar sunt convins ca dvs cunoasteti deja aceste detalii ..

 

Va promit insa ca va voi mai face o vizita insa voi plati pentru serviciul prestat. 

Va multumesc inca o data pentru raspuns!

Buna seara,

 

 cu precizarea ca nu are absolut nici o legatura gramatica cu serviciile de masaj si alaturarea lor in acelasi context duce cel putin la zambete, va asteptam cu mare placere sa reveniti.

 

Si multumim pentru ultima postare. ;-)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot "boss-ul" are ultimul cuvant, fie, ma opresc. V-ati agatat de faptul ca am gresit un cuvant si acum profitati la maxim intorcand fiecare cuvant tot in directia mea, vreajeala dvs., fina ca vopseaua de mertzan de altfel se gaseste de mult in piata. Nu mai bine va opreati acolo? practic am lasat sabia jos sa spun asa (metaforic) de ce trebuie sa insistati pe ideea asta?

Pun semnul intrebarii pentru ca pur si simplu... ma intreb. Dar asta e ultima data cand citesc sau va scriu pe acest post.

 

Si ma opresc aici inainte ca dvs sa imi vindeti poate si un ... autoturism.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...