Sari la conținut

Masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Colega ta are aceleasi servicii ca si tine sau doar masaj erotic?

Nu știu ce face colega mea,nu are cont pe acest forum,publica doar pe anunțul,la baza face masaj,uneori o mai ajut eu cu programările pentru ca se întâmpla sa se sune si pe nr meu pentru ea,in curând voi posta eu nr ei de tel si vorbiți direct cu ea.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da , interesante poze , un fizic foarte atragator.

Ai ceva de felina (ne)imblinzita si care pe mine ma cam inhiba.

Poate si un zimbet ar fi ajutat....

Intrebare referitoare la masaj :

Te pricepi sa faci o finalizare printr-o vioara ?

Multumesc....

Eu sunt o persoana foarte zambareata,poate nu in poze,sau nu am găsit eu in arhiva personală unele mai potrivite.Cat despre ce m-ai întrebat,am auzit de finalizări cu sânii,cu fundul,cu gâtul chiar,asta cu vioara ma depășește.Daca poti,detaliază mi te rog,poate e ceva ce am făcut si nu am realizat ca se numește așa.🙂

Uite si un zâmbet 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cu ce ti am facut ziua mai frumoasa dar ma bucur. :)) imi cer scuze daca te am suparat cu ceva, nu a fost cu rea intentie si sper sa ne vedem cat mai curand. Cred ca o sa ne intelegem bine pe parcursul sedintei. :*

Sper sa fie asa cum spui tu. Mi a spus un prieten ca el a invatat la acel curs sa faca masaj la sani pt a ajuta femeile sa nu dezvolte cancer mamar. Si mai spunea ceva de orgasm al sanilor prin masaj dar asta nu prea as crede ca se poate. :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cu ce ti am facut ziua mai frumoasa dar ma bucur. :)) imi cer scuze daca te am suparat cu ceva, nu a fost cu rea intentie si sper sa ne vedem cat mai curand. Cred ca o sa ne intelegem bine pe parcursul sedintei. :*

Sper sa fie asa cum spui tu. Mi a spus un prieten ca el a invatat la acel curs sa faca masaj la sani pt a ajuta femeile sa nu dezvolte cancer mamar. Si mai spunea ceva de orgasm al sanilor prin masaj dar asta nu prea as crede ca se poate. :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu stiu cu ce ti am facut ziua mai frumoasa dar ma bucur. :)) imi cer scuze daca te am suparat cu ceva, nu a fost cu rea intentie si sper sa ne vedem cat mai curand. Cred ca o sa ne intelegem bine pe parcursul sedintei. :*

Sper sa fie asa cum spui tu. Mi a spus un prieten ca el a invatat la acel curs sa faca masaj la sani pt a ajuta femeile sa nu dezvolte cancer mamar. Si mai spunea ceva de orgasm al sanilor prin masaj dar asta nu prea as crede ca se poate. :))

Pur si si simplu prin atitudinea drăguța in scris,m-ai făcut sa zâmbesc.Ceea ce pentru mine imi da un tonus Ok intr-o zi de munca.Stai liniștit,poate par înțepata,dar nu ma supăr așa ușor.Cat despre orgasmul sânilor,nu am auzit ,dar am auzit de orgasm prin stimularea sânilor...care e demențial! ☺️
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Eu sunt o persoana foarte zambareata,poate nu in poze,sau nu am găsit eu in arhiva personală unele mai potrivite.Cat despre ce m-ai întrebat,am auzit de finalizări cu sânii,cu fundul,cu gâtul chiar,asta cu vioara ma depășește.Daca poti,detaliază mi te rog,poate e ceva ce am făcut si nu am realizat ca se numește așa.

Uite si un zâmbet [/quote

 

Asadar nu esti glaciala si inabordabila.....

Pari cam trista in poze.

Zimbetul s-a transformat intr-un patratel....

Questia cu vioara :

Maseuza sta cu spatele la barbat , in pozitia capra , cu picioarele convenabil vederii desfacute , se apleaca aproape de penisul erect si i-l cuprinde intre barbie si omoplatul ei. Ca si cum ar tine o vioara.

In pozitia asta ii maseaza penisul , barbatul are impresia ca i se face sex oral.

Ei , am noroc sau nu ?

Pe unde se afla locatia ?

Brunettes rules !

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Eu sunt o persoana foarte zambareata,poate nu in poze,sau nu am găsit eu in arhiva personală unele mai potrivite.Cat despre ce m-ai întrebat,am auzit de finalizări cu sânii,cu fundul,cu gâtul chiar,asta cu vioara ma depășește.Daca poti,detaliază mi te rog,poate e ceva ce am făcut si nu am realizat ca se numește așa.

Uite si un zâmbet [/quote

 

Asadar nu esti glaciala si inabordabila.....

Pari cam trista in poze.

Zimbetul s-a transformat intr-un patratel....

Questia cu vioara :

Maseuza sta cu spatele la barbat , in pozitia capra , cu picioarele convenabil vederii desfacute , se apleaca aproape de penisul erect si i-l cuprinde intre barbie si omoplatul ei. Ca si cum ar tine o vioara.

In pozitia asta ii maseaza penisul , barbatul are impresia ca i se face sex oral.

Ei , am noroc sau nu ?

Pe unde se afla locatia ?

Brunettes rules !

Sigur am încercat asta,dar nu as putea spune ca mi-a ieșit foarte bine.Te-as minți.Aveam o prietena care o făcea foarte bine.Poate o sa învăț si eu.

Locația este in Militari,piața veteranilor.

Link spre comentariu

Pur si si simplu prin atitudinea drăguța in scris,m-ai făcut sa zâmbesc.Ceea ce pentru mine imi da un tonus Ok intr-o zi de munca.Stai liniștit,poate par înțepata,dar nu ma supăr așa ușor.Cat despre orgasmul sânilor,nu am auzit ,dar am auzit de orgasm prin stimularea sânilor...care e demențial! ☺️

Doar ai auzit sau ti s-a intamplat ?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie unul imi placi si cum vb si cum arati acum nu stiu cat de recente sunt pozele... in ele se vede cat de cat ca ai o pedichiura ingrijita.... foot fetish accepti? Daca da poti sa pui o poza mai in detaliu cu picoarele? Si daca si asta se rezolva m ai castigat de client permanent! :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...