Sari la conținut

SEX TOTAL !!! 0766730992 / 0722964169 / 0741571798


Vizitator ShadowX

Postări Recomandate


Yes -- pt incurajare :)

 

Am vizitat-o cand a revenit.Nr telefon:0723 790 804
Norocul a fost de partea mea, am prins-o disponibila la telefon si fara nicio programare pentru alt client.
I-am spus ca vreau sa trec pe la ea, mi-a indicat adresa, zona Lipovei, in 20 min am fost la usa blocului.

Evaluarea:

Locatie: 7 garsoniera mica plasata la et4, in limite normale si decente, numai buna pentru scopul vizitei mele

Baia: 8  curata dotata cu cabina de dus, am asteptat putin pana a ajuns apa calda, mai greu pana la et4, gel de dus, am primit prosop curat

Aspect: 9  mie mi-a placut cum arata, fata este frumoasa, bruneta cu par lung, dragalasa, m-a asteptat imbracata intr-o tinuta sexy, corset, ciorapi si urcata pe tocuri, ce mai …arata tare bine,tinuta ii scotea formele in evidenta funduletul apetisant (este  tinuta din pozele cu peretele verde din anunt)

Atitudine: 9 prietenoasa, cu zambetul pe buze, am socializat putin, am povestit diverse asa de introducere

Igiena: 9 parfumata, aranjata, nu am simtit nici un miros suspect

ON: 8  M-am intins langa ea pe pat si a inceput cu saruturi pe corp, vroiam sa o sarut, are niste buze superbe dar nu a acceptat.A coborat incet in jos in continuare cu saruturi si mangaieri apoi a trecut la un oral neprotejat, executat in limite normale fara artificii, dar atenta la OO iar la un moment dat am trecut la un 69, mi-am bagat putin boticul la savarina frumos epilata.

NP: 9  Dupa un timp i-am spus ca vreau sa trecem la varianta sex normal si am inceput cu ea deasupra, apoi misionar si doggy.Frumoasa privelistea cu funduletul numai bun de strans in maini.Mi-a placut ca s-a implicat si a participat activ pe durata actiunii, finalizarea am facut-o pe corpul ei.

Halat: 100 Ron finalizarea bani dati la inceput.

 

Concluzie: Din pct meu de vedere a fost o experienta placuta, raportul pret calitate ok, eu voi reveni la ea daca nu se retrage si daca voi reusi sa o prind la telefon.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...