Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Salut! O sa incerc sa fiu cat mai coerent si cat mai obiectiv posibil.

Am sunat si am facut o programare la Lorena, voce ok la telefon. Bun, ajung la ...

 

1.Locatie - pe Bd. Tineretului, mai are cel putin o colega, Delia parca, cred ca ea era cea care mentinea zgomotul de pe fundal vorbind la telefon sau... oricum, vorbind(tipand chiar). Sunt noi in locatie cica, dar nu mi-au spus mie asta ci unor baieti despre care veti citi in cele ce urmeaza.

2.Modalitatea de contact nr. din anunt
3.Detalii ajung in locatie si ma primeste o blonda destul de micuta, 1.60, poate putin peste. Ajungem in camera de actiune si ma intreaba cat vreau sa stau. E ok si la fata si la corp asa ca-i spun ca stau o ora. Imi cere banii, ii dau(cea mai proasta decizie), ii ia si pleaca sa-i duca in alta camera, lipsind vreo 2-3 minute. Cand s-a intors i-am spus ca vreau sa fac un dus. Intru la dus si ce sa vezi, nu e apa calda (in gandul meu, lasa ma ca-i bine, poate ma revigorez putin + ca ala mic o sa trebuiasca sa fie mult mai rasfatat ca sa se trezeasca). Intra in baie si ia un prosop de pe calorifer(murdar probabil), dar nu aduce altul. Termin dusul si-i spun "Lorena, adu-mi si mie un prosop, te rog. Ea: Hoo, ai rabdare ca asta caut, asteapta putin". Bun, astept, dupa ceva timp se intoarce cu o carpa, gen cele rupte din haine pt. a le face carpe de praf si-mi spune "ia sterge-te si tu cu asta ca nu mai avem prosoape. Eu: cum sa ma sterg cu asta? Ea: , ne-au spus c-o sa mai aduca si nu mai avem acum. Eu: Pai si eu ce fac? Ea: Hai asa, hai in pat. Eu: ok(baiat bun). Ajungem in camera, ea iese din nou si suna telefonul apoi interfonul. In cateva secunde ajung niste baieti la usa, Lorena primindu-i pt. colega ei. Si uite asa eram eu ud si in p**a goala(mai era si scofalcita de la apa rece) asteptand-o pe Lorena care palavragea ceva cu ei(din spusele ei a refuzat un client pt. mine) aceasta palavrageala durand ceva. Intind mana si dau sa-mi pun boxerii pe mine, cand intra Lorena. Ii spun" O sa te rog sa-mi dai banii inapoi". Ea: Nu se poate, eu am refuzat un client pt. tine. Eu: E lipsa de respect, de ce te-ai dus tu sa-i primesti. Ea:Pt. ca au sunat pe anuntul meu. Poate ei stau toata ziua aici, tu ce ai face, ai refuza banii?" 

Inteleg ca banii primeaza, dar nu programezi haotic clientii. Pana la urma ma convinge sa raman o finalizare spunandu-mi ca-mi va da restul inapoi. Ok, toate bune, incepe cu un oral protejat si apoi dupa un minut ma intreaba intr-un mod foarte rapid, "haicum vreisa maiei caprasau misionar?". Ii zic hai capra si o intreb daca are lubrifiant(si eu destept, fata mi-a dat o carpa de sters praful drept prosop si eu o intreb de d-astea). Imi spune ca n-are. Ok incep  sa dau in ea destul de tare si observ ca o doare si o intreb daca vrea sa dau mai incet. Imi spune, nu, nu stai linistit. Incetinesc totusi si undeva in final incep sa dau putin mai tare. Ok, toate bune, termin si ma intreaba cum ramane pana la urma, mai stau sau nu? Ii zic ca nu. "Ok', zice ea, dar sa stii ca-ti dau doar cenzurat de lei inapoi. Eu: "cenzurat de lei?". Ea, da, doar atat iti pot oferi. O las asa, nu mai zic nimic. Ma ajuta sa-mi dau prezervativul jos, ma sterge cu un servetel umed(fara sa-i spun eu ceva).

4.Nu stiu
5.Note 
Nu cred ca are rost sa dau note.

6.Tarifare - 60/150.

 

Fastfuck

 

post-88226-0-07518400-1493221297_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Cenzurat de lei?

Adicatelea!?...presupun ca nu a vrut omu' sa spuna.

Teoretic, conform tarifarii, trebuia sa-i returneze 90 parai, ca doar a stat 1 fin si inteleg ca si aia in dodii.

Dar cine stie ce suma de kkt i-a dat inapoi...

Nashpa rau faze din astea😕

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...