Sari la conținut

YREN NCALL/OUTCALL 0731463972


Postări Recomandate

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Era timpul sa-i mai fac o vizita acestei domnisoare. Va spun drept am gasit-o la fel de frumoasa si zambitoare , asa cum am cunoscut-o acum un an.

Programarea a fost facuta prin SMS . Locatia actuala este in zona Lidl din Buna Ziua.

 

Ce pot sa va spun este ca m-am simtit extraordinar in compania lui Yren. Nu m-am simtit grabit nici-o clipa, totul a decurs atat de natural, timpul zburand pe nesimtite.

 

Mi-am propus sa o vizitez mai des, asta daca mai ramane pe la noi.

 

Multumesc Yren pentru companie

 

 

Happy Hunting !!

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 30967

Era timpul sa-i mai fac o vizita acestei domnisoare. Va spun drept am gasit-o la fel de frumoasa si zambitoare , asa cum am cunoscut-o acum un an.

Programarea a fost facuta prin SMS . Locatia actuala este in zona Lidl din Buna Ziua.

 

Ce pot sa va spun este ca m-am simtit extraordinar in compania lui Yren. Nu m-am simtit grabit nici-o clipa, totul a decurs atat de natural, timpul zburand pe nesimtite.

 

Mi-am propus sa o vizitez mai des, asta daca mai ramane pe la noi.

 

Multumesc Yren pentru companie

 

 

Happy Hunting !!

Iti multumesc.Te mai astept cu drag!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba coaie da-te-n plm de analfabet. daca tot poluezi pe aici inutil fa-o corect gramatical! ba muie ciocolata are pluralul ciocolate! 

P.S. ba coaie daca era oglinda in camera in care scriai vedeai eroarea? :))) inteleg ca tu doar daca e o oglinda in camera te prinzi de anumite lucruri.:))). da-te-n plm de muist si mai scuteste-ne de aberatiile tale de incult. sugi pula!

La asta duceti-i, in loc de ciocolati, bomboane si flori cum obisnuiesc unii, niste vitamine si calciu. Poate mai creste 2-3 cm.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba coaie da-te-n plm de analfabet. daca tot poluezi pe aici inutil fa-o corect gramatical! ba muie ciocolata are pluralul ciocolate! 

P.S. ba coaie daca era oglinda in camera in care scriai vedeai eroarea? :))) inteleg ca tu doar daca e o oglinda in camera te prinzi de anumite lucruri.:))). da-te-n plm de muist si mai scuteste-ne de aberatiile tale de incult. sugi pula!

La asta duceti-i, in loc de ciocolati, bomboane si flori cum obisnuiesc unii, niste vitamine si calciu. Poate mai creste 2-3 cm.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...