Sari la conținut

NOUA IN ORASUL VOSTRU!!!


Postări Recomandate

Vizitator paladinum
Reputație: 0

Ai niste preturi de zici ca esti unicata. Nu te supara pe mine nu vreau sa intru in polemici dar totusi, prea piperate preturile pt buzunarele noastre...chiar daca vrei tu sa selectezi persoanele dupa buget uneori nu prea merge ca tot deia tari in gura ajung la tine,deia de fite care iti dai seama de ei doar cand incepi aventura. Nu stiu cat o sa stai pe la noi dar 400 ora cu anal parca vii din alte lumi.

Link spre comentariu
  • Oras:BRASOV
  • Oras:BRASOV

Buna dragii mei...locatia este in cr noua...in spatele restaurantului Niela(doar pt 2 zile)NU IMI PLACE ZONA,dar m-a incurcat cineva in Brazda ...cat despre preturi asta depinde de fiecare daca sunt prea mari sau ok...stiu ce calitate au serviciile mele de asta si cer cat cer...oricum o sa stau cam o saptamana nu intenzionez sa stau prea mult

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna Sonia. Astazi te-am sunat sa vin la tine. Mi-ai raspuns( o voce plictisita) mi-ai spus adresa dar sa ma faci sa astept atata timp ( 2 h) si sa nu ma mai primesti.....ti-am trimis si mesaj si tot nu ai raspuns plus ca mi-ai blocat si numarul de telefon. Iti multumesc frumos!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Oras:craiova
  • Disponibila

Sonya se pare ca nu esti de cuvant am vb ieri cu tine si azi mi-ai bagat nr de tel la respinse . Daca esti de cuvint sunt in locul stabilit de ieri te astept la cafea .

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare tuturor si scuze pentru intarziere. Ieri am fost la Sonia. Am vorbit cu ea si am stabilit ca la 2 sa fiu in Craiovita. Am sunat cand am ajuns m-a indrumat spre blocul cu pricina. Urcat la ea. Ne-am salutat am stat la un pahar de suc si cu o tigare si am discutat despre cele intamplate. I-am sugerat sa-si caute in alta parte deoarece nu arata prea bine locatia. Dar hai sa revenim la discutia despre Sonia.  Sonia arata foarte bine, slaba, tatuata si cu o rochita pe ea de iti sareau ochii direct in decolteu. Am platit pentru o ora si ne-am apucat de treaba. A inceput sa-mi faca un masaj asa usor fin si pac dupa fiara s-a deslantuit. Cu sarutari, FK, si soldatu a raspuns pozitiv la farmecul Soniei. A inceput cu un oral neprotejat, 69, dupa care am trecut la normal. Hopa si cu caciulita si a trecut ea peste mine ( chiar ii place sa te calareasca) dupa care umeri craci si dai si pomeaza si sfarsitul primei runde. Luam o scurta pauza, fumam si mai vorbit despre una despre alta. Chiar poti sa discuti cu ea foarte multe, open-mind frate. Si incepem runda 2. Baga un oral neprotejat executat bine cu scuipat cu toate cele ca la o shaorma cu detoate. Dupa care pune protectia si aleg pozitia mama iedului, Si dai fratioare la cum arata curul ala se merita. Pompat pompat si finalizareeee. Igenizat, imbracat am mai fumat si dupa am plecat de la ea. Sonia data viitoare cand vi te rog sa ai grije la locatie. Concluzia : Da frate o sa mai revin cu mare placere la ea! Astazi stiu ca isi cauta o alta locatie. Succes la toti si ciocane mari si tari!!!!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

Incearca si tu de maine sa vorbesti cu ea la telefon. Astazi este a doua zi de pasti nu cred ca lucreaza nimeni in afara de disperatele care viseaza numai banuti

Sunt destule disperate dupa bani care au lucrat si ieri ,lucreaza si astazi  :))

E publi 24 full la sectiunea Craiova

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...