Sari la conținut

NOUA IN ORASUL VOSTRU!!!


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna dragii mei !pretul pt o ora s-a modificat...nu mai este 200 de lei pt o ora...este 250lei : 2 fin ,masaj erotic,masaj de relaxare ,fk(daca igiena orala este corespunzatoare ),cunni,69,chiar si GFE INCLUS

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

tin sa te corectez. 250 este un pret "care" nu si-l permite oricine cu capul pe umeri. Cu 250 in Bucuresti spre exemplu ai incluse servicii pe care tu le oferi doar extra. Bafta la clienti! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

La cum arata tipa (daca e ea in poze) cred ca merita daca comparam cu esctortele de top de pe la noi dar sincer am ceva dubii. Parca e prea frumos sa fie super de treaba (asta pare clar ca e) sa arate bine, sa faca treaba buna si sa lucreze aproape non-stop.

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Senus fotografiile imi apartin !eu am specificat motivul pt care am schimbat pretul !

Acum ramane la aprecierea clientului daca este un pret corect sau daca este multumit de serviciile mele,nu oblig pe nimeni sa ma viziteze!fiecare are dreptul de a alege !zii frumoasa sa aveti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

iti dau eu 250 dar ce faci  tu de banii aia? ca daca ceri 50 ron extra pentru  CIM  clar nu meriti, sunt  alte variante mult mai bune

ok...du-te la variantele tale mult mai bune!de ce va pierdeti timpul sa cititi la topicul meu si sa va dati cu parerea?:)))...am mai zis si o repet...nu este nimeni obligat sa vina :)))este alegerea mea si munca mea PUNCT !stiu foarte bine ce fac si de ce ....unii dintre voi pe bune va plictisiti si nu aveti ce face decat sa comentati aiurea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ok...du-te la variantele tale mult mai bune!de ce va pierdeti timpul sa cititi la topicul meu si sa va dati cu parerea? :)))...am mai zis si o repet...nu este nimeni obligat sa vina :)))este alegerea mea si munca mea PUNCT !stiu foarte bine ce fac si de ce ....unii dintre voi pe bune va plictisiti si nu aveti ce face decat sa comentati aiurea

 

in primul rand nu este forumul tau si comentez ce vreau

 

Link spre comentariu
Reputație: 22
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat astazi,foarte prompta , daca nu raspunde lasati mesaj si revine ea.

 

Locatie noua,curata, fata e pe cont propriu,fara peste sau alte amfibii.

 

Platit 1 ora, fara graba , pasarica jucausa, oral bun , sani bestiali,igiena maxima. Plus bonus ,Sonya e deschisa la minte.

 

Recomand fara probleme !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Oras:craiova
  • Disponibila

Vizitat astazi,foarte prompta , daca nu raspunde lasati mesaj si revine ea.

 

Locatie noua,curata, fata e pe cont propriu,fara peste sau alte amfibii.

 

Platit 1 ora, fara graba , pasarica jucausa, oral bun , sani bestiali,igiena maxima. Plus bonus ,Sonya e deschisa la minte.

 

Recomand fara probleme !

Da nu mai face nimeni o recenzie cum trebuie totu pare o reclama de promovare.......
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

In brazda ,din pacate azi nu mai muncesc am o durere teribila de masea...de asta am telefonul inchis !anuntul se reposteaza automat pe publi...nu ii dau eu repostare !va astept maine !!!la ora 12 incep !pupicei si toate cele bune

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...