Sari la conținut

http://www.publi24.r...7f7969675e.html


Postări Recomandate

  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

 Buna seara !!

Azi am fost la aceasta fata, defapt 2 fete sau pitiboance, altfe nu pot numi!

Am sunat detalii: ON NP 150 o finalizare 250 ora, ajung pe munci, sun iasa fata si un tip nu stiu daca era dl peste, iesea din bloc?! Ma invita in apartament sunt doau fete, cu care am vrb, mai uratica cealata mai de doamne ajuta, avea picioare faine si la fata era misto. Fiind obosit venind de la servici am ales o finalizare, dar fatuca cealata sare in sus sa facem in trei sa dau si ei 150 si ce minunat va fii in trei..., pana la urma a acceptat cu 100 in plus se baga si ea, eu am raspuns nu am chiar o suta lipsesc cate lei 5-7 ca asa, dau bani intru la baie, nu tu sapun sau gel de dus, prosop, numic!! M-am descurcat cum am putut, ma dezbrac ma intind pe pat fetele langa mine inparteau niste bani ba suna telefonul programau clienti, cica hai in zece minute ca sunt ocupata!! A trecut vreo 5-10 minute si nimic, intreb eu ce caut aici si ele revoltate ca nui ai rabdare mai, vine fata care a cerut 100 de lei si trage o guma peste scula dur fara jena inghesuia chiar daca nu era sculata in fine incepe un oral dupa max 3 minute zici eu am gatat, ma uit la ea si sfatoasa zice ce vrei pt 70 de lei am facut oral 10 minute, eu am facut treaba cu totul ca nu lipsea din suta cu vam povestit pote vreu 7 lei in fine, vine fata cealata care sare cu gura pe soldtatul inbarcat si face un oral mecanic cu totul ca ne am inteles la on, pun mina pe san adica puneam dar nu ma lasa, la pasaric, iar nui voie, iar nu trece mai mult de 5 minute si zice hai pe mine, incerc sa introduc dar ea vai ma doare mai incet nici jumate nu intra se tregea, nu am dat din cur de 10 ori si zice vez ce repede te ai gata, eu nervos sar de pe ea arat scula si ca nu sunt gata!! Suparat ma inbrac si dau sa plec, ma iut in jur sa nu uit ceva tel sau chei de la masina, a inceput sa trige la mine sa ies odata afara, am si iesit in fata bloculi erau doi bruneti binefacuti, nu stiu era o intmplare numa sau stateau la tigara?!

Ce sa zic note dati voi dac vret!!

Nu pot sa ma introc le asemenea javre, ma scuzati de expresie, nu pot sa va spun numia sa va feriti de acest CLAN!!

Succese maxime!!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...