Sari la conținut

Cristina 18ani 0729911669


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

Buna ma numesc Cristina , am 18ani , sunt pr prima data in Ct,ca servicii prestez o nep sau protejat in functie de igiena ta ,normal protejat , sex intre sani ,pozitia 69,si multe alte fantezii ti le pot indeplini .. Pt mai multe detalii Sunama , nu vrei regreta. (0729) 911 669

post-212825-0-03439400-1493408736_thumb.jpg

post-212825-0-58449400-1493408736_thumb.jpg

post-212825-0-08700500-1493408737_thumb.jpg

post-212825-0-50252700-1493408737_thumb.jpg

post-212825-0-98566700-1493408737_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Bunicica bucatica :)

Sta in zona rovere mobili, poze adevaraaate

Țâțeeee bune

Corp bun, merita o investitie. Iar zic, nimic special dar nu imi pare rau dupa bani, zici ca ne cunosteam de o viata.

Buna fata.

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara dragi colegi. Am fost azi la aceasta domnisoara si senzatia lasata a fost una buna. Pozele adevarate si chiar pot spune ca nu o avantajeaza. In afara unei usoare celulite pe fund, fata arata bine si e draguta la fata.

Atitudinea este pozitiva, fiind vorbareata si placuta in acelasi timp. Am intrat in camera de lucru unde a inceput un oral foarte bun cu momente de deep, fata chinuindu-se sa faca treaba asa cum trebuie. 

Normalul a fost presarat cu FK sustinut cea ce i-a imbunatatit perceptia. Fata este destul de stramta si pare ca ii place ce face.

Finalizarea a fost partial orala, desi fata mi-a spus ca nu face, sincer am uitat. 

Per total o experienta buna, cu un pret rezonabil (100 ron pentru o finalizare desi initial zicea ceva de 150). Fata este colega cu Gabriela care apare la intrebari si raspunsuri http://nimfomane.com/forum/topic/85960-new-in-constanta-gabriela-0752700892/ si pot confirma ca pozele Gabrielei sunt reale si este draguta si la fata.

Note:

Locatie 7

Aspect 8

Oral 8

Normal 7

GFE 7

 

Accepta FK.

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

În poze nu are.

N-am sa stau acum sa dezbat pe probleme medicale ca nu sunt de specialitate. Oricum, eu zic ca fata are nevoie doar de un bronz. ;)

Anyway, lucrul bun este ca fata urmărește topicul si este foarte afectată de părerile noastre. Eu nu remarcasem chestia asta in recenzia ta, mi-a spus ea la modul "ma apuc de sport ca zice lumea ca am celulita". :)

E o bomboana de fata. Revin si cu o recenzie

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2731
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Vizitat faptura.

Draguta ce-i drept cu tate frumoase.

Din pacate carnea moale pe ea. In apartament era cam vraiste, baia asa si asa.

N-a dat semne ca ar vrea sa spele nici nu era dusata.

Actiunea in sine un oral Ok fara nimic spectaculos. Trecut fata deasupra unde a obosit repejor, intors capra si finalizat glorios in balon.

Dupa mine o fata draguta cu oarece potential, dar experienta a fosy una de fast fuck pentru care as fi dat vrro 70 de RON. Platit 100 inainte ca asa era tariful.

Nu cred ca revin.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna , nu stiiam de acest site pana sa mi spună cineva , dar te as ruga înainte sa scrii ceva sa fi sigur de asta , nu sa presupui .. data viitoare dacă mai vi la noi in locație uita te mai atent , aman2 știm ca nu e frumos ca in locație sa mai fie altcineva inafara de clienți .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatăă...io cre ka Cristina îi moi frumoasa ka tini...si moi ânalta...mult moi draguta la față...si di cîtiva zeşi di ori moi dulşica ka tini.

 

Ci ai di zis di treaba asta ? :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatăă...io cre ka Cristina îi moi frumoasa ka tini...si moi ânalta...mult moi draguta la față...si di cîtiva zeşi di ori moi dulşica ka tini.

 

Ci ai di zis di treaba asta ? :)

 

Nah ka mam bîlbîit şiam ziso di 2 ori. Adievarat. :)))))))

Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

The girl next ... town

Plecat de acasă cu treburi urgente si închipuite am intrat in Constanta precum taurul in corida. M-am oprit pe Tomis si, bătând cu copita in asfalt si sufland abur pe nas, mi-aduc aminte de domnișoara.

Sun si in 5 minute ajung la locația domniței unde sunt rugat sa aștept încă vreo 10 pentru a se elibera. Urc si sunt întâmpinat de ambele domnițe si purced in dormitor cu domnișoara in cauza.

Eu pe treaba, cotizez, ma dezbrac, ma pun in pat, gata :) Ea, mai normala, ma temperează si începem sa mai discutam una-alta, mai fumam o tigara, pana când se mai destinde atmosfera.

Trece si la treaba si are grija de junior, intr-un mod plăcut dar care, pentru mine, in starea in care eram, era mult prea soft. Stăteam cuminte in banca mea si ma gândeam la momentul in care o sa o întorc cu fata in perna... la ce gânduri necurate aveam cu fata asta drăguța parca si mie mi-e rusine (parca). Astfel, nu trece mult si o aduc in submission si îmi fac damblaua pentru care venisem.

Fata imbujorata la fata si cu un zâmbet ștrengăresc ce avea sa spună parca "te-am făcut fraiere" ma pregătește frumos si își strânge tot de pe acolo ca o gospodina in timp ce eu îmi trăgeam suflul.

Din punctul meu de vedere este o frumusețe de fata, naturală, foarte bine proporționată, cu un foarte ridicat nivel al GFE.

Note:

Locația: 9

Igiena: 9

Aspect: 9

Oral: 8

Normal: 8

GFE: 10

De revenit

De recomandat

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

cine ma lamureste si pe mine un lucru ?

incerc sa descifrez care dintre fete e gabriela

cea tatuata abundent , care parca a fost colega cu ana tatooata cu tite maricele la banca religiilor sau pustoaica mai noua si nevinovata ,mai putin tatooata si se pare mai noua in bransa.

recunosc , cu virsta incep sa ma ramolesc , totusi e bine si frumos sa cunoastem gazelele mai bine iar numele fiecareia in parte ar evita confuziile.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator allview1
Reputație: 0

gata , s-a rezolvat , am postat cam in acelasi timp cu gabriela , ce ti-e si cu telepatia asta .

 

Toata lumea stie ca asta e topicul Cristinei, in afara de tine si de Gabriela  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...