Sari la conținut

0762038619 antonia vogue


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut

 

De ceva vreme am aflat ca Antonia isi doreste marire de sani.

Am incercat sa o conving prin argumente,ca ea nu are nevoie de silicoane. Dar rezultatul a fost 0,in perioada urmatoare va avea loc operatia.

Cei ce o cunosc cred ca sunt de aceeasi parere ca si mine,la ea nu este nevoie de implant cu silicon!

Daca eu nu am putut sa o conving,poate o faceti voi. Sunt curios cati din cei care o cunosc sunt de parere ca nu are nevoie de aceasta interventie chirurgicala!

Antonia mai ai timp sa te razgandesti!!

Te pup

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut

De ceva vreme am aflat ca Antonia isi doreste marire de sani.

Am incercat sa o conving prin argumente,ca ea nu are nevoie de silicoane. Dar rezultatul a fost 0,in perioada urmatoare va avea loc operatia.

Cei ce o cunosc cred ca sunt de aceeasi parere ca si mine,la ea nu este nevoie de implant cu silicon!

Daca eu nu am putut sa o conving,poate o faceti voi. Sunt curios cati din cei care o cunosc sunt de parere ca nu are nevoie de aceasta interventie chirurgicala!

Antonia mai ai timp sa te razgandesti!!

Te pup

Ai dreptate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai lucreaza colega ei milena? Ca nu mai raspunde...ce se-ntampla?

 

Paul Cazalban se intampla ca o sa te lachesc aia se intampla ....ti am promis ca voi posta in toate topicurile invitatia pt tine....bagami as pula in toata rasa ta de obsedat ....te fac de patiserie...sa nu te mai recunoasca nici ma ta dupa amprenta dentara....CAND SI UNDE VREI SA NE INTALNIM?ASTA DACA AI SANGE IN COAIE ...DACA NU AI STAI DRACU CUMINTE IN BANCA TA FA TI O LABA IN CONTINUARE CU REDTUBE ul in fata si nu mai supara lumea...altfel o sa te usture gaoaza cand iti va venii nota de plata..

 

Antonia scuze ca postez asta pe topicul destinat tie dar m am saturat de lachioii care au impresii de baietii de cartier

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Paul Cazalban se intampla ca o sa te lachesc aia se intampla ....ti am promis ca voi posta in toate topicurile invitatia pt tine....bagami as pula in toata rasa ta de obsedat ....te fac de patiserie...sa nu te mai recunoasca nici ma ta dupa amprenta dentara....CAND SI UNDE VREI SA NE INTALNIM?ASTA DACA AI SANGE IN COAIE ...DACA NU AI STAI DRACU CUMINTE IN BANCA TA FA TI O LABA IN CONTINUARE CU REDTUBE ul in fata si nu mai supara lumea...altfel o sa te usture gaoaza cand iti va venii nota de plata..

 

Antonia scuze ca postez asta pe topicul destinat tie dar m am saturat de lachioii care au impresii de baietii de cartierattachicon.gifScreenshot_20181122-185221_Facebook.jpg

Deci asta-i vestitul panoramic :slap2 ...futacninja, stiu ca ti-e antipatic obsedatul ala, dar chiar si asa, incalci regulile, mai ales ca i-ai facut publica identitatea va fi luat in vizor  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci asta-i vestitul panoramic :slap2 ...futacninja, stiu ca ti-e antipatic obsedatul ala, dar chiar si asa, incalci regulile, mai ales ca i-ai facut publica identitatea va fi luat in vizor :)

Frate sa se potoleasca ....sa stea dracu cuminte in banca lui....sa nu mai joace in liga mare de baietii daca el e fetita...sa se potoleasca sa nu mai supere lumea si o sa fie lasat in pace...altfel e trista viata pt el....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marian1691
Reputație: 0

Ieri am vizitat colegă...se pregătește de operația de mărire bust...luni cred...asa ca buzna...ca intra in pauza după...o lungă perioadă...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...