Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Cred ca voi organiza eu in vara,o astfel de intalnire.va trebui o pensiune,undeva la iesire in oras.cred ca am ceva in plan.gen lacu sarat,aproape de braila.va trebui o aprobare si multa reclama.bineinteles sponsorizarile de rigoare si inscrierile.pot veni stapanele,sclavii si amatorii de pe o raza de cel putin 300 km.aici se include bucuresti,galati,buzau,ialomita,etc.etc.ar fi de bun augur si o trupa rock sa ne delecteze si bineinteles cazare si meniu inclus.astept parereri si propuneri

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

In strainatate, vin oameni de la mii de km, aici vad ca e o limita de 300...pfffff...mi se pare aberant.

Am zis o limita de 300 km,deoarece mi s-a parut incomod sa faci o calatorie lunga.bineinteles ca poate participa oricine,de oriunde
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Stapana doamnax trebuie sa vb mai multe asta e sa se adune si alte stapane ar fii super trebuie sa vb neaparat sa vb sa ne vedem sa punem la cale cum facem

momentan sunt in expectativa.nu stiu ce sa optez pentru intalnire.la mine in braila am gasit un vapor,sau m-am gandit undeva la o pensiune in padure.vreau sa ma interesez mai intai despre preturi,pentru ca asta este foarte important si despre cazare.si nu in ultimul rand sa ne fie acceptat genul de petrecere.m-am gandit pentru perioada in care sunt festivitati multe in braila,in luna august.avem zilele marinei,zilele brailei,etc.toate inscrierile se pot face pe whatsap-ul meu.acolo vom vorbi toate detaliile.

Link spre comentariu

Nu stiuc ati dintre voi ati fost la partiuri de swingeri insa experientele mele sunt ceva de genul: toti vin cu partener si nici unul dinter ei nu se indeparteaza 10 m unul de altul,sunt atat de nesiguri sa isi "imparta" partenerul in alta camera incat nu are nici un sharm... Voi ce experiente aveti?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...