Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

  • Oras:Peste Tot
  • Oras:Peste Tot

Lasa-l ca se tine numai de tampenii pe aici .Nu te-ai obisnuit ?

 

 

O recenzeaza si pe Madonna cand il apuca  :laugh2

Eu stiu si nu am probleme.

Dar e nasol pt cei noi, ca o iau de buna.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

poze reale garantat facute in luna ianuarie

Esti pilaf. Va mai si intrebati de ce va luam peste picior. Fata din primele poze puse de tine nu avea cum sa lucreze pe acele sume. De asta ne dam si noi seama ( ne mai prindem si cand sunt prelucrate ). Daca erai sincera din prima era mai bine pentru tine.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasa-l ca se tine numai de tampenii pe aici .Nu te-ai obisnuit ?

 

 

O recenzeaza si pe Madonna cand il apuca  :laugh2

Ca de obicei iei topicele la rand si comentezi cate ceva ,astept o recenzie de la tine cum fac eu.Eu comentez pe banii mei  :slap2

  • Like 21
  • Minus 23
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

e aceeasi tipa, doar ca cea din primele poze arata bine, iar cea din ultimele poze mai putin :))

cum vine asta ? :laugh2

 

prima arata bine iar a doua nu .  Reciteste de cateva ori ce ai scris si te convingi singur

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky ca de obicei vorbeste gura fara el ,fata arata perfect la corp 

 

Du-te bre ca ai Recenza si catelele din parc :slap2   ....daca nici eu nu stiu  :laugh2 

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Du-te bre ca ai Recenza si catelele din parc :slap2   ....daca nici eu nu stiu  :laugh2

Daca ma duc sa fut o catea ii fac recenzie ,tu cand o sa mergi la o femeie sa-i faci recenzie?

  • Like 20
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum am venit de la Andreea.Locatia pe Emil Botta,am vazut anuntul aici si am sunat.Tipa arata exact ca in poze cu toate ca mi-a spus ca nu sunt ale ei.Este o femeie frumoasa cu ochelari cea ce ii da un aer de intelectuala.

Locatie 9

Gfe 9 ,vorbareata ,lipicioasa,sarutari

Oral -

Normal 8 , foarte stramta ,se uda natural

Cadou 100/150

Multumesc Andreea si am sa te mai vizitez

Bai Liviule, stii ca nu am nimic cu tine ( poate sunt printre putinii care nu au ) dar unde dracu vezi bre tu ca astea arata exact la fel ? ( ma refer la tipele din poze ). Nu te supara dar cateodata prea le ridici in slavi, zau. Mai taie din ele las' dreacu de treaba :)))

 

Sanatate !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai Liviule, stii ca nu am nimic cu tine ( poate sunt printre putinii care nu au ) dar unde dracu vezi bre tu ca astea arata exact la fel ? ( ma refer la tipele din poze ). Nu te supara dar cateodata prea le ridici in slavi, zau. Mai taie din ele las' dreacu de treaba :)))

 

Sanatate !

Stiu cum nu am nici eu cu tine,in  pozele reale pare un pic mai atletica ,dar nu este.Decat sa faci atmosfera aiure in tramvai mai bine asteapta sa mai mearga cineva la ea si o sa vezi daca am inflorit recenzia

  • Like 24
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu cum nu am nici eu cu tine,in pozele reale pare un pic mai atletica ,dar nu este.Decat sa faci atmosfera aiure in tramvai mai bine asteapta sa mai mearga cineva la ea si o sa vezi daca am inflorit recenzia

Vom afla in curand ce poate duduia.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ca de obicei iei topicele la rand si comentezi cate ceva ,astept o recenzie de la tine cum fac eu.Eu comentez pe banii mei  :slap2

 

Du-te cu Recenziile  tale de toata jena  . Ai inceput sa visezi si noaptea la ele :laugh2

 

Daca ma duc sa fut o catea ii fac recenzie ,tu cand o sa mergi la o femeie sa-i faci recenzie?

 

Am motivele mele , de ce nu fac si las-o mai moale cu rahaturile de gen , ca nu degeaba te-au bannat  si din partea cealalta . Nu peste tot functioneaza aranjamentele ca aici  .

S-ar putea ca intr-o zi sa te trezesti din nou bannat si aici si sa plangi dupa ceea spunand : "ce-am facut?" . Treaba ta . :laugh2

  • Like 10
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Du-te cu Recenziile  tale de toata jena  . Ai inceput sa visezi si noaptea la ele :laugh2

 

 

Am motivele mele , de ce nu fac si las-o mai moale cu rahaturile de gen , ca nu degeaba te-au bannat  si din partea cealalta . Nu peste tot functioneaza aranjamentele ca aici  .

S-ar putea ca intr-o zi sa te trezesti din nou bannat si aici si sa plangi dupa ceea spunand : "ce-am facut?" . Treaba ta . :laugh2

Tu nu faci ca nu mergi ,hai sa fim cinstiti

  • Like 21
  • Minus 23
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu nu faci ca nu mergi ,hai sa fim cinstiti

De obicei cine se lauda  sta  cu totul altfel   problema . Oricum nu avem aceleasi preferinte vsv de femei  .

 

Las-o moarta si n-o mai incerca cu mine ,  doar ptr. a muta discutia in cu totul alta directie si lasa prostiile   :)

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De obicei cine se lauda  sta  cu totul altfel   problema . Oricum nu avem aceleasi preferinte vsv de femei  .

 

Las-o moarta si n-o mai incerca cu mine ,  doar ptr. a muta discutia in cu totul alta directie si lasa prostiile   :)

Eu am fost si am facut recenzie pentru ca asta este scopul saitului, indiferent daca iti place tie sau nu

  • Like 21
  • Minus 23
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Arata ca asta la 50 de lei , pana luna trecuta :slap2

http://m.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/andreea-buna-sunt-o-domnisoara-de-24-ani-noua-in-zona--te-astept-pentru-a-te_44561621.html?l=8ba3f91d14857007749d0d8f7b5e3e01

 

Si la 100 de lei , luna asta , daca o baga Cinestie la testate , ca tot  este el un bun sfatuitor al fetelor de aici  :laugh2

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/sonya-un-masaj-de-relaxare-facut-de-o-bruneta-eleganta-si-cu-bun-simt-iti-alunga_45239601.html?l=4c8080f23eeac0abf426193d88f506b1

 

Deci sa ne intelegem Cinestie (Liviu ) scopul site-ului este daca tot facem Recenzii sa spunem adevarul nu sa imbrobodim pe altii si sa-i inducem in eroare cu minciunele si prostioare inchipuite peste noapte . Clar ?

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Arata ca asta la 50 de lei , pana luna trecuta :slap2

http://m.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/andreea-buna-sunt-o-domnisoara-de-24-ani-noua-in-zona--te-astept-pentru-a-te_44561621.html?l=8ba3f91d14857007749d0d8f7b5e3e01

 

Si la 100 de lei , luna asta , daca o baga Cinestie la testate , ca tot  este el un bun sfatuitor al fetelor de aici  :laugh2

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/sonya-un-masaj-de-relaxare-facut-de-o-bruneta-eleganta-si-cu-bun-simt-iti-alunga_45239601.html?l=4c8080f23eeac0abf426193d88f506b1

 

Deci sa ne intelegem Cinestie (Liviu ) scopul site-ului este daca tot facem Recenzii sa spunem adevarul nu sa imbrobodim pe altii si sa-i inducem in eroare cu minciunele si prostioare inchipuite peste noapte . Clar ?

este foarte clar pentru mine eu merg indiferent de pret tu nu asta este diferenta dintre noi doi,sunt destule fete care atunci cand sunt pe ciclu o sug pe mai putini bani sau cand nu merge prea bine scad pretul ,nimic nou sub soare ,parca ai descoperit tu apa calda.Sa-ti mai spun si eu.Moni, Alina Cristina si ma opresc aici scad pretul cand sunt pe ciclu sau merge mai prost intr-o zi.Este treaba lor ce fac nu a mea 

  • Like 22
  • Minus 23
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...