Sari la conținut

Andreeabubu 0735271854


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Recenzie la ce ? La o una  mediocra ca aspect si servicii ?


Bahhh , sa va zic drept , asta este de 100-120 de lei ora , maxim , ptr. cum sta ca muta la pula in 4 labe . Doar promovatorul ei  Cinestie , impreuna cu zecile de clone montate pe acest topic , si care ii face in disperare UP-uri toata ziua si Recenzii mincinoase  , umblandu-i  chiar si pe cont , crede ca face mai mult , dar nu e chiar ase .

Drept dovada stau anunturile facute zilnic  in disperare , renuntarea la un apartamentul de lux  luat in chirie unde nu putea face fata  cheltuielilor  , neantelegerile cu toate colegele pe care le-a tot avut fiindca e comisionul prea mare   ...etc  

Gata , cu 200 mai bine  mananci si beti , sa nu ziceti ca nu v-am zis.
 

 

ca prestație a fost de peste 9.

 

Inca putin si o faci de cel  putin 10 . Lol

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie la ce ? La o una  mediocra ca aspect si servicii ?

 

 

Bahhh , sa va zic drept , asta este de 100-120 de lei ora , maxim , ptr. cum sta ca muta la pula in 4 labe . Doar promovatorul ei  Cinestie , impreuna cu zecile de clone montate pe acest topic , si care ii face in disperare UP-uri toata ziua si Recenzii mincinoase  , umblandu-i  chiar si pe cont , crede ca face mai mult , dar nu e chiar ase .

 

Drept dovada stau anunturile facute zilnic  in disperare , renuntarea la un apartamentul de lux  luat in chirie unde nu putea face fata  cheltuielilor  , neantelegerile cu toate colegele pe care le-a tot avut fiindca e comisionul prea mare   ...etc  

 

Gata , cu 200 mai bine  mananci si beti , sa nu ziceti ca nu v-am zis.

 

 

 

Inca putin si o faci de cel  putin 10 . Lol

Te oftici ca nu face nimeni recenzie lui ma-ta poponare?Tot pe Betty  pestesti?Iti este frica ca ramaneti fara clienti?

Link spre comentariu

Recenzie la ce ? La o una  mediocra ca aspect si servicii ?

 

 

Bahhh , sa va zic drept , asta este de 100-120 de lei ora , maxim , ptr. cum sta ca muta la pula in 4 labe . Doar promovatorul ei  Cinestie , impreuna cu zecile de clone montate pe acest topic , si care ii face in disperare UP-uri toata ziua si Recenzii mincinoase  , umblandu-i  chiar si pe cont , crede ca face mai mult , dar nu e chiar ase .

 

Drept dovada stau anunturile facute zilnic  in disperare , renuntarea la un apartamentul de lux  luat in chirie unde nu putea face fata  cheltuielilor  , neantelegerile cu toate colegele pe care le-a tot avut fiindca e comisionul prea mare   ...etc  

 

Gata , cu 200 mai bine  mananci si beti , sa nu ziceti ca nu v-am zis.

 

 

 

Inca putin si o faci de cel  putin 10 . Lol

Si aici ai intat cu minciunile tale sa strici topicul? Este al cinci lea topic pe care scrii azi

Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

  Trecut azi pe la Andreea .Programare telefonica cu cateva ore inainte si stabilit pentru 18.30 cu confirmare la 18.20.La telefon nu am mentionat ca am numarul de pe forum ci ca am vazut un anunt si o rog sa imi detalieze ce si cum.Imi spune 100 fin 200 ora dar ca daca vreau CIM plus 50 Ron .Opa.....inceput cu stangul -1 punct .Ajung la 17.50 si sun......imi raspunde imi zice ca e ok chiar daca am ajuns devreme dar sa o las 10 min ca  e in baie si suna ea.Dupa 7-8 min ma resuna si imi zice unde sa ajung .De data asta revenim la 0 de la -1 pentru promtitudine si atitudine.Scara este langa o facultate si o agentie de turism intitulata foarte bine pt destinatia de la duplex( caci apartamentul e un duplex la ultimul etaj )  HAI SI TU )))))).Ajung la  domnisoara care era foarte zambitoare si de gasca si ma invita la mansarda ( +1).Era imbracata sumar cu toate ca eu intrebasem daca poate sa ma astepte intr-un anumit fel imbracata si a zis da.Ii zic ce si cum la care imi zice ca nu iam amintit dar nui bai ca rezolva imediat in camera ceia ce sa si intamplat (iar +1).Ajungem in camera si in timp ce ma dezbracam revizuim impreuna serviciile la care ii spun ca am luat numarul de pe forum si surpriza.......au disparut cei 50 ron pentru CIM (iar+1)( prin urmare ori a gresit prima data si o scuz ca e om, ori pentru forum e bonus , ori prima data am vorbit cu altcineva))))) ).Fac dusul de rigoare si incepem cu un FK care nu a durat prea mult probabil nu a simtit chimia de care vorbea in semnatura.Data viitoare poate va dura mai mult (mi-as dori) pentru ca saruta bine adika nimic spectaculos dar nici nu te  expediaza rapid plus ca geme foarte natural (+3).Dupa incepe  sa coboare spre locul de joaca si incepe parca un pic prea repede sa o ia in gurita ,  as fi vrut sa o alinte putin mai mult. Oralul a fost ON la cererea mea executat destul de bine   (+1) fara deep.As fi dat 2 puncte dar cum vam zis inceputul a fost .......Dupa cateva minute o opresc si incep sa o sarut in timp ce o dezbracam.In tot acest timp am simtit ca geme natural deci iar ii dau 2 puncte.Dupa ce o dezbrac o rog sa il ia iar pe ala micul la joaca .Il ia dar tot asa un pic prea pe repede .O opesc ii zic sa coboare in jos se conformeaza dar nu sta prea mult(offff) si il ia iar la joaca pe ala mic care na mai rezistat si ia facut o bucurie))))) sau nu((((((( guritei ei suave care nu ar strica sa o plimbe un pic pana la doctor.(e ok nu ma intelegeti gresit dar pentru dantura perfecta trebuie ceva in plus).Mers din nou la dus si am mai stat vreo 10-15 min de vorba .domnisoara e ok ai ce vorbi cu ea.Nu e femeia perfecta dar nici nu o poti trece  la dame de refuzat.Pur si simplu se comporta aproape bine spre perfect dar na poate sunt eu prea pretentios si pentru asta o rog sa ma ierte. Notele sunt 8,5 pentru oral , 8,5 - 9 pentru atitudine ,   aspect 8,5 - 8,8   , locatia 9 .De revenit ? Depide de gusturi .....nu e genul la care sa te duci zilnic dar nici nu o poti refuza cand te invita la o cafea.Asadar si prin urmare eu voi reveni si daca va umbla un pic la atitudine exact cum am zis cu siguranta o sa cresc notele.Nu stiu daca va ajunge la 10 ca e greu .....asta inseamna si eu sa fiu ok in ziua respectiva adica sa iasa chimia la maxim dar vom trai si vom mai recenza. Acuma ca sa fim corecti pana la capat ar trebui si ea sa zica cum a decurs si daca va fi corecta va zice exact adica va confirma ce am scris sau va completa pentru ca sa vina lumea cu placere la ea (pentru ca merita) nu ceva gen.......hai sa vad ce o fi si data viitoare nu mai ma duc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Astazi am mers la domnisoara AndreeaBubu, pe seara. Este adevarat ca gusturile nu se discuta, am sa imi exprim parerea.

Citind pe topicul de fata m-am dus cu indoiala, dar am zis sa ma conving singur.

 

Andreea este o fata frumusica, draguta, m-a primit foarte cald si nici macar o secunda nu m-am simtit “ca la prostituate”. M-a surprins, fiind un pic mai inalta decat mine(1.70) si era si pe tocuri.

Am sarit in dus pentru improspatare, ma astepta in fata usii zambind, calda.

 

Nu vreau sa scriu Fifty Shades ||| aici asa ca, halatul 200/ora si merita fiecare letcaie, dupa mine.

Oral neprotejat, asa am vrut, nota 10.

Corp bine intretinut, nu fitness dar, pentru top shelf platesti top shelf si nu e cazul aici pentru ca e rezonabil.

Sani micuti, dar pentru mine nu a contat niciodata.

 

Compenseaza pentru orice lipsuri i-am gasi cu o atitudine de amanta ce abia asteapta sa te vada, asa am simtit eu.

Eu am sa revin sigur si stie asta, in acelasi timp o recomand in orice zi a saptamanii, si de doua ori Duminica.

 

Multumesc Andreea

Link spre comentariu
Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Am vizitat ieri pe Andreea,locatia langa UCECOM aproape de Rond .M-a primit incaltata cu niste tocuri de 10cm cred si o rochita mulata pe ea care ii scotea in evidenta formele de nota 10,cred ca are peste 1,70 pentru ca eu am 1.80 si incaltata parea un pic mai inalta decat sunt eu.Am urcat la etaj si introdus intr-un dormitor unde are si baie proprie cu tot ce-ti trebuie.Dupa dusul de rigoare am trecut la actiune cu un oral protejat (asa am vrut eu) foarte bine executat,cu Andreea bagata intre picioarele mele,atenta si la oute si la soldatel.Dupa cateva minute am intors-o intr-un 69 sa ma bucur un pic de pasarica ei.Curata, epilata de curand,frumos mirositoare si imbietoare sa-i dai cateva limbi.Este o femeie  bine proportionata,cu carnea foarte tare pe ea cum rar iti este dat sa vezi.Dupa cateva minute am rugat-o sa stea capra sa ma pot bucura de privelistea curului si sa o pot pipai in voie.A trebuit sa ma chinui un pic sa i-o introduc pentru ca este foarte stramta, dar cu putina grija am reusit intr-un final sa o introduc .Se misca bine dupa ce intra in ritmul tau ,am terminat relativ repede, cam in 15 minute.Fuguta la dus .Intors de la dus am mai socializat un pic in timp ce ma imbracam .Nu am mai stat la a doua finalizare pentru ca m-am lungit cam mult cu vorba si cu preludiu si nu m-as fi incadrat intr-o ora,deja trecusera 40 de minute .Cadoul l-am platit cum am intrat in casa , 200 de roni din propria-mi initiativa si bine am facut pentru ca nu a fost stresata si nu m-a grabit deloc

locatie 10 

gfe 8 

oral 8

normal 9 foarte stramta 

cadou 200 foarte bine investiti

Cu siguranta voi revenii cum imi fac un pic de timp ,eu nu caut defecte sau plusuri la femei.Eu merg sa ma simt bine si eu si ele

Multumesc  Andreea  :hihat

Link spre comentariu

Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

Salut,

 

Astazi am mers la domnisoara AndreeaBubu, pe seara. Este adevarat ca gusturile nu se discuta, am sa imi exprim parerea.

Citind pe topicul de fata m-am dus cu indoiala, dar am zis sa ma conving singur.

 

Andreea este o fata frumusica, draguta, m-a primit foarte cald si nici macar o secunda nu m-am simtit “ca la prostituate”. M-a surprins, fiind un pic mai inalta decat mine(1.70) si era si pe tocuri.

Am sarit in dus pentru improspatare, ma astepta in fata usii zambind, calda.

 

Nu vreau sa scriu Fifty Shades ||| aici asa ca, halatul 200/ora si merita fiecare letcaie, dupa mine.

Oral neprotejat, asa am vrut, nota 10.

Corp bine intretinut, nu fitness dar, pentru top shelf platesti top shelf si nu e cazul aici pentru ca e rezonabil.

Sani micuti, dar pentru mine nu a contat niciodata.

 

Compenseaza pentru orice lipsuri i-am gasi cu o atitudine de amanta ce abia asteapta sa te vada, asa am simtit eu.

Eu am sa revin sigur si stie asta, in acelasi timp o recomand in orice zi a saptamanii, si de doua ori Duminica.

 

Multumesc Andreea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...