Sari la conținut

calator pe alte plaiuri


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

aici e pe malul marii mediterana.plaja fiind renumita ca paradisul mediteraneean.sculpturile sunt realizate din nisip

Rimmini ?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

bai pulica,ma cunosti de undeva?

Te cunosc, mamaie.

Ai uitat Cameluțo când te-am vizitat în bordelul ăla insalubru de lângă Piața Vidin...acolo unde era o sifonărie la parter ?

Erai matroană iar pe post de birou aveai o mașină de cusut.

 

Ai și pulă ...bravo Evo Adam, sau cum te numești acum, Doamna X .

Tu dai minusuri cu miile și tot tu te plângi că se ia unul și altul de tine...

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

mai dute n pula mea si nu mai strica topicele.ce tot pula mea zici ca ma cunosti?si daca ma cunosti,ce?care-i problema/?ce tot pula mea ii tragi intr-una cu bordelul insaalubru de la vidin?mai dute n pula mea si veziti de drum

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Te cunosc, mamaie.

Ai uitat Cameluțo când te-am vizitat în bordelul ăla insalubru de lângă Piața Vidin...acolo unde era o sifonărie la parter ?

Erai matroană iar pe post de birou aveai o mașină de cusut.

 

Ai și pulă ...bravo Evo Adam, sau cum te numești acum, Doamna X .

Tu dai minusuri cu miile și tot tu te plângi că se ia unul și altul de tine...

mamaie e stiu eu cine.daca iti zic te superi?nu?imediat iti zic eu cine e mamaie.hai sictir

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

mamaie e stiu eu cine.daca iti zic te superi?nu?imediat iti zic eu cine e mamaie.hai sictir

Ce limbaj agresiv ai...tu crezi că dacă ai dat 140 lei în 2 luni pentru conturile SP Eva Adam si Doamna X și mă minusezi la greu rezolvi ceva. Dacă îți zic să te cauți la cap te superi, ca proasta satului.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Te cunosc, mamaie.

Ai uitat Cameluțo când te-am vizitat în bordelul ăla insalubru de lângă Piața Vidin...acolo unde era o sifonărie la parter ?

Erai matroană iar pe post de birou aveai o mașină de cusut.

 

Ai și pulă ...bravo Evo Adam, sau cum te numești acum, Doamna X .

Tu dai minusuri cu miile și tot tu te plângi că se ia unul și altul de tine...

scrie ce vrei si strica cate topice vrei.esti un idiot care n-are somn si care se tine de pizda mea.hai sictir si fa ce vrei.nu te mai bag in seama.scrie ce vrei.dar totusi o ultima intrebare.ce ai cu mine?si atat.nu te mai deranjez.atept raspuns urgent

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ce limbaj agresiv ai...tu crezi că dacă ai dat 140 lei în 2 luni pentru conturile SP Eva Adam si Doamna X și mă minusezi la greu rezolvi ceva. Dacă îți zic să te cauți la cap te superi, ca proasta satului.

numai cu tine.dute-n pula mea   si ai sictir

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ce limbaj agresiv ai...tu crezi că dacă ai dat 140 lei în 2 luni pentru conturile SP Eva Adam si Doamna X și mă minusezi la greu rezolvi ceva. Dacă îți zic să te cauți la cap te superi, ca proasta satului.

ai o gramada de fete cu care te intelegi bine.scrie-le lor.lasa-ma pe mine in pace,asa mamaie cum sunt eu si cu bordelul meu inslubru.ce tot te fute grija pe tine ca sunt mamaie sau ca am bordel insalubru?placa asta o spui de n ori

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Fă, proasta satului, tu mă minusezi la greu din 15 septembrie - inclusiv la postarile si recenziile de acum 5 ani - fără ca eu să te fi jignit pe topicele tale...și tu mă întrebi ce am cu tine.

proasta satului e mata.ai grija cum vorbesti.si oare de ce te minusez?oare nu ti-ai pus intrebarea?stii raspunsul dar te faci ca nu stii.tocmai pentru jigniri 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Fă, proasta satului, tu mă minusezi la greu din 15 septembrie - inclusiv la postarile si recenziile de acum 5 ani - fără ca eu să te fi jignit pe topicele tale...și tu mă întrebi ce am cu tine.

ia da tu inapoi toate postarile tale vizavi de mine si ai sa vezi de ce te minusez.am tacut si am trecut cu vederea de multe ori.am zis ca,na,ai dreptul la replica.dar tu ai intrecut orice masura.tu nu te gandesti,asa omeneste ca imi strici imaginea si profesia/?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

ce a pus capac,a fost la ultimul meu topic deschis in aprilie care te ai bagat repede sa postezi un link.de ce?ce te durea pe tine?ce rezolvai?ce t e interesa pe tine?ce castigai?tocmai deeaia,iti zic,lasa-ma in pace.eu nu sunt de teapa ta.lasa-ma asa mamaie si insalubra.atat timp cat nu vii la mine,nu ai nici o treaba cu mine.si chiar daca ai fost,si nu ti a placut,gata,ai spus o data,de doua ori,dartu o tii langa?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...