Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Bruneta sexy-0758380626

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
282 raspunsuri in acest thread

#281 alice sexy

alice sexy

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 165 Postari:
  • Inscris la:
    16 November 2016
  • Reputatie: 34

Postat Astazi, 09:49

Multumesc frumos !!! Te pup
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#282 paleonor12

paleonor12

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 40 Postari:
    • Inscris la:
      06 August 2017
  • Reputatie: 0

Postat Astazi, 14:38

Da..fata asta este ok!am fost si eu o data la ea..si cum imi fac timp imi mai fac o programare...din punctul meu de vedere,faptul ca nu e figuranta sa ti vrea numai banii cum fac altele...ea chiar se implica sa mergi fericit acasa.. :hug1

• 0

#283 doruloghin

doruloghin

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 92 Postari:
    • Inscris la:
      11 May 2017
  • Reputatie: 0

Postat Astazi, 15:02

Mai paleonor12,ai perfecta dreptate in ceea ce afirmi; eu iti spun sincer, merg la Alice de anul trecut din februarie (cam asa, cred), si am mai fost si la cate una asa, razleata; dar sincer,iti spun de anul asta merg numai la ea, e o tipa cum rar intalnesti ( ca comportament, atitudine, respect fata de client,tot ce vrei); eu personal, in afara de Alice, nu merg nicaieri (doar de vreo trei ori am fost la Sofia, tipa de la intrare in Obcini, langa Lidl). Si, multumesc lui Dumnezeu, gasesc tit ce imi doreste inimioara la Alice,fara falsa modestie. Asa ca, ca client vechi al ei, te sfatuiesc sa mai mergi cu cea mai mare incredere la ea, nu o sa ai ce pierde sau ce regreta. Te salut si iti doresc o zi buna, sa futi cat mai des la Alice, ca se merita...
    • 0

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi