Sari la conținut

Bruneta poze reale


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

Hai sa fim mai intelegatori, poate fata chiar e ok si vrea sa fie ok. Poate doar a inceput cu stangul si duce lipsa de clienti dar cine stie, poate vrea sa faca treaba buna. 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Daca nu poate sa tina de un nenorocit de cont ...e clar ca o vrea sa faca.. treaba buna fata..dar totusi... topicuri gramada.. nimic relevant.. anunt repostat automat.. poze 1-2 acolo mai noi ... recenzii lipsa... ( probabil si serviciile nu sunt foarte extra -  cu toate ca pare genul ala de fata care daca o vezi pe strada o vrei de buna :D  ... in fine .. Aliss fii si tu mai atenta ! 

Link spre comentariu

Daca nu poate sa tina de un nenorocit de cont ...e clar ca o vrea sa faca.. treaba buna fata..dar totusi... topicuri gramada.. nimic relevant.. anunt repostat automat.. poze 1-2 acolo mai noi ... recenzii lipsa... ( probabil si serviciile nu sunt foarte extra -  cu toate ca pare genul ala de fata care daca o vezi pe strada o vrei de buna :D  ... in fine .. Aliss fii si tu mai atenta ! 

eu am poze pe publi24 cu fata mea nu am ce poze sa mai pun nu sunt facut de la gat in jos sun din cap pana in picoare si de aceea nu pun alte poze
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...