Sari la conținut

Limbi la curve


Vizitator sp1nu

Postări Recomandate

Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Faimosii nostri confrati curvari si limbisti.Adica dati limbi la curve pe unde au trecut mii si mii de puli.Nu e mai simplu sa puneti anunt pe curvasaraia asta de forum ca sugeti puli ?poate faceti si un ban de o bere!

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Din aceiași categorie de sofisme:

1. Tu faci baie in mare!? Acolo unde au fost mii de puli ce s-au slobozit și pisat!?

2. Când scapi săpunul pe jos îl speli apoi doar cu apa sau mai iei un săpun și îl speli cu săpun!?

3. Poveste adevarata - când eram mai mic, însă nu mai prost, ci lipsit doar de experiența.

Aveam o prietena in care eram intr-o relație lipsiți de obligații. Ne întâlneam de cele mai multe ori doar sa ne futem.

Intr-o seara ieșim pe undeva, ne distram printr-o disco, acțiune la greu, ne frecăm pe acolo, limbi toate cele.

Bineînțeles ca ne urcam in mașina, fug pana in Mamaia in zona hotel Caraiman și trece tipa la o muie adevarata. După ce îmi dau drumul, parca a si înghițit. Stam 1-2 minute ne liniștim si la un moment dat da tipa sa ma sărute, iar eu ma feresc oarecum... iar ea îmi zice ce nu am uitat nici acum:

"ÃŽți e sila sa ma săruți după tine, dar după altul, nu!?" 😂😂

Prin urmare, pula nu lasă urme de fier înroșit sau mai știu eu ce...

 

Ai fost in voiaj zici, radarul tău te-a sărutat lung, apăsat și adânc la prima îmbrățișare!? Vezi sa nu ai ceva dubii ca primul lucru care l-ai făcut când ai ajuns acasă e sa nu fi supt o pula! 😜

No offence - însă dacă vrei sa faci valuri (din nou) pe aici așteaptă sa se încălzească apa - văd ca postarea ta vizează ceva scandal.

Dacă ești doar sincer și erai doar contrariat de acest lucru, afla ca dacă lingi o pizda, nu sugi o pula!

Ok, cif!?

  • Like 21
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Din aceiași categorie de sofisme:

1. Tu faci baie in mare!? Acolo unde au fost mii de puli ce s-au slobozit și pisat!?

2. Când scapi săpunul pe jos îl speli apoi doar cu apa sau mai iei un săpun și îl speli cu săpun!?

3. Poveste adevarata - când eram mai mic, însă nu mai prost, ci lipsit doar de experiența.

Aveam o prietena in care eram intr-o relație lipsiți de obligații. Ne întâlneam de cele mai multe ori doar sa ne futem.

Intr-o seara ieșim pe undeva, ne distram printr-o disco, acțiune la greu, ne frecăm pe acolo, limbi toate cele.

Bineînțeles ca ne urcam in mașina, fug pana in Mamaia in zona hotel Caraiman și trece tipa la o muie adevarata. După ce îmi dau drumul, parca a si înghițit. Stam 1-2 minute ne liniștim si la un moment dat da tipa sa ma sărute, iar eu ma feresc oarecum... iar ea îmi zice ce nu am uitat nici acum:

"Îți e sila sa ma săruți după tine, dar după altul, nu!?"

Prin urmare, pula nu lasă urme de fier înroșit sau mai știu eu ce...

 

Ai fost in voiaj zici, radarul tău te-a sărutat lung, apăsat și adânc la prima îmbrățișare!? Vezi sa nu ai ceva dubii ca primul lucru care l-ai făcut când ai ajuns acasă e sa nu fi supt o pula!

No offence - însă dacă vrei sa faci valuri (din nou) pe aici așteaptă sa se încălzească apa - văd ca postarea ta vizează ceva scandal.

Dacă ești doar sincer și erai doar contrariat de acest lucru, afla ca dacă lingi o pizda, nu sugi o pula!

Ok, cif!?

:slap2  :slap2 .Tu ai citit ce ai scris? plm..esti neam cu Ion Creanga?

Eu nu avut rabdare.Nu am nici un interes sa fac valuri.Doar asteptam sa vad care se simte:)).Tu ai cazut primu

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Am căzut zici!?

Care se simte la ce!? Ca da limbi in pizda!?

Ai aflat, cum te simți!?

Ahaa, am înțeles! Ai făcut aceasta parabola, ca sa afli direct dacă exista vreunul ce suge pula... este ca ți s-a făcut dor de micii filipaci.

Încearcă sa postezi un anunț dacă dorești sa muiesti bărbați - nu te judeca nimeni, Ok!? Cel puțin nu ăștia care dau limbi in pizda.

Hai ca scriu mai puțin, sa nu obosești!

Tu ești din ăla care își mișcă buzele când citește in gând!?

Probabil de aia și obosești...

  • Like 12
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Am căzut zici!?

Care se simte la ce!? Ca da limbi in pizda!?

Ai aflat, cum te simți!?

Ahaa, am înțeles! Ai făcut aceasta parabola, ca sa afli direct dacă exista vreunul ce suge pula... este ca ți s-a făcut dor de micii filipaci.

Încearcă sa postezi un anunț dacă dorești sa muiesti bărbați - nu te judeca nimeni, Ok!? Cel puțin nu ăștia care dau limbi in pizda.

Hai ca scriu mai puțin, sa nu obosești!

Tu ești din ăla care își mișcă buzele când citește in gând!?

Probabil de aia și obosești...

:slap2  :slap2  :slap2  Ce sari cumetre asa de cur in sus?Stai calm ca nu imi musc buzele...nu citesc toate prostiile de pe forum.doar asa mici propozitii si trag concluzia.

 Era vorba de limbi in pizda,dar vad ca tu ai inteles despre supt puli:).Nu am nimic cu tine stai linistit,sunt insurat si am nevasta geloasa.Asa ca daca vrei sa bati vre`un apropo sa stii ca te refuz din prima si te indrum spre alt barbat!Stai linisit nu trebuie sa te simti ofensat cu ceva,e loc pt toti sub soare.Fiecare cu ce ii place:).Eu de mic am plecat pe femei si vreau sa raman pe drumul asta.

 

PS.mai facem si noi o caterinca ceva,ca deja e lumea plictisita pe forumul asta.

Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

A coborat de pe vapor si acu e dornic de scandal :)

gresit talibane,doar ce am ajuns la vapor.Acum am timp de scandaluri 2 luni :))

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

1. Miști buzele, nu musti buzele... iar te gândeai aiurea și ți s-a făcut pofta, când ai citit vreo 2-3 puli!

2. Tu din primul post ai concluzionat cu suptul pulii - eu da, vorbeam de pizda, tu tot readuci vorba despre suptul pulii! Hai abțină-te, te rog!

3. Am spus no offence, adică tu sa nu te simți ofensat, eu nu am de ce, doar sunt unul care da limbi in pizda, nu sunt așa puritan ca tine.

 

P. S.

Te înțeleg ca vrei sa facem caterinca, însă eu cobor la o Țigara cu femeia de serviciu, ma solicita mai mult intelectual.

Hai vânt din pupa (nu, nu este ceva metaforic ) și sa te întorci sănătos acasă.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

P. S.

Te înțeleg ca vrei sa facem caterinca, însă eu cobor la o Țigara cu femeia de serviciu, ma solicita mai mult intelectual.

Hai vânt din pupa (nu, nu este ceva metaforic ) și sa te întorci sănătos acasa

vai intelectualule unde erai :).Cred ca si tu te minunezi cat intelect poate incapea in creierasul ala .Seara cand te bagi in pat,cred ca iti faci autoanaliza si te daca ai putea ti-ai suge singur pula de fericire.Bafta si merci de urari

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Mare dreptate ai!

Unii stau la birou 8 ore liniștiti, alții luni pe mare bătuți de valuri și măcinați de sare.

Vezi aici este diferența - sper sa nu aduci in discuție banii ca vei fi penibil. Totuși preventiv, ca tot vin de la Țigara avuta cu femeia de serviciu, mi-a spus ceva tare: "domnu', dacă plec pe un iaht sau nava de croaziera la curățenie, câștig vreo 3000 de ieuro pe luna, dar nu ca sunt eu mai deșteaptă sau ca muncesc mai mult, se plătește așa ca ești plecat de acasă!" Pe asta sper ca ai prins-o. Basca sa știi ca și aici la office cu 8 h/zi, cu creierulasul asta al meu ma apropii de câștigul anul al unui navigator, sper ca măcar ești și tu un ofițer 1, măcar.

Dar hai sa nu o luam pe drumul asta, ca este pueril, așa cum am zis, am spus preventiv.

Îți tremura degetele, vezi ca îți pierzi șirul cuvintelor, basca ai mai și editat.

Și ai dreptate din nou, in fiecare zi ma minunez și de mine și de alții (ca tine), dar totul este bine seara, nu se ia si la mine! - asta este fina, nu cred ca ai prins-o!

Hai sa ai voiaj ușor, sper sa va iasă ceva in plus de la motorina!

P. S.

Unde este Cassy!? Sp1nu ma face vedeta pe topicul ăla minunat...

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

P. S. S.

Îmi rău, nu plătesc pisicul sa am cont care sa îmi permită sa dau puncte de reputație.

Măcar atât ți as fi dat, dacă de restul nu te saturi.

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:slap2  :slap2  :slap2  Ce sari cumetre asa de cur in sus?Stai calm ca nu imi musc buzele...nu citesc toate prostiile de pe forum.doar asa mici propozitii si trag concluzia.

 Era vorba de limbi in pizda,dar vad ca tu ai inteles despre supt puli:).Nu am nimic cu tine stai linistit,sunt insurat si am nevasta geloasa.Asa ca daca vrei sa bati vre`un apropo sa stii ca te refuz din prima si te indrum spre alt barbat!Stai linisit nu trebuie sa te simti ofensat cu ceva,e loc pt toti sub soare.Fiecare cu ce ii place:).Eu de mic am plecat pe femei si vreau sa raman pe drumul asta.

 

PS.mai facem si noi o caterinca ceva,ca deja e lumea plictisita pe forumul asta.

Viezi ka oi ancieput sa scri mult !!! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Mare dreptate ai!

Unii stau la birou 8 ore liniștiti, alții luni pe mare bătuți de valuri și măcinați de sare.

Vezi aici este diferența - sper sa nu aduci in discuție banii ca vei fi penibil. Totuși preventiv, ca tot vin de la Țigara avuta cu femeia de serviciu, mi-a spus ceva tare: "domnu', dacă plec pe un iaht sau nava de croaziera la curățenie, câștig vreo 3000 de ieuro pe luna, dar nu ca sunt eu mai deșteaptă sau ca muncesc mai mult, se plătește așa ca ești plecat de acasă!" Pe asta sper ca ai prins-o. Basca sa știi ca și aici la office cu 8 h/zi, cu creierulasul asta al meu ma apropii de câștigul anul al unui navigator, sper ca măcar ești și tu un ofițer 1, măcar.

Dar hai sa nu o luam pe drumul asta, ca este pueril, așa cum am zis, am spus preventiv.

Îți tremura degetele, vezi ca îți pierzi șirul cuvintelor, basca ai mai și editat.

Și ai dreptate din nou, in fiecare zi ma minunez și de mine și de alții (ca tine), dar totul este bine seara, nu se ia si la mine! - asta este fina, nu cred ca ai prins-o!

Hai sa ai voiaj ușor, sper sa va iasă ceva in plus de la motorina!

P. S.

Unde este Cassy!? Sp1nu ma face vedeta pe topicul ăla minunat...

Stau si ma minunez,sincer iti zic.Pe siteul asta toti sunt gandaci de birou.Toti lucreaza in fata calculatorului,toti sunt directori,project manageri plm.Nu ma laud eu cu ce functie am eu,nici pe tine nu te-am intrabat.Dar vad ca iti place sa iti sugi pula singur.Toti aveti aere de oameni intelingenti in spatele tastaturii,chiar crezi ca te pune intr-o pozitie mai buna ca scrii povestiri de adormit copii aici?Asta doar imi consolideaza ideea ca cine se scuza se acuza.Pana la urma mai mult ca sigur mananci saorma si visezi la functii de conducere la care sigur nu ai cum sa ajungi.

bla bla bla...pot scrie mult si bine.Dar in fine concluzia e ca esti un smeker care lucreaza la birou si castiga mii si mii de euro doar cu creierasul ala mic al tau.Muncind 7-8 ore pe zi.Plm,daca ar fii sa punem toti botul la cate auzim pe forumul asta,toata Constanta ar lucra numai in corporatii si la birouri,mai ceva ca pe Wall Street. Te-am pupat si vise placute

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bla bla bla...aceiasi ritorica...dak nu iesti mariner iesti pele di pula, nai kum sati cistigi iexistenta altfiel...asa ka traesti dila saorma la saorma.

 

Team zis io ka inciepi usor usor sa scri mult. ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

P. S.

Unde este Cassy!? Sp1nu ma face vedeta pe topicul ăla minunat...

Cassy ?cine plm e Cassy?Cred ca e vreo pizda care sa iti sara in ajutor.Sa confirme ce dracu tot indrugi tu acolo.Corect dl access gate project manager?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Dar in fine concluzia e ca esti un smeker care lucreaza la birou si castiga mii si mii de euro doar cu creierasul ala mic al tau.Muncind 7-8 ore pe zi.Plm,daca ar fii sa punem toti botul la cate auzim pe forumul asta,toata Constanta ar lucra numai in corporatii si la birouri,mai ceva ca pe Wall Street. Te-am pupat si vise placute

Nu mah...aia ie doar concluzia cari contiaza pentru tini !!! Pientru flacai di aci...singura concluzii cari contiaza ie cit au tras pi pula...si cit vor traji. Da nu asaaa...din taste...cum zisi tu...verificabil !!!

 

;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Nu mah...aia ie doar concluzia cari contiaza pentru tini !!! Pientru flacai di aci...singura concluzii cari contiaza ie cit au tras pi pula...si cit vor traji. Da nu asaaa...din taste...cum zisi tu...verificabil !!!

 

;)

Sa facut cumetre!daca viitoare cand ma duc la destrabalare o sa fac poze la coite cum bat pe barba feti!cu dovezi nu asa!

Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Bla bla bla...aceiasi ritorica...dak nu iesti mariner iesti pele di pula, nai kum sati cistigi iexistenta altfiel...asa ka traesti dila saorma la saorma.

 

Team zis io ka inciepi usor usor sa scri mult. ;)

Doamne fereste,nu am zis eu asta frate.Se pot castiga bani buni si din alte joburi.Dar in plm,pe forumul asta numai soareci de birou sunt!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sa facut cumetre!daca viitoare cand ma duc la destrabalare o sa fac poze la coite cum bat pe barba feti!cu dovezi nu asa!

Nu fratili mieu dila alta mama. Ci arzi tu prin diplasari ie o triaba...da cumetriili se fak acilea...an mocirla cari o ampartim ku tatii !!! Aci conteaza dak iesti tovaras...sau doar pi dinafara !!!

 

;)

Link spre comentariu
Vizitator sp1nu
Reputație: 0

Nu fratili mieu dila alta mama. Ci arzi tu prin diplasari ie o triaba...da cumetriili se fak acilea...an mocirla cari o ampartim ku tatii !!! Aci conteaza dak iesti tovaras...sau doar pi dinafara !!!

 

;)

Sunt pe felie fraticule!nu va las.Dar mai arunc si eu cate o vrajeala sa mai pierdem timpul.Ce dracu sa facem?nu vezi ca e forumul mort:))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...