Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

e una sa te  iei de mine,si e alta sa ma faci analfabeta,am vazut ca te iei de prea multe persoane de pe aici ,nu stiu cine te crezi GURUL PAMANTULUI?ar trebui ca un administrator sa iti dezactiveze contul pentru ca prea futi nervii celor de pe aici,implicit A MEA.! :angry

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Larissa,lasa-l pe Lambrinno,nu merita sa-ti pierzi timpul cu el,e un cont fake,e doar un travestit oribil ce nu are clienti si turbeaza,asa ca ataca pe toata lumea pe aici,in special daca vede un trans ce arata bine.Am atras si eu atentia adminilor de mai multe ori cu privire la acest specimen,a mai fost banat pe alte conturi false,insa degeaba,tot revine,isi face alt cont si o ia de la capat...e bolnav.A umplut publi24 la sectiunea Timisoara cu anunturi fake,dar nu mai pacaleste pe nimeni,toata lumea stie deja sa faca diferenta.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

daca va intalniti cu asa ceva...ce sa mai zic...oricum stiu ca sperati la un 50 ron imputiti pt o sedinta...daca ati ajuns chiar asa,vai de Timisoara asta!!!si de tipi ca voi...mergeti la toate belitele pt o suma mica.....Rusine!!!si cu analfabete

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vroiam sa folosesc un limbaj frumos dar tu nu imi dai alta alternativa!

Mai nesimtitule stii tu cumva ca la mine e 50ron sedinta?pt ce darcu te  bagi in seama?deocamdata eu nu sunt un imputit de travestit ca tine,nespalat si analfabet,deocamdata nu te-ai luat doar de mine ci si de altii,dar stai linistit ca o so patesti pana la urma,adica o sa iti inchida cineva gura ta aia SPURCATA,si asta cat de curand credema,si nu e o AMENINTARE ci un AVERTISMENT!.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Larissa,lasa-l pe Lambrinno,nu merita sa-ti pierzi timpul cu el,e un cont fake,e doar un travestit oribil ce nu are clienti si turbeaza,asa ca ataca pe toata lumea pe aici,in special daca vede un trans ce arata bine.Am atras si eu atentia adminilor de mai multe ori cu privire la acest specimen,a mai fost banat pe alte conturi false,insa degeaba,tot revine,isi face alt cont si o ia de la capat...e bolnav.A umplut publi24 la sectiunea Timisoara cu anunturi fake,dar nu mai pacaleste pe nimeni,toata lumea stie deja sa faca diferenta.

Da mai Edgar_04 dar cineva trebuie sa faca ceva impotriva NEISPRAVITULUI asta,adica se prea ia de multa lume.Nu arat eu cine stie ce bine dar deocamdata fac un tratament ca sa ma pot numii o TRANSEXUALA in adevaratul sens al cuvantului,si ce?vine un TRAVESTIT JEGOS sa imi dea lectii!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

e fake,se vede de la 1 kilometru,uite si cate vizualizari sunt...e anunt cu poze fake pus de nebunu ala...nu-ti pierde timpul,eventual daca tot mergi,da-i un pumn in bot.

Am fost si tipa e de bun simt ,locatie lux,clima....tot ce vrei....servicii de calitate asa cum se cere ,finutza pan la D-zeu....nu luati in seama toti labagii pe aici....Doamne Feri....

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Uite cum se da boul de gol...Lambrinno,nu mai pacalesti pe nimeni,degeaba te agiti cu fakeurile tale.In urma cu vreo 4 luni ti-am mai dat cateva scaltoace,vrei sa o incasezi iar?Imi fac timp de tine,nu-i problema...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Uite cum se da boul de gol...Lambrinno,nu mai pacalesti pe nimeni,degeaba te agiti cu fakeurile tale.In urma cu vreo 4 luni ti-am mai dat cateva scaltoace,vrei sa o incasezi iar?Imi fac timp de tine,nu-i problema...

ba fraere la mata cred ca ai dat in bot,pe net toata lumea e mare si tare hai lasa un nr de tel daca ai curaj ,sa vezzi ce bataie iti dau eu tie ...eu sunt barbat in schimb tu....nu-mi pune mie cuvnte in gura pis-...s in sufletu matii

  • Minus 1
Link spre comentariu

 Salut va deranjez si eu in cautarea unei transezuale in timisoara care sa aibe rabdare cu un incepator/curios . Mentionez ca nu ma intereseaza dotarea ei nu imi pasa daca e functionala sau nu pt. ca numi doresc acest lucru vreau doar sa fie pasiva :) am o fantezie de indeplinit asa ca va rog sa imi recomandati ceva feminin si de calitate ;) . Multumesc anticipat , blonda de mai sus ar fi perfecta !

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 Salut va deranjez si eu in cautarea unei transezuale in timisoara care sa aibe rabdare cu un incepator/curios . Mentionez ca nu ma intereseaza dotarea ei nu imi pasa daca e functionala sau nu pt. ca numi doresc acest lucru vreau doar sa fie pasiva :) am o fantezie de indeplinit asa ca va rog sa imi recomandati ceva feminin si de calitate ;) . Multumesc anticipat , blonda de mai sus ar fi perfecta !

e plin de blonde pe site alegeti una,simplu ...la ce trebuia sa te destainui aici nush!!!si tu esti vrajeala aici

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...